Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tomas1965 napisał:

Lubię, tylko ostatnio nie praktykuję :d A w ogóle to jak to z Wami jest?

Jeśli same nazywacie się blondynkami, to można wyczuć pewną wyższość. Jeśli ktoś powie: "No tak! Blondynka", to się obrażacie.

To chyba trafiłeś na blondynki z wyższoscią, nie znające się na żartach , z zadartym nosem itd, tutaj nikt się nie obraza:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tomas1965 napisał:

Szkoda, że nie jesteś.

Z całusami się nie wyrywaj. Wiesz, ja raczej reprezentuję urodę radiową.

A w radiu mają brzydoty piękne głosy, coś za coś,  ale tak wpadłeś i nic nie wspomniałeś co Ty za jeden , opiekun czy pomocnik domowy, czy ogrodnik czy kierowca ,,a ja trochę ciekawa jestem, jestem mila i chcę wiedzieć ciuteczkę więcej,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

To chyba trafiłeś na blondynki z wyższoscią, nie znające się na żartach , z zadartym nosem itd, tutaj nikt się nie obraza:święty: 

No i łokej. Jutro pewnie popytam na tym forum o co chodzi w tej pracy, ale dziś nie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A w radiu mają brzydoty piękne głosy, coś za coś,  ale tak wpadłeś i nic nie wspomniałeś co Ty za jeden , opiekun czy pomocnik domowy, czy ogrodnik czy kierowca ,,a ja trochę ciekawa jestem, jestem mila i chcę wiedzieć ciuteczkę więcej,,

Muszę pomyśleć co napisać, bo wbrew pozorom nie jest to łatwe. Idę zapalić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Jako totalnie zboczony i niereformowalny polonista poprawiam: głaszczcie. Tego się już u mnie nie da naprawić. Jak uraziłem, przepraszam.

nawyk zawodowy?  idzie przezyć, tutaj będziesz musiał full poprawiac i już się przygotuj  na olewkę ,pisowni naszej polskiej,  piszemy pięknie ale trochę dialektem i trochę gwarą,,,:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie uraziłeś . Miałam napisać " a to sie głaszczta " :szydera:

Chodz zapalić i przemyśleć co dalej z tym Tomasem,,ani głaskac ani całować , masakra wielka,,:szydera: nas się nie będzie pytał bo my blondyny:hura: a ja nie mam zamiaru sie przefarbować ,,nigdy w życiu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co by Wam tu napisać? Jako statystyczny Polak podjąłem się pracy, na której za cholerę się nie znam.

Wydaje mi się, że jest to połączenie dźwigu, psychologa, lingwisty i kucharza. Jeszcze może historyka z pamięcią selektywną. Potrzebowałem ucieczki od ludzi i traktuję tę robotę jako formę czyśćca.

Chyba szczerze mi wyszło.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.05.2019 at 12:54, salazar napisał:

Smutne dzień dobry Opiekunkowo, przed chwilą się dowiedziałam, że 25 zmarł jeden z uczestników forum (Hiltona jeszcze) o nicku Bystry :(.

Pochodził z Krakowa, tam go poznałam osobiście, potem przez jakiś czas pracował w Monachium. Może niektórzy forumowicze go pamiętają. Miał 62 lata.

Dużo pracował, praktycznie cały czas przebywał w De, był bardzo oddany swoim dzieciom. 

Smutno, za wcześnie na śmierć :(.

 

 

Smutne...pamiętam go bardziej z innego forum...tam pisał kiedyś dużo jako ST..żegnaj Kolego..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomas1965 napisał:

No i co by Wam tu napisać? Jako statystyczny Polak podjąłem się pracy, na której za cholerę się nie znam.

Wydaje mi się, że jest to połączenie dźwigu, psychologa, lingwisty i kucharza. Jeszcze może historyka z pamięcią selektywną. Potrzebowałem ucieczki od ludzi i traktuję tę robotę jako formę czyśćca.

Chyba szczerze mi wyszło.

Szczerze ...to ci powiem , że sprawdziłam : obydwie formy poprawne - głaszczcie i głaskajcie . Nie chce mi się wklepywać linka ...leniwa jestem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Szczerze ...to ci powiem , że sprawdziłam : obydwie formy poprawne - głaszczcie i głaskajcie . Nie chce mi się wklepywać linka ...leniwa jestem :d

Ja nie sprawdzałem. Piszę co czuję. Jeśli jest jak mówisz - przepraszam. Choć uważam, że słownik języka polskiego zbyt się liberalizuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

O żesz... Dość dawno takiej formy nie słyszałem.

Można w krótkich słowach dowiedzieć się o co tu chodzi? Jeśli to forum frustratów, to chyba nie chcę. Jeśli ludzi szukających kolorów na skali szarości - z przyjemnością dołączę.

Tomuś !Nie piskaj:)

Żadnych frustratów  na  tym forum nie uświadczysz:)Prędzej szalone opiekunki i niemniej zwariowani opiekunowie:)

Rozejrzyj się spokojnie,tematów od licha i trochę,zejdzie Ci troszkę:)Dobrej zabawy:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

Ja nie sprawdzałem. Piszę co czuję. Jeśli jest jak mówisz - przepraszam. Choć uważam, że słownik języka polskiego zbyt się liberalizuje.

Nie przepraszaj . Od przepraszania jest u nas @Krista taka na etacie ...jakby :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomas1965 napisał:

Ja nie sprawdzałem. Piszę co czuję. Jeśli jest jak mówisz - przepraszam. Choć uważam, że słownik języka polskiego zbyt się liberalizuje.

A ja sprawdziłam:)Obie poprawne.

http://filologpolski.blogspot.com/2015/05/uwagi-o-gaskaniu-czyli-gaszcze-czy.html

Więc głaszczmy  ,głaszczmy byle nie zagłaskać na śmierć:):):)hi hi hi

Ale zgadzam się zTobą ,SPJ jakby od nowa napisany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se pojadę czystą polszczyzną ...wieta coo , moja Jadzia ogląda " taniec z gwiazdami " . No kuźwa nie mam sumienia jej zabronić , ale spoko ...już oporządzona przeze mnie jest , tylko nie chce mi się na górę iść , bo tutaj mam taras ...i popielniczkę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomas1965 napisał:

historyka z pamięcią selektywną.

O tym w tej robocie to zapomnij:)Dyskusje na historyczne tematy z naszymi PDP'podopiecznymi/ nie mają sensu.

A ogólnie rzecz ujmując, w tej robocie najważniejsze są trzy sprawy:zadowolony opiekun,zadowolony PDP i niewtrącająca się zbytno rodzinka tegoż.Jak uda się to zgrać tzn.że nie jest źle:):) 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...