Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór:)Zaległości poczytałam,widzę ,że grzeczni byliscie jak nigdy ,tylko niektórzy się zakurzyli bardzo przy sobocie:)

Z wczorajszej letniej pogody nic nie zostało- zimno,wieje i nawet popadało z godzinkę.Treaz na termometrze ledwo 7 gradusków:(Brrrrr

Fryzjer odfajkowany,farbowanko za tydzień,póki co na głowie "sól i pieprz":):):)

Weszłam dziś do księgarni w moim gminnym mieście.......poza kolorowankami dla dzieci nie było tam ani jednej książki!!!Masakra:(

Byłam tez na poczcie-pani zaproponowała kupno flagi za jedyne 19,90zł.A ja na to ,że jak wróci normalnośc to zakupię,pani na to kciuk w górę:)

Swoją droga ,żeby flaga narodowa była w cenie paczki fajek?Zgroza:( 

Kiedyś wyczytałąm,że jeszcze niedawno w D nie wolno było sobie na domu flagi wieszać.U nas  wiszą  i owszem,prawie wszędzie,wychechłane,brudne i podarte:( Nie cenimy sobie i chyba nie znamy pojęcia pariotyzmu-za tani jest:(

Taka smutna refleksja na wieczór:(

A tak poza tym to zerkam na film Bogowie,o Relidze i przeszczepach.Już go ze 3x oglądałam .A za każdym razem od nowa mnie fascynuje:)

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Blondi napisał:

Ja tu mam 400l i wiem,ile pracy jest, nie codziennie , a co najgorsze ,co kupi rybki nowe , to padają, nieliczne sie utrzymają , a akwarium zadbane, ale są stare wyjadacze -sumy, te dopiero rządzą tutaj,,

@Blondimoze twoj S nie wie,ze trzeba zrobic nowym kwarantanne.

Poza tym niektore gatunki nie lubia sie.

Moj ex wciaz kupowal nowe rybki, i kupil kilka bandzorowatego gatunku.

Tlukly inne ryby, ja poryczalam sie,jak

wyzarly zlotej rybce oko.:płacz:

Skonczyla cala banda w kanalizacji.

Mily pan ze sklepu, nie uprzedzil,ze nie mozna ich laczyc z innymi rybkami.

A roboty ,jest owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...