Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaski:)Cosik ponuro ,ale ciepło na szczęście:)

Życzę miłego dnia a szczególnie @geronimo,żeby mu opadało a opadało, wiadomo co:):):):)Hi hi hi

Stan wody na Wiśle.

@Darekr i @Marta B,żeby się  na Mazurach fajnie pływało,a nam wszystkim ,żeby dzień szybko zleciał:)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1775916145_dziedobryponiedziaekpiesekruchomy.gif.b527d6b3281fff092d138fa9a77c2ff3.giftak i się pomyślało :haha: Po dwóch leniwych dniach przyszła pora na pracę :haha: Ale to tylko 5 dni i znowu będzie weekend :oklaski:Na razie siedzę w fotelu i siorbię kawusię, do wczorajszych wyborów i wyników nawet nie chce mi się wracać myślą (o słowach nie wspomnę) żeby sobie poziomu stresu nie podnosić :haha: Pozwólcie zatem, że pożyczę wam miłego dnia, który skroicie sobie na miarę swoich upodobań i życzeń :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @maras1współczuję Ci z powodu utraty psa. Serwus w ostatni poniedziałek na adresie. A za oknem :szok:! Skoro świt dostałam info jak wypadły wybory no i powiem tak: ja pierdzielę:szok:

                                              Słońca w serduchach:cmok:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63

Nie będziemy pływać na Mazurach,w tej chwili już jest to niemożliwe taka zmiana lokalizacji

Spływ na kilkanaście osób to wielkie logistyczne przedsięwzięcie:)

Może uda nam się przesunąć termin,Darek będzie dzisiaj działał.

Miłego dnia wszystkim,w Pl dziś piękna pogodą.Tylko nastroje po wczorajszych Eurowyborach ....ech.

52 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski:)Cosik ponuro ,ale ciepło na szczęście:)

Życzę miłego dnia a szczególnie @geronimo,żeby mu opadało a opadało, wiadomo co:):):):)Hi hi hi

Stan wody na Wiśle.

@Darekr i @Marta B

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Pogoda cdd , humor też taki sobie , ale nie ma wyjścia i za pracę  trzeba się brać . Jadzia oddolnie już obsłużona , teraz sucha , zadowolona chrapie jak smok . Jeszcze pół godziny dam jej spokój ...później nie ma zmiłuj i będzie musiała wstać ...Dziś mamy wizytę pana , który ma skontrolować wyczuwany przeze mnie gaz . Podejrzewam co powie i nie powiem , żeby mi to nie na rękę było ....wymiana przedpotopowej kuchenki :szydera: Noo...nowy tydzień , Jadziuśka wczoraj została poinformowana , że Hela za tydzień leci do męża na Kretę . Zmienniczka mówiła , że będą lamenty , płacze cudowania ....na razie spokój . Może liczy na to , że będą tańce ,balety , które jej wczoraj obiecałam , kiedy grałam głupa , że nic wcześniej nie wiedziałam o wyjeździe Heli i prawie z radości skakać zaczynałam , że zostaniemy same ...prawie , bo pod ręką , na zawołanie będą wnuczki w razie "w " ...Hela stwierdziła , że dobra aktorka jestem . Non tak my se to fajnie ukartowały a jak będzie później to okaże się w praniu :szydera:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się wszystkim. Dwa miesiące urlopu minęły jak sen jaki złoty, obowiązek obywatelski spełniony znaczy pora do pracy. Walizki paszcze rozdziawiły trzeba je nakarmić a w czwartek bladym świtem na saksy. Ja z tych nie bardzo tu lubianych skoczków więc na nowe miejsce , z nową agencją. Lubię tak wszystko nowe, żadnej rutyny, żadnych przyzwyczajeń, trzeba się ( chociaż na początku) przyłożyć aby wszystko ogarnąć. Nie zmieniam nic stałym opiekunkom jeżeli jestem na zamianę , po co skoro nie wracam. A jeżeli jestem pierwsza to myślę o następnych opiekunkach, żeby nie zapracowały. A że one to niekiedy zmieniają to ich sprawa.. Tak więc tym w pracy dużo satysfakcji a tym co na urlopach i tym którzy zaraz do nich dołączą udanych wakacji, dużo słońca, leniwie płynących letnich dni. Miłego dnia wszystkim. Dobrze że jesteście

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MeryKy napisał:

No i co nie pasuje to po co została? Myślisz, że ja bym siedziała jakbym miała dźwigać?

Ty swoje wiesz a nic nie widziałaś. To ciekawe?

Nie denerwuj się @MeryKy Wszystko co nas myli to skłonność do wyciągania wniosków z zamiaru.., czyli z tego kto rękę podniósł. A powinniśmy wyciągać wnioski z rękoczynu, czyli z tego kto rękę opuścił ... :cmok:To tak ogólnie i mało powiązane z tym o czym Ty tu napisałaś... Jeszcze raz buziaki :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.To sprawa ma się tak.

Dostałam szalenie interesującego Messengera.W związku z tym dziękuję uprzejmie wszystkim,które tak pięknie obrabiają mi doopę.Gratulacje.Jeśli poprawia im to samopoczucie, to niech tak będzie.Dobry nastrój opiekunki to b.ważna rzecz.Widocznie nie mają innych sposobów.W pierwszym odruchu miałam się wyautować ,ale dlaczego mam dawać satysfakcję plociuchom.Nie dam:)

Jest tu wciąż parę fajnych osób,szczególnie ze starych,że tak brzydko powiem ,bywalców,za którymi smród hiltonowy na szczęście się nie ciągnie.

@Dodzisława masz rację zawsze ,kiedy mówisz że naiwna jestem jak dziecko....ale już taka ,kurła ,umrę chyba.

A póki co trza się do roboty brać:)Euro się samo nie zarobi.Miłego dnia raz jeszcze ,szczególne wszystkim plotkarom,ha ha ha 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

No.To sprawa ma się tak.

Dostałam szalenie interesującego Messengera.W związku z tym dziękuję uprzejmie wszystkim,które tak pięknie obrabiają mi doopę.Gratulacje.Jeśli poprawia im to samopoczucie, to niech tak będzie.Dobry nastrój opiekunki to b.ważna rzecz.Widocznie nie mają innych sposobów.W pierwszym odruchu miałam się wyautować ,ale dlaczego mam dawać satysfakcję plociuchom.Nie dam:)

:kopara::kopara::kopara:

 

Nie wiem...w temacie nie siedzę i chyba wiedzieć nie chcę.

 

Sorry, Kasia, to nie do Ciebie, ale ogólnie mi się nasuwa- stare baby, a w przedszkolne intrygi się bawią.

A jak już widzę te "aniołki, buziaczki, lajki", to już rzygać mi się chce, bo domyślam się, ze za plecami zupełnie co innego jest.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Kasia ...właśnie dużo myślałam na ten temat , bo już nie dawałam sobie z tym rady ...normalnie ...psychicznie .

Później napiszę więcej , bo zaraz Jadzię odgórnie oporządzić muszę ...możliwe , że oddolnie też :szydera:

Teraz napiszę tylko krótko : Ludzieeee...obudźcie się w końcu , jak może obrabiać wam doopy np. ktoś , kto nie ma żadnych prawie kontaktów z innymi osobami ?! Doopy obrabia wam ktoś , kto ma z psychiką nie teges , ma bardzooooo dużo kontaktów i wciąż zawiera nowe . Jak własne dzieci i wnuki  kocham ...skasowałam kiedyś niechcący messengera i nawet nie próbuję szukać drogi jak w niego wejść z powrotem ...bo po co ? Udało mi się odtworzyć skype ...odtworzyłam i nawet na niego nie zaglądam a szkoda , bo nawet rodzina mnie opiernicza , że na niego nie włażę ....Minimalizm w kontaktach to jest to ....szczególnie o jedną , jedyną osobę mi biega , która podczas kontaktów nie zostawiła na nikim , kogo widziała , znała suchej nitki ...ba jeszcze upiększyła , utworzyła takie brednie , że w pale się nie mieści . Weźta się obudźta w końcu ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...