Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co niech myśli ...nie jestem naciągalska ! Sponsora nie szukam , tylko dobrego tancera na uroczystość zaślubin i wesele PRZYJACIÓŁ  ...o ! :tak2::cmok:

Może bym Tobie mojego mana pożyczyła? Gwarantuję że dobrze tańczy. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Faktycznie , gdzieś niedaleko , ale może rowera nie mieć i jak tu się można spotkać ? Qwa ...przyjdzie mi naprawdę z @awe59na wesele jechać , ale jak jakiegoś wolnego z tą @ jedną zatańczyć ? Zaczniemy się przytulać to powiedzą , że my są teges . Kuźwa zawsze pod górkę :smutek:

Basiu wolnego to się normalnie tańczy , zupełnie normalnie.Moze być 2 na 1:szydera::szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Może bym Tobie mojego mana pożyczyła? Gwarantuję że dobrze tańczy. 

Lepiej nie ...nie ryzykuj :szydera: A jakbym zakochała się i próbowałabym ci go poderwać ...heee...nie pomyślałaś ? Ale dzięki za dobre serce . No chyba , że ty byś za przyzwoitkę robiła ...ale ani jednego nie zatańczyła z nim ...no to może być .

Tylko szkopuł w tym , że zaproszenie mam na dwie osoby " Barbara xxxx z osobą towarzyszącą " :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

U mnie burza przeszła bokiem... spadło kilka kropli deszczu i to wszystko. Teraz będzie piękny zachód słońca...ach....żeby mieć u boku kogoś z kim można by było podziwiać te magiczne zachody słonca, kiedy chyli się ono ku zachodowi, odbijając swoje promienie w tafli jeziora.....:haha:wesprzeć głowę na jego ramieniu, wsłuchując sie w miarowy rytm jego serca....bliskość, czùłość, spokój.....:haha:

Ewcia, Ty masz coraz więcej wymagań, nie kulawy, nie garbaty, głuchy też wykluczone, a teraz jeszcze bez arytmi :szydera:... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barbara48 napisał:

Może bym Tobie mojego mana pożyczyła? Gwarantuję że dobrze tańczy. 

BN 24 szuka niby tańcora a głównie jej chodzi o gościa na 3 dniową dziobaninę. Więc raczej potrzebny będzie nie Travolta ale Robocop bez respiratora i gila w nosie. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jessica1979 napisał:

BN 24 szuka niby tańcora a głównie jej chodzi o gościa na 3 dniową dziobaninę. Więc raczej potrzebny będzie nie Travolta ale Robocop bez respiratora i gila w nosie. 

Pisz otwarcie, że szuka dzięcioła... Dzięcioł w drzewo stukał, dziewczę płakało... No dobra przesadziłam z tym dziewczęciem. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jessica1979 napisał:

BN 24 szuka niby tańcora a głównie jej chodzi o gościa na 3 dniową dziobaninę. Więc raczej potrzebny będzie nie Travolta ale Robocop bez respiratora i gila w nosie. 

Jessica ...ty koniecznie chcesz w dziób zarobić ? Kuźwa ...nie wtrącaj się , bo mi potencjalnych partnerów przepłoszysz ....czaisz ?! Pies ogrodnika , czy jaki sosna jesteś ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Pisz otwarcie, że szuka dzięcioła... Dzięcioł w drzewo stukał, dziewczę płakało... No dobra przesadziłam z tym dziewczęciem. :d

:szydera:, no to trzeba zmienić ogłoszenie. Poszukuję się dzięcioła, który dobrze w drzewo stuka :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam, wieczorkiem :)

Jestem , jestem i żyję :p

Jakoś czasu nie mam ostatnio, tak wszystko szybko leci, pdp śpi ja też iść muszę bo czasem w nocy spaceruję z nudów ;) 

Miłego wieczorku życzę i bardzo dziękuję Wszystkim za życzenia urodzinowe  :cmok:ja pitolę to już pół wieku,,,jaka ja stara jestem :haha:

Dobranoc kochani 

IMG_3229.JPG

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...