Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, foczka63 napisał:

O tym w tej robocie to zapomnij:)Dyskusje na historyczne tematy z naszymi PDP'podopiecznymi/ nie mają sensu.

A ogólnie rzecz ujmując, w tej robocie najważniejsze są trzy sprawy:zadowolony opiekun,zadowolony PDP i niewtrącająca się zbytno rodzinka tegoż.Jak uda się to zgrać tzn.że nie jest źle:):) 

Rozmowy na kontrowersyjne tematy po prostu mnie bawią. Taka wyprawa pod granice współodczuwania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

@Baśka powtarzająca się Można nawet na dwiexd

Kocie łapy ? ...Przepraszam , czy ktoś z państwa nie widział gdzieś włóczącego się szaro- burego kota ? Jak dziadyga wczoraj przed nocą wybyła tak nie pokazała się do tej pory ...a Jadzia pyta o niego ...i tyle dobrego żarełka my  z Helą  dzisiaj mu nakupiły . A gnojka nie ma . Przyjdzie nam zjeść to żarcie  ...chyba :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, scarlett napisał:

Smutne...pamiętam go bardziej z innego forum...tam pisał kiedyś dużo jako ST..żegnaj Kolego..

Tak Scarlett, masz rację, tak mnie wczoraj ta wiadomość "strzeliła", że zapomniałam o tylu rzeczach. Właśnie na "niebieskim" forum go poznałam i kiedyś tak mu swoim pisaniem dopiekłam, że w ramach przeprosin i starań o poprawę wizerunku ;), zaprosiłam na piwo w Bunkrze. A potem już poszło..

Ehh, nie lubię wielkich słów, smutno jak cholera. Był dobrym człowiekiem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomas1965 napisał:

No i co by Wam tu napisać? Jako statystyczny Polak podjąłem się pracy, na której za cholerę się nie znam.

Wydaje mi się, że jest to połączenie dźwigu, psychologa, lingwisty i kucharza. Jeszcze może historyka z pamięcią selektywną. Potrzebowałem ucieczki od ludzi i traktuję tę robotę jako formę czyśćca.

Chyba szczerze mi wyszło.

niby banalnie ale trafnie.....kazdy z jakiegos powodu sie znalazl w tym miejscu ...ladnie ujety sens tej pracy:dobrze:

witam sie rowniez z kolega 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...