Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

O ile pozwolą ...oczywiście . Jeśli nie pozwolą publicznie , na forum to poproszę o pozwolenie pokazania jej na priv . Moją zakazaną gębę znasz , więc wstydzić się nie będę , ale to dopiero we wrześniu :d

3mam Cie za słowo:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, alina0610 napisał:

Piszę z telefonu i nie bardzo mam jak wstawić nicki.Piszę odnośnie ślubów i wesel.Mój pierwszy ślub odbył się w samo południe.Wesela jako takiego nie było.Zrobiliśmy przyjęcie dla bardzo,bardzo małego grona.Wychodzac na ślub zostawiłam rodzicom kartkę,że wrócę bardzo późno bo wychodzę za mąż.Za dwa dni urodziłam Filipa.

Jesteś szalona i tyle,,ale odważna i silna ,,:cmok: rodzicom kartkę zostawić z ważnym wydarzeniem , nie naciągłaś rodzicow na wydatek, wyszła córka z domu wziaśc ślub z facetem i kwita , koniec tematu, a za 2 dni dzidzia,,prezent dla dziadków,,:hura: podziwiam Ciebie, 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

A proszę uprzejmie- fotka zbiorowa,06.10.2007 roku,Wrocław,Dziedziniec Ossolineum.Na  pierwszym planie państwo młodzi z mamami.

RODO srodo,:):):)Zawsze jest jakieś ale......

IMG_0041.jpg

Kasiu bardzo ładna z Was para :oklaski:

A na drugim planie za Tobą chyba syn stoi? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Paolo zwany dosłownie BANitą jest z zapowiedzi kościelnych zwolniony z uwagi na grzechy swe pychy , chamstwa i innych dewiacji . Namaszczenie i odpuszczenie otrzymał bowiem u Ojca Tatełusza w parafii pw. Świętej Elfiny Królowej Klonów . Tam też Kardynał Darko z diecezji Chamsko-Klonowskiej ogłosił go Świętym i posłał w ascezę by jadł korzonki . Swojej żonki ....

To napisałam ja ....napisałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Nugatka napisał:

Dziękuję :cmok:

Generalnie to nic się tutaj nie zgadza. Jedynie tylko, że dziadyga pierwszego stopnia.....:szydera:

A tam cicho bądź! Niech zazdraszczają, że na wypasie z lekką  nutą dekadencji :d

PS. Zapomniałam o najważniejszym : Oj Ty Nugatka, Nugatka! Już Ty panienką długo nie będziesz! Ty już za mąż musisz iść! Łoj Nugatka, Nugatku... I bardzo dobrze! :szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

A tam cicho bądź! Niech zazdraszczają, że na wypasie z lekką  nutą dekadencji :d

PS. Zapomniałam o najważniejszym : Oj Ty Nugatka, Nugatka! Już Ty panienką długo nie będziesz! Ty już za mąż musisz iść! Łoj Nugatka, Nugatku... I bardzo dobrze! :szydera::cmok:

Cicho Afrykańska ....jeszcze nie czas na błogosławieństwo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A tam cicho bądź! Niech zazdraszczają, że na wypasie z lekką  nutą dekadencji :d

PS. Zapomniałam o najważniejszym : Oj Ty Nugatka, Nugatka! Już Ty panienką długo nie będziesz! Ty już za mąż musisz iść! Łoj Nugatka, Nugatku... I bardzo dobrze! :szydera::cmok:

Podłość ludzka nie zna granic :szydera::szydera: :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

A tam cicho bądź! Niech zazdraszczają, że na wypasie z lekką  nutą dekadencji :d

PS. Zapomniałam o najważniejszym : Oj Ty Nugatka, Nugatka! Już Ty panienką długo nie będziesz! Ty już za mąż musisz iść! Łoj Nugatka, Nugatku... I bardzo dobrze! :szydera::cmok:

Do września jest jeszcze długo i długo:szok: a potem Nugatce skrzydełka urosną i nie da się:szydera: Pokaże swojego diabełka

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rozwódki dokument z sądu o unieważnieniu małżeństwa ...czaisz ? :szydera:

Ale za taki dokument musisz zapłacić do sądu, nie wszyscy mają takie pierdolety, wezmą rozwód i zadowoleni ,że się od wariatów odłączyli a papir wezmą wykupią jak potrzebny będzie:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...