Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja tymczasem, udaję się na moją codzienną,( w soboty , niedziele i dni świąteczne rownież ) przerwę dwugodzinną.  Następnie rzutem na tasmę, zrobię cotygodniowe dwugodzinne zakupy i po cudownie spędzonych 4 godzinach poza domem, wsród ludzi i cywilizacji, powrócę na ......łono.... :d . Życie jest piękne :d .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@Rita Walas Sorry, ale jesteś w pracy , czy na wczasach? No bo jak na wczasach, to absolutnie nie nalezy do twoich obowiązków odwiedzanie PDP w szpitalu. No chyba, że jesteś w pracy, za ktorą ci 

Nie ,prawda jest taka jak napisałam wcześniej, Są  dwie opiekunki ,kiedy ja mam przerwę od pon. do pt. To przychodzi niemiecka opiekunka ,Ale w soboty jestem sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam wszem i wobec, że ogród zrobiony :oklaski: Lało i grzmiało, pioruny błyskały, a ja w, tak zwanym międzyczasie, ogarnęłam wszystko :oklaski: Teraz mój kawałek ziemi to cud, miód i orzeszki :oklaski:Ale kręgosłup odczuwa latanie na wysokości lamperii z potem płynącym po doopie i deszczem lejącym się za kołnierz :smutek:Nic to...od jutra będę odpoczywać :haha: Nie ma to jak urlop w Dojczlandii :haha:Amen :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, 

Dopiero człowiek wrócił do domu - 

A już czas do kuchni,

Jutro wielkie otwarcie sezonu grilowego, a tu jeszcze trzeba zrobić szaszłyki i szynkę

@Jessica1979 już cię prosiłem parę razy kolego - nie komentuj moich i Marty postów,

Ja twoich nie komentuje !

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Dobry wieczór, 

Dopiero człowiek wrócił do domu - 

A już czas do kuchni,

Jutro wielkie otwarcie sezonu grilowego, a tu jeszcze trzeba zrobić szaszłyki i szynkę

@Jessica1979 już cię prosiłem parę razy kolego - nie komentuj moich postów,

Ja twoich nie komentuje !

Ja nie komentuję ....prawda ?

Ty wiesz , że jakby tamtego ...no to niech tam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...