Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, NNNdanuta napisał:

No z ciuchami to mógłby być problem u mnie bo córa na miejscu, ale nie ma bo jej jest więcej o 10 kg a i nózia o 2 nr większa :hura:

Ha ha ,moje to szybciej na zięcia by pasowały:):)Córka chudzinka:)

Ale ogólnie jak tak czytam co piszecie,mimo że na wesoło to się mnie smutno robi......I choć to może nieładnie ,cieszę się ,że ja tak nie mam.Idę zieleninę podlewać:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

W piątek kupiłam sobie letnie spodnie i sukienkę bez mierzenia , tak na oko, okazały się za duże :hura:.

Dzis pojechałam wymienić na mniejsze. 

Ale nie w tym rzecz, kupiłam takie ładne majtki że mam problem jak je nosić :haha:

received_1880725648640577-1.jpg

U...ulala ...to i majtki tutaj prezentujemy ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

W piątek kupiłam sobie letnie spodnie i sukienkę bez mierzenia , tak na oko, okazały się za duże :hura:.

Dzis pojechałam wymienić na mniejsze. 

Ale nie w tym rzecz, kupiłam takie ładne majtki że mam problem jak je nosić :haha:

received_1880725648640577-1.jpg

Piękne.

A wrzuć zdjęcie całości (majtek ofkors)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Barbara48 napisał:

W piątek kupiłam sobie letnie spodnie i sukienkę bez mierzenia , tak na oko, okazały się za duże :hura:.

Dzis pojechałam wymienić na mniejsze. 

Ale nie w tym rzecz, kupiłam takie ładne majtki że mam problem jak je nosić :haha:

received_1880725648640577-1.jpg

Jakie cudne z kurwonki i jaka cudna atlasowa wstążeczka,no aż szkoda przykrywać to trzeba jakoś na wierzchu 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Malina 1 napisał:

Jakie cudne z kurwonki i jaka cudna atlasowa wstążeczka,no aż szkoda przykrywać to trzeba jakoś na wierzchu 

Szkoda ich trochę ...tych cudności ...Już niedługo Basiunia do domku pojedzie i małżon zębami rozerwie je na strzępy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Barbara48 napisał:

W piątek kupiłam sobie letnie spodnie i sukienkę bez mierzenia , tak na oko, okazały się za duże :hura:.

Dzis pojechałam wymienić na mniejsze. 

Ale nie w tym rzecz, kupiłam takie ładne majtki że mam problem jak je nosić :haha:

received_1880725648640577-1.jpg

To ich nie noś,tylko zakładaj na moment przed ściągnięciem:):):)Efekt wizualny będzie:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Barbara48 napisał:

W piątek kupiłam sobie letnie spodnie i sukienkę bez mierzenia , tak na oko, okazały się za duże :hura:.

Dzis pojechałam wymienić na mniejsze. 

Ale nie w tym rzecz, kupiłam takie ładne majtki że mam problem jak je nosić :haha:

received_1880725648640577-1.jpg

Ja noszę na pupie. :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Barbara48 napisał:

W piątek kupiłam sobie letnie spodnie i sukienkę bez mierzenia , tak na oko, okazały się za duże :hura:.

Dzis pojechałam wymienić na mniejsze. 

Ale nie w tym rzecz, kupiłam takie ładne majtki że mam problem jak je nosić :haha:

received_1880725648640577-1.jpg

Jeszcze raz cytuję .....Niech Basiunia najpierw nosi na prawą stronę ...później (następnego dnia ) na lewą ....na trzeci dzień na tą czyściejszą ...i gitarra ....

Też masz problem Basia ....Maria Jolanta najlepiej odpowiedziała , że nosi majtki na pupie ....To tak jakby trochę ...nie miała baba kłopotu - kupiła se prosię ....Nie wiesz jak nosić to kup zwykłe majtasy ...po kiego Ci kłopot ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie jestem, przed sklepem z odzieżą, w kartonie wystawili białe plastikowe wieszaki... były do wzięcia... Wzięłam  10 :$, a koleżanka tez kilka... Poleciałam na stelle, zrobiłam porządek w mojej szafie i się okazało, że jeszcze mi dwa brakuje :haha: żebym miała tak jak lubię (pod linijkę), a nie każdy wieszak z innej parafii O.o Pauzy jeszcze trochę miałam to zawróciłam pod sklep i dobrałam jeszcze 5 szt. :haha:Teraz mam 3 w rezerwie, może coś jeszcze trafię i będę miała jak znalazł :szydera: Cieszy  mnie teraz ta moja szafa tutaj (też biała), ale upewnijcie mnie czy ja aby normalna jeszcze jestem :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...