Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem...a jakoby mnie wcale nie było :haha: "Stolyca" naszych zachodnich sąsiadów mnie przywitała ciepełkiem i obfitymi opadami....no żesz 28 stopni...takim to dobrze, a nie jak mi kłody pod nogi przy pracach w ogrodzie :haha:Niemniej jednak dojechałam szczęśliwie :oklaski: Miejsce dostałam...specyficzne :tak2: Na razie nic więcej nie piszę, bo padam na dziób mój ulubiony :tak2: Doczytałam klepanka kawusiowe, a jutro ogarnę resztę :tak2: Pożegnam was dzisiaj i pożyczę dobrej nocy...dla mnie też :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem...a jakoby mnie wcale nie było :haha: "Stolyca" naszych zachodnich sąsiadów mnie przywitała ciepełkiem i obfitymi opadami....no żesz 28 stopni...takim to dobrze, a nie jak mi kłody pod nogi przy pracach w ogrodzie :haha:Niemniej jednak dojechałam szczęśliwie :oklaski: Miejsce dostałam...specyficzne :tak2: Na razie nic więcej nie piszę, bo padam na dziób mój ulubiony :tak2: Doczytałam klepanka kawusiowe, a jutro ogarnę resztę :tak2: Pożegnam was dzisiaj i pożyczę dobrej nocy...dla mnie też :tak2: 

dasz rade ....jak zawsze :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykulałam się przywitać :oklaski: Pierwsza noc za mną, a jeszcze tyle przede mną :( Nic to...co nas nie zabije, to nas wzmocni...podobno :haha: Kawunia już pachnie, pierwszy fajurek za mną...czuj duch, czyli dzień świstaka rozpoczynam :szydera: 823172897_dziendobryponiedziaekdiabeek.gif.6607caeee0a3ed6b344f0dbce69f95ab.gif I niech ten poniedziałek będzie fajny dla każdego jak to tylko możliwe, czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. @Mirelka1965 co nas nie zabije to nas poobija. Ja tkwię w miejscu, gdzie plusy jeszcze przeważają minusy, ale coraz bardziej zaczynam się dusić. I nie wiem jak długo przespane noce, bezproblemowa podopieczna będą przeważać inne pierdolety , które zaczynają być upierdliwe. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. @Mirelka1965 co nas nie zabije to nas poobija. Ja tkwię w miejscu, gdzie plusy jeszcze przeważają minusy, ale coraz bardziej zaczynam się dusić. I nie wiem jak długo przespane noce, bezproblemowa podopieczna będą przeważać inne pierdolety , które zaczynają być upierdliwe. 

Miłego dnia.

Takie liczenie plusów dodatnich i ujemnych miałam trzy lata....i nie życzę sobie więcej :tak2: Wolę skakanie, choć ono ma też te plusiki i minusiki :haha: Ale plusików dodatnich jest więcej, bo jak coś, to....fru...i mnie nie ma :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)Wczoraj lato a dziś znów 12 gradusków:(A fe fe,nie tego się spodziewałam:(

Dzień kąpielowy i pazurkowy,przybywa nowa Fusspflege.Poza tym świstaczy dzień jak zawsze:)

Spokojności.

ps.co nas nie zabije to wq....i niemożebnie:)Z tym wzmacnianiem to lipa na maxa:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Poniedziałek powinien być wolnym dniem od pracy, żeby odpocząć po weekendzie:szydera:

Witam milutko i cieplutko, ciepełko podobno ma być, ale moje słoneczko znowu zaspało i nie chce mnie budzić z  rana:d, nic to damy radę i bez słoneczka:trele:

1323.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...