Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadzia śpi , chrapie jak jasny gwint ...jak już ją trochę znam to obudzi się i powie , że nawet oka nie zmrużyła ...no może na  pięć minut przymknęła ślepka trochę . Dziś ją zażyję , wysłucham co będzie gadała na temat niespania a ja ją zapytam , czy się  burzy nie bała . Grzmi i błyska się od dobrej godziny ....a Jadziutka chrapie jak smok :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój spacer z dziadkiem trwał dziś 10minut :szydera:tyle co my wyszli zaczęło padać, schowalismy się pod daszkiem u koleżanki dziadka i tak my czekali aż przestanie. Nie dość, że nie przestało, to jeszcze burza nadchodzila :(i pędem do domu my się udali, moknac trochę po drodze. Leje już ponad godzinę i grzmi :(, dobrze że w domu jestem, bo okropnie się burzy boję, mało co a dziadka zostawiła bym samego, bo leciałam do domu na złamanie karku. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, LACH napisał:

@Joy 

A Tobie, to coś jestem winien.
"Siostro, siostro, siostro, siostro!
No! I tak to jest".
Każdy, wcześniej czy później, tak kończy. Nawet Kuchta(MCH OPIEKI).
Jestem i nawet mam reklamówkè pełną wiktualiów(takie kaukaskie poczucie humoru).
Może banana?
Odpowiedziałem tu lecz taka mnie myśl muska, że byłoby lepiej na inszym kramie.

Na dobry, pogodny wieczór :hura:!

@LACHu olercia jasna ,możesz jaśniej?Co dopadło MCH bo chyba nie stołkoza? :haha:Mnie prozaicznie tylko osa ale za to idealnie w sam środek krtani.Ledwo uszłam z życiem,a właściwie jeszcze uchodzę:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@LACHu olercia jasna ,możesz jaśniej?Co dopadło MCH bo chyba nie stołkoza? :haha:Mnie prozaicznie tylko osa ale za to idealnie w sam środek krtani.Ledwo uszłam z życiem,a właściwie jeszcze uchodzę:szydera:

Kaukaska odmiana bananozy :szydera:.

Psułem powietrze i musiałem stosować antyprykator. Teraz już wszystko ok.

Cześć Słonko :hura:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

I co adrenalina natentychmiast. Twarda Sztuka z Ciebie. (:cmok:

Jak kamień :) A poważnie zapomniałam zabrać i najadłam się strachu bo już czułam jak puchnę a te dupki francuskie nie rozumiały o co pytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awe59 napisał:

@Magdzie  u mnie grzmi od godziny ale się nie błyska...i nie pada. Siedzimy z babcią pod daszkiem i gramy w Rumi....zaraz kolacja no i dzień zleci.....:oklaski:

U mnie też niedługo kolacja . Dobudziłam głośnym zachowywaniem się Jadzię . Odmówiła kawy i słodkiego , stwierdziła , że za późno i pasi . Kolacja po 18-tej będzie a nie jak zwykle 19-19.30 . Próbowałam mi wmawiać , że krótko spała , ale nie dałam się i spytałam , czy nie bała się burzy , bo tak blisko nas była . Noo..to przyznała się w końcu , że musiała twardo spać , bo nie słyszała ....artystka jedna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry bardzo:d .Burza za burzą i burzą pogania:szydera: tak mogę podsumować dzisiejszy dzień ,ale za to teraz zobaczyłam z mojego balkonu podwójna tęczę:d.

Kawusia wypita ,serniczek do okruszka zjedzony, i Hmmmmmm....mam jeszcze na coś ochotę się nie mogę się zdecydować na coO.o 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...