Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś pytał, to już wstałam :haha: Nie śniłam o żadnej doopie...za bardzo zmęczona byłam po wygibasach w ogrodzie, ale za to, po tychże wygibasach, mięśnie na rzeczonej doopie mam...jędrne :haha:Siedzę więc sobie na umięśnionej doopie, w foteliku ulubionym z kawusią w łapkach i celebruję ostatnie godziny wolności :haha: Bułeczki się rozmrażają, produkty do ich wypełnienia czekają, a mnie się nie chce podnieść odwłoka i "coś" zrobić :haha:Poleniuchuję więc jeszcze trochę, bo od jutra zaczyna się harówka :haha: Przywitam was zatem..2091253642_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.6cf27cfcc1d7fa720c07d8097f95a625.gif i pomyślę jak tu coś zrobić i się nie narobić :haha: A na razie życzę wszystkim miłej niedzieli :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Ciężko było mi się dzisiaj zwlec , ale dałam radę . Glapy drą dzioby , Jadzia chrapie , przepyszna kawa w pysk parzy , cugasek zaliczony ...jeszcze dwa łyki kawy i trzeba będzie przekąsić następnym...i dzień uważać za rozpoczęty :d

Miłej , słonecznej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

U mnie ktoś zajumał słońce...proszę się przyznać bez bicia...kto ???  :d

Ja się wczoraj wymigałam z grylla.....tu też często jakieś imprezý organizują, za którymi nie przepadam ale nie zawsze wypada odmówić....nieraz trzeba iść i nie ma bata.  :szydera:

Miłej niedzieli   :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wczorajszy dzień to był... Wielki Dzień Wkurwa! W piątek wieczorem zmienniczka poinformowała mnie, że jutro nie przyjdzie (miło z jej strony >:(), także zamiast przemierzać ostatnie 100 kilometrów do domu, siedzę sobie w Dortmundzie i radośnie sobie szrajbię :mur:... Sytuacja jest opanowana, ale póki nie zobaczę jutro wieczorem innej pani w progu Muminka chałupy, nie uwierzę. Także siedzę jeszcze do wtorku wieczorem na projekcie. Nie życzę nikomu takich atrakcji. 

Spokojności i jeszcze raz spokojności oraz słonecznego dnia Mordecki. :całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wczorajszy dzień to był... Wielki Dzień Wkurwa! W piątek wieczorem zmienniczka poinformowała mnie, że jutro nie przyjdzie (miło z jej strony >:(), także zamiast przemierzać ostatnie 100 kilometrów do domu, siedzę sobie w Dortmundzie i radośnie sobie szrajbię :mur:... Sytuacja jest opanowana, ale póki nie zobaczę jutro wieczorem innej pani w progu Muminka chałupy, nie uwierzę. Także siedzę jeszcze do wtorku wieczorem na projekcie. Nie życzę nikomu takich atrakcji. 

Spokojności i jeszcze raz spokojności oraz słonecznego dnia Mordecki. :całus:

 

W ubiegłym roku tak miałam:|, czekałam na zmienniczkę, dziadek z pdp też. Kiedy nikt się nie zjawił w umówionym czasie, zadzwoniłam do firmy zapytać czy bus się spóźni, pani w firmie mnie poinformowała że zmienniczka nie dojedzie, bo coś jej wypadło. Najgłupsze jest to, że wiedzieli że nie przyszła na busa i wieczorem nikogo nie poinformowali o tym fakcie, sama się dowiadywałam. Oczywiście pobyt przedłużył mi się o kilka dni.:grzmotnąć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wczorajszy dzień to był... Wielki Dzień Wkurwa! W piątek wieczorem zmienniczka poinformowała mnie, że jutro nie przyjdzie (miło z jej strony >:(), także zamiast przemierzać ostatnie 100 kilometrów do domu, siedzę sobie w Dortmundzie i radośnie sobie szrajbię :mur:... Sytuacja jest opanowana, ale póki nie zobaczę jutro wieczorem innej pani w progu Muminka chałupy, nie uwierzę. Także siedzę jeszcze do wtorku wieczorem na projekcie. Nie życzę nikomu takich atrakcji. 

Spokojności i jeszcze raz spokojności oraz słonecznego dnia Mordecki. :całus:

 

Można się wkurzyć, i to jak....:mur:

Ja takie przypadki po ochłonięciu tłumaczę sobie, że nic nie dzieje się bez przyczyny.....na ogół pomaga  :cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

U mnie ktoś zajumał słońce...proszę się przyznać bez bicia...kto ???  :d

Ja się wczoraj wymigałam z grylla.....tu też często jakieś imprezý organizują, za którymi nie przepadam ale nie zawsze wypada odmówić....nieraz trzeba iść i nie ma bata.  :szydera:

Miłej niedzieli   :cmok:

A śminka chociaz została? :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

W ubiegłym roku tak miałam:|, czekałam na zmienniczkę, dziadek z pdp też. Kiedy nikt się nie zjawił w umówionym czasie, zadzwoniłam do firmy zapytać czy bus się spóźni, pani w firmie mnie poinformowała że zmienniczka nie dojedzie, bo coś jej wypadło. Najgłupsze jest to, że wiedzieli że nie przyszła na busa i wieczorem nikogo nie poinformowali o tym fakcie, sama się dowiadywałam. Oczywiście pobyt przedłużył mi się o kilka dni.:grzmotnąć:

To to już jest chamstwo i brak szacunku wobec opiekunki. Wiedzieli i nie powiedzieli....:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...