Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, 1bozka napisał:

Nie wiem czy ten plakat Ci da odpowiedź:haha:

IMG_20190501_082456.jpg

"Oklaski dla niego, uśmiechy dla czerni...Wódz aha wodzem wierni"... I kamyczek z wczorajszego spotkania z wyborcami, proszony o konkretną deklarację w sprawie niepełnosprawnych... "trzeba nas popierać i nie przeszkadzać" :przekleństwa::ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Joy napisał:

Kurcze,nic nie mówisz jak tam sąsiad? Cisza czy już szeptają za plecami?

Nie wiem , nie widziałam się z nim , ale mijał się na schodach z moim synem i zdziwiony zapytał " to mama jest w domu ?! ":szydera:

Znaczy , że zainteresowanie jest....nic się nie zmieniło  :szydera:

Poprzedni przyjazd do domu ...jakiś następny dzień . Spotkaliśmy się na klatce schodowej :

sąsiad - o ..wróciła pani !

ja - a co , miałam nie wrócić ?

sąsiad - a ..to teraz już na stałe ?

ja - taaa...na stałe !

sąsiad - no pewnie ...co będzie pani jeździć , tutaj jest lepiej . O ...teraz jak pani już jest na stałe to jakby ktoś , coś nie tak się zachowywał , czy coś ...to niech pani wyskoczy i opier...li , bo do mnie te z góry to już nawet dzień dobry nie mówią , bo ten gówniarz jak schodzi po schodach to tak se po poręczy czymś stuka i go opierdol....łem ...Teraz niech pani go tak fest opierd...li , bo ja to już nie chcę , bo jeszcze mi jakie okna powybijają ! 

ja - panie S. a czy ja wyglądam na jakąś babę Jagę albo na Anioła z Alternatywy 4 , że mam komuś uwagę zwracać albo opitalać ? Ja mam swoje życie , ludzi lubię i nikt i nic mi nie przeszkadza . Zapomniał pan jak nasze dzieci biegały , hałasowały ....musi z pamięcią u pana nie tak ....do doktorów pan pójdzie , może rozwój choroby wstrzymają !

Można by było książkę napisać na temat mojego sąsiada :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wiem , nie widziałam się z nim , ale mijał się na schodach z moim synem i zdziwiony zapytał " to mama jest w domu ?! ":szydera:

Znaczy , że zainteresowanie jest....nic się nie zmieniło  :szydera:

Poprzedni przyjazd do domu ...jakiś następny dzień . Spotkaliśmy się na klatce schodowej :

sąsiad - o ..wróciła pani !

ja - a co , miałam nie wrócić ?

sąsiad - a ..to teraz już na stałe ?

ja - taaa...na stałe !

sąsiad - no pewnie ...co będzie pani jeździć , tutaj jest lepiej . O ...teraz jak pani już jest na stałe to jakby ktoś , coś nie tak się zachowywał , czy coś ...to niech pani wyskoczy i opier...li , bo do mnie te z góry to już nawet dzień dobry nie mówią , bo ten gówniarz jak schodzi po schodach to tak se po poręczy czymś stuka i go opierdol....łem ...Teraz niech pani go tak fest opierd...li , bo ja to już nie chcę , bo jeszcze mi jakie okna powybijają ! 

ja - panie S. a czy ja wyglądam na jakąś babę Jagę albo na Anioła z Alternatywy 4 , że mam komuś uwagę zwracać albo opitalać ? Ja mam swoje życie , ludzi lubię i nikt i nic mi nie przeszkadza . Zapomniał pan jak nasze dzieci biegały , hałasowały ....musi z pamięcią u pana nie tak ....do doktorów pan pójdzie , może rozwój choroby wstrzymają !

Można by było książkę napisać na temat mojego sąsiada :szydera:

Baśka ! On zagaja rozmowę bo ma na ciebie ochotę....czaisz ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam MOC, buuu... ni ma, a miało być tak pięknie; będzie ładnie mówili, będzie dobrze mówili...

ale jest Maj to witam się majowo. Mogłabym zgodnie z nastrojem czyli ...jowo ale nie zrobie wam tego:gra:

oddycham, spokój, miłe projekcje w głowie, plany, zamierzenia a nawet marzenia. Chyba da się przeżyć, z nasiskiem na żyć!serious kanye west GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I kurdupel ...na dodatek . Obrzydzenie mam na kurdupli ...straszne . Wystarczy , że tv włączę i już ...paskudztwo kurduplowate na oko mi się rzuca :szydera:

Też nie lubię kurdupli o wzroście siedzącego psa. :haha:chłop to ma być chłop a nie żeby grabiami w łóżku szukać...:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się Kochana grubości portfela nie musisz sprawdzać, ale prezenty możesz przyjąć:tak2:

Oczipiałaś chyba ...jakie prezenty od kalectwa , które jak se zaszalało i wątróbkę kurzęcą kiedyś na obiad zakupiło to nie omieszkało wszystkich o tym poinformować ..." czy wątróbkę można mrozić ? Qwa ...kupiłem za dużo , chciałem ze 20 dkg a ta pipa mi ze 40 zważyła . Na raz tego nie zjem to se na Boże Ciało  zostawię , zamrożę ! "- maj , zeszłego roku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...