Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

w pierwszej chwili myslalam ze ten brzydki sen z gatunku sprosnych jest ale...chyba tok mojego rozumowania bledny byl

guma poprzyklejaj....to i tak juz roznicy duzej nie zrobi:haha:

Sprośny!? To byłby ok.:szydera:...to był taki złowieszczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Kurde....ja to silnie przejmująca jestem.

Wystarczy mały problem i rozkminiam go potem, sama się nakręcam, w głowie jakieś scenariusze się tworzą, a w nocy mam po spaniu :( 

Dziś więc do doopy jestem, może kawa mnie ocuci ...

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, foczka63 napisał:

Ja tam zawsze Foce mojemu mówię,dopóki nie wiem to....ale jak się dowiem,to.....ha ha ha 

A na poważnie to znałam osobiście-ona ,moja kumpela ,rozwiedziona ,ale on żonaty i dzieciaty w nieletnie dzieci....Brzydkie to było,bardzo ,bo ona też miałą nieletnie dzieci...Moze ja jestem konserwatywna w tym temacie,ale żonatego chłopa zawsze omijałam z daleka .

Twój Foka żonaty-omijaj,omijaj....noooooo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Kurde....ja to silnie przejmująca jestem.

Wystarczy mały problem i rozkminiam go potem, sama się nakręcam, w głowie jakieś scenariusze się tworzą, a w nocy mam po spaniu :( 

Dziś więc do doopy jestem, może kawa mnie ocuci ...

 

Targana nerwicami jesteś....:haha: Znam to....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Berdi napisał:

Witam się Wami już z "Niemcowni" nowa stella,nowy PDP,co będzie to się okaże najmłodsza córka PDP już dała mi się we znaki ,no ja jestem cierpliwa do czasu. Miłego spokojnego dnia wszystkim :kawa:

Witaj śliczna :cmok:Dawno Cię nie widziałam :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Kurde....ja to silnie przejmująca jestem.

Wystarczy mały problem i rozkminiam go potem, sama się nakręcam, w głowie jakieś scenariusze się tworzą, a w nocy mam po spaniu :( 

Dziś więc do doopy jestem, może kawa mnie ocuci ...

 

No co Ty daj na luz..jest takie powiedzenie.........NIE PRZEJMUJ SIĘ ROLĄ I TAK CIĘ OP...........LĄ:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Też zachodzę w głowę, a nie lubie tam zachodzić bo tam pewnie i obfitość chwastów jest, a z randapem wstęp wzbroniony :|

Dajmy spokój ...Basia będzie chciała to napisze ..nie to nie ...uszanujmy to ....Złe języki i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, 1bozka napisał:

No co Ty daj na luz..jest takie powiedzenie.........NIE PRZEJMUJ SIĘ ROLĄ I TAK CIĘ OP...........LĄ:haha:

Wiem...wiem...Ja to wszystko wiem.

Na "trzeźwo" się tym niby nie przejmuję, a jednak podświadomość nakreca

 

image.png.4260b7738472457cee5f4a1e11cb582f.png

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

Udało mi się dorwać do kabla :szydera:tzn pożyczyć i mogę sobie z Wami "poklepać ":haha:

Kawą nie częstuję bo już wszyscy napici a co niektórzy i "napaleni" :szydera: Mam za to kwiatuszki z wczorajszego spaceru  :)

IMG_20180702_202407677 (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć3:.

Wszyscy na posterunku?

A co ja tam w rączkach widzę? U jednej kawa , u drugiej wibrator (a fe... nieładnie) ,a u trzeciego golidło.:szydera:. Czyli wszystko ok. Należy się z rana kogoś obdarzyć zaufaniem i... :cmok:

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

:cześć3:.

Wszyscy na posterunku?

A co ja tam w rączkach widzę? U jednej kawa , u drugiej wibrator (a fe... nieładnie) ,a u trzeciego golidło.:szydera:. Czyli wszystko ok. Należy się z rana kogoś obdarzyć zaufaniem i... :cmok:

 

Melduję posłusznie,że ja mam obie łapki zajęte :) w jednej kubas z czarnym napojem a w drugiej papierosek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...