Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, hawana napisał:

Tak. To nie sa zarty, a my nie jestesmy konmi.

Moja kolezanka napisala do mnie : jade na wycieczke do Heidelberga, hurrrra!

A po wycieczce: jestem ledwo zywa, ponad 100kg pchalam w gore i w dol po kocich lbach!

Takie sa wycieczki z pdp.

Moja upierała się , żeby wozić ją do centru 2km , byłam raz i powiedziałam nigdy więcej . Chodziłyśmy tylko do parku i była obrażona , bo moja zmienniczka targała ją po całym mieście . Dla zmienniczki brak asertywności zakończył się na rehabilitacji stawów barków i łokci O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A widzissss....Nauki kultury w H. nie poszły na marne

Zagladalam tam ostatnio. Tala polecala wycieczke piesza na szczyt wiezy Eiffla. Tylko ze tam z drugiego poziomu na trzeci schodow nie ma:szydera:Mozna tylko winda wjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Zagladalam tam ostatnio. Tala polecala wycieczke piesza na szczyt wiezy Eiffla. Tylko ze tam z drugiego poziomu na trzeci schodow nie ma:szydera:Mozna tylko winda wjechac.

Tala ....Tala na stówę na piechtę popitalała . Drabinkę składaną - turystyczną ze sobą zabrała ....Taki z niej pomysłowy Dobromir . Z Tali tej ....reklamówy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Tala ....Tala na stówę na piechtę popitalała . Drabinkę składaną - turystyczną ze sobą zabrała ....Taki z niej pomysłowy Dobromir . Z Tali tej ....reklamówy .

Reklamowy uzyla na wszelki wypadek jako spadochronu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmmm..wielu panów mogłoby się z tą tezą nie zgodzić...:szydera:

Moj Kubus to wie.Zaraz by  powiedzial, ze jedyny powod bzykania to robic miod.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

jestem z powrotem musiałem hansa położyć spać:683_bed:

To dobrze skarbie , że jesteś ....Mój Albercik też już w łóżku ....Zanim zaśnie ....córkę nerwowo wykończy ....Słyszę jak ją nawołuje ....a to radio w słuchawce trzeszczy ....a to poduszka o 2 centymetry zsunęła się w dół .....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Reklamowy uzyla na wszelki wypadek jako spadochronu.

Nooo....z logo Biedronki ....bo biedronki umieją fruwać w razie jakby jej ( tej Talince ) nóżka wzięła się i omsknęła ze szczebelka ....drabinki turystycznej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...