Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam tapicera do sofy, normalnie szok, ten mój niedorób z miasteczka krzyknął wcześniej 1300 zl, gdzie kanapa była cała jeszcze ubrana w starocie, teraz gdzie jest oczyszczona z wszystkiego i podana na tacy tylko do tapicerki to krzyczy mi 1500 zł:szydera: powaliło ich,,:przekleństwa: inny chce od podstaw sprężyny wiązac ,gdzie są powiązane., to chyba ich myk na zarobienie więcej kasy, zostawią stare sznurki a policzą za nowe, ale nie ze mną takie numery,ja już wyszkolona na maxa w tej robocie i sama bym to zrobiła , ale ale Słodziak mi nie wierzy i mówi,że to za ciężka praca dla mnie:grzmotnąć: a ja  bym chałupę sama postawiła:szydera: on nie zna moich jeszcze nowych talentów:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

A u mnie praca wre w ogródku....córka przesadza rośliny , zięć zdejmuje barierki z tarasu bo będzie otwarty a ja doglądam wszystkich prac....jestem kierownikiem budowy  :szydera:

Tak powinno być ,,a u mnie nic bo ja na laptopie, w poszukiwacza się bawię,,:oklaski: kwiatki dalej czekają i może się nie doczekają na przesadzenie,,z donniczek do innych donniczek tarasowych,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Tylko nie wąchaj :przekleństwa: bo się z Tobą nie dogadamy:szydera:

Szukam wśród moich zdjęć,zdjęcia z dwoma doniczkami (sporymi) z marychą.Syn wyjechal do PL i mnie zobowiązał do zbiorów.Obrywalam te liście bez rękawiczek a na g.18 szłam do pracy.Bylam nieźle zakręcona.

Suszenie liści bylo w pokoju syna przy zamkniętych drzwiach ale i tak jechało w całym mieszkaniu.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

A u mnie praca wre w ogródku....córka przesadza rośliny , zięć zdejmuje barierki z tarasu bo będzie otwarty a ja doglądam wszystkich prac....jestem kierownikiem budowy  :szydera:

Gratuluję awnansu.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Ile się bierze kasy za mycie okien?Za sztukę,za metry2 ,czy od godziny.?

Za dziękuję lub czekoladę okien się trochę namyłam w prehistorii.

Kto w temacie zorientowany?

Trzy lata temu u Any za dwa okna w sypialni i jedno w kuchni, córka płaciła mi 20 euro, tarasowe sama myła... cały dzień. :haha:... ale tam miałam cały czas jakieś obrywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

Trzy duże okna i olbrzymie tarasowe.Ok.Zobaczymy ile sama mi zaproponuje.Tu obrywek nie ma.Więc ja też robię to co w umowie i ende.

Tereniu to Tobie się bardziej opłaca za godzinę niż o "dzieło" i pieprzyć się z tym cały dzień. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi bo Cię nie docenia:tak2:nie wiem jaki skarb ma w domu:szydera::cmok:

Chyba tak :grzmotnąć: musze nawalić mu,,, a w moich ręcach aż wrze ,aby coś popsuć, wystarczy ,że zeszłam do swojego warsztatu i krzesełko wzięlam jedno ,zobaczyć jak gwozdziki będą wychodzić i ??????? dwa krzesełka rozebrałam do rosołu, wszystko poszło weg, śmierdząca trawa i watolina,mi dużo nie trzeba ,aby demolkę zrobić:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wolałabym  leżących niż uciekających lub usilnie próbujących gotować demencyjnych ....chyba . Owszem z tego co się słyszy bywają PDP-ni z którymi chodzi się do kina , teatru ...na kawusię , ale tłumów to raczej ich nie ma  :haha:

No tak, nie chciałabym"uciekających, bo zadyszkę bym złapała :p A co do "chodzenia" do kina czy teatru to...ja chodziłam a moja Pdp była pchana przeze mnie na wózeczku :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

Jak minął dzień? Świętowaliście 1 Maja ;)?

W Monachium dziś była piękna pogoda, więc łącząc przyjemne z pożytecznym, przy okazji odstawienia samochodu do warsztatu, pojechaliśmy na Mai Dult, coś w rodzaju odpustu/ targu/ imprezy na wolnym powietrzu - wszystko w jednym :). Ludzi multum, straganów, karuzele, różności do kupna, jedzenia, picia, patrzenia. Od szczotek do kibla przez ciuchy, ceramikę artystyczną, rośliny, watę cukrową, kiełbaski z grilla, piwo, po antyki i starocie, wszystko obok siebie, wymieszane w jedynym w swoim rodzaju miksie. Tradycja Auer Dult sięga średniowiecza i związana jest z kościołem Mariahilfkirche.

Potem ogródek piwny, kurczak z grilla + sałatka ziemniaczana + zimne pszeniczne, czegóż chcieć więcej od życia : D?

Życzę miłego wieczoru tym w pracy i w domu :)!

 

 

IMG-20190501-WA0010.jpg

IMG_20190501_134137_HDR-780x1040.jpg

IMG_20190501_133736_HDR-780x1040-195x260.jpg

IMG_20190501_140716_HDR-1040x780-260x195.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...