Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MeryKy napisał:

Jak ty sie skarzysz czy violka to jest ok.

Tak piszecie jakby forum bylo wasza wlasnoscia. Nie czytaj mozesz mnie zablokowac proste.

Mam nadzieje ze wam sie tez tak trafi

Nie rozumiem  na jakiej podstawie twierdzisz , że zachowujemy się jakby forum było naszą własnością i nie przypominam sobie abyśmy się skarżyły na jakiegoś forumowicza o rzeczy , które działy się po za forum . Ja odniosłam się dzisiaj do Twoich wypowiedzi , z którymi niestety nie mogę się zgodzić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MeryKy napisał:

Jak ty sie skarzysz czy violka to jest ok.

Tak piszecie jakby forum bylo wasza wlasnoscia. Nie czytaj mozesz mnie zablokowac proste.

Mam nadzieje ze wam sie tez tak trafi

No i nie rozumiesz o co mi chodzi.

Co innego poskarżyć się ogólnie albo szczególnie. Raz. Ale ciągnięcie tematu jest po prostu w bardzo złym tonie.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry:d

Rozwieje wszystkie domysly i przyznam sie, ze to ja jestem ta paskudna zmienniczka, ktora poinformowala agencje, ze na tej Stelli potrzebny jest lift, bo pdp nie wpolpracuje, nie dzwignie sie sama, poza tym ma spazmy parkinsonowe, ktore utrudniaja transfer.

Jesli chory nie dzwiga sie sam na rekach to jest "rwanie" przynajmniej 50 kilogramow. Taka prawda.

Agencja naciskala rodzine, w czasie mojego pobytu byl przedstawiciel handlowy z oferta, ale czy lift jest zamowiony tego nie wiem.

@MeryKy dzwigala, wiec ja tez, jednak powiedzialam rodzinie, ze dopuszczalne jest 8 razy, nie wiecej. I tego sie trzymalam, z malymi wyjatkami.

Moje zdrowie jest dla mnie najwazniejsze, co inni robia mnie nie obchodzi. 

Jak ktos chce 3 dni ze mna siedziec i do domu mu niespieszno, to jego sprawa:haha:

Nigdy nie ukrywalam, ze moja znajomosc niemieckiego nie jest dobra, bo mam lenia:haha:

 

Też mi coś nie pasowało z tym Liftem , który @MeryKy załatwiła , ale nie używa , bo nie ma takiej potrzeby . Jeżeli ktoś zmienia fakty w tak istotnych sprawach , to dalsza rozmowa nie ma sensu . A teraz proponuję zakończyć temat , bo robi się niesmacznie , a każdy kto potrafi samodzielnie myśleć , rozumie w czym rzecz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta  też o tym pomyślałam jak Ty, że nie chcę aby ktoś z forum "mało mi znany osobiście/telefonicznie" mnie zastąpił na steli.

Szukam od długiego czasu pracownika do firmy i kogokolwiek poproszę o polecenie dobrej osoby, to sugestia jest taka, że : dzisiaj polecać, to jak oddać komuś w rękę laskę dynamitu z zapolonym lontem.

"Coś "się w ludziach pozmieniało, dlaczego jesteśmy dla siebie wilkami ?

Szkoda, że Sofoklesa nie ma wśród nas, bo być może odpowiedź byłaby do głębokiego przemyślenia dla nas wszystkich. Coraz częściej sama biję się w pierś, aż dudni, ale to nie zmienia świata wokół mnie. Dlaczego  tak jest ?

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, beatrix+ napisał:

Orliki!! To są orliki!! Zbierz nasiona,  piękne!

 

Beatrix, w życiu nasion nie zbierałam :D. Jeśli chcesz, to mogę to dla Ciebie zrobić i Ci wyślę, niech sobie roślinki podbijają świat ;). Pani Śliczna będzie przeszczęśliwa, że ludziom podobają się jej kwiatuszki.

Nazwę niemiecką podam za tydzień, postaram się nie zapomnieć :).

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Też mi coś nie pasowało z tym Liftem , który @MeryKy załatwiła , ale nie używa , bo nie ma takiej potrzeby . Jeżeli ktoś zmienia fakty w tak istotnych sprawach , to dalsza rozmowa nie ma sensu . A teraz proponuję zakończyć temat , bo robi się niesmacznie , a każdy kto potrafi samodzielnie myśleć , rozumie w czym rzecz . 

No i co nie pasuje to po co została? Myślisz, że ja bym siedziała jakbym miała dźwigać?

Ty swoje wiesz a nic nie widziałaś. To ciekawe?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

No i co nie pasuje to po co została? Myślisz, że ja bym siedziała jakbym miała dźwigać?

Ty swoje wiesz a nic nie widziałaś. To ciekawe?

Po co to wszystko ?

Po co było zaczynać dyskusję ?

Jedna załatwiła lift i postawiła go w kącie a druga ślepa nie widziała i upominała się w agencji o lift. Tyle zrozumiałam z tego wszystkiego.

Tylko po co lift jak nie ma dźwigania ?

Teraz pewnie mnie też się oberwie za wtrącanie. Ale tak to jest jak się pisze publicznie zamiast załatwić sprawę prywatnie.

Nie wiem od kogo masz wieści i czy ta osoba została upoważniona do ich przekazywania ale dla mnie jedno jest pewne. Nie ufaj tej osobie i najlepiej z nią nie rozmawiaj bo nie wiadomo co o tobie wygaduje do innych.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Heidi  a pewnie że ci się oberwie i chętnie dowalę.

Gdzieś się podziewała tak długo ???? Ładnie to nas mieć w zadku ? No ładnie ?

Słonko moje, jeszcz dam Tobie wiele razy szansę mi dowalić, tylko wrócę na DE łono:d. I to wcale nie są groźby :haha:Kocham mądre riposty, to bardzo dobrze działa na mój wykrzywiony charakter. Krytyka  do prostowania "kręgo-słupa" jest w życiu potrzebna jak tlen do życia :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MeryKy napisał:

I dlaczego klamiesz ja ci pokazywalam jak bez dzwigania robi. A dlaczego miala spazmy a nie ma to juz nie dokoncze iuchowaj mnie Boze jabym na starosc miala taka opieke.

A Orim tez cie ustawial bo psulas sztele... prawda?

Jesli pdp nie wspolpracuje, to jest dzwiganie i mnie nie przekonasz. Spazmy byly i beda, bo pdp choruje juz bardzo dlugo. Nasilenie nastapilo 2 tygodnie po zmianie lekow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz się porycze wlasnie przyjechał syn i dostałam:szydera: olbrzymi kosz herbacianych róż .. n.jak ja się cieszę.....ooooa córcia z mężem już przyjechała  i też coś niosą ...właśnie wchodzą w bramę..więc się z Wami zegnam..A już myślałam że zapomnieli o mnie:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...