Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w ten chłodny i słoneczny poranek. :cześć2:

Przede mną dzień jak... jak każdy inny tutaj, a tak na marginesie, jak spotkam tego świstaka, to mu nakopię do dupy :szydera:

Spokojnego, cudnego dnia dzisiejszego Mordecki. 

Nakop mu...temu świstaku...ode mnie też :szydera: Tylko ziemniaków nie nakop  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Witam i Dzień dobry dla was ...

Już zadzwoniłam na numer całodobowy Palliativ ...następnie wykonałam kilka telefonów do córki , bo mimo , że postąpiłam tak jak rozmawiałyśmy , że najpierw powiadomienie służb ...wreszcie ją obudziłam . Nie czekałam , żeby o przyzwoitszej porze zadzwonić , tylko od razu , bo , gdybym to ja była na jej miejscu to miałabym pretensje , że mnie nikt od razu nie powiadomił . Lekarz przyjedzie między godziną  8 a 9 . Przyjmująca zgłoszenie poprosiła tylko , żeby opuścić na płasko łóżko ...tak zrobiłam .

Trzymam się ( na razie ) bardzo dobrze , piję w kuchni mojego szatana . Na cugasku już byłam ...teraz czas na następnego , bo mój szatan domaga się deseru , przekąski ...no to se idę .

Miłego , słonecznego dnia :cmok:

 

Przykre :smutek:trzxmaj się Basiu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się miałaś pecha. Nie wiem jak ja bym zareagowała. Wydaje mi się że chłodno ale nie wiem. 

Agencja wyśle cię na nowe miejsce czy wracasz do domu ? 

To nie jest chłodna reakcja, tak się tylko wydaje... To jest po prostu takie zdrętwienie, czy odrętwienie. Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia :(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wcześniej , jak tutaj jechałam i wiedziałam , że stan jest bardzo ciężki to umówiłam się w agencji , że w razie " w " poszukają mi coś na cito bez zjazdu . Ostatnie dni były dniami przemyśleń ( moich ) i chyba jednak wolę na  tylko jeden , jedyny tydzień zjechać do domu . Męczą mnie podróże , ale myślę , że psychicznie podładuję swoje akumulatory na własnych śmieciach .....

Zjedź do domu... to kawał drogi, ale odsuniesz się na odpowiednią odległość żebyś mogła się oddalić od tego zdarzenia i wyjść z odrętwienia... Tak bym zrobiła .)))

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, geronimo napisał:

@Rozamunda dobra jest z Amareto

@geronimow czasach zderzenia z ,,kultura zachodu,, zamowilam kawe po irlandzku.

Sadzilam,ze to bedzie taka pyszna z aromatyzowanych ziaren Irish Cream .xd

Smakowala cudnie,znajomo, nagle dostalam ,,kopa,, oczka po nocnej podrozy otworzyly sie szeeerokooo.

Wstyd powiedziec ,nie wiedzialam,ze kawa bedzie z likierem:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@geronimow czasach zderzenia z ,,kultura zachodu,, zamowilam kawe po irlandzku.

Sadzilam,ze to bedzie taka pyszna z aromatyzowanych ziaren Irish Cream .xd

Smakowala cudnie,znajomo, nagle dostalam ,,kopa,, oczka po nocnej podrozy otworzyly sie szeeerokooo.

Wstyd powiedziec ,nie wiedzialam,ze kawa bedzie z likierem:love:

Spróbuj z orzechową wkładką procentową:szydera: i pyszna i oczka otwiera

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach!

Zapomnialam sie przywitac.

dobrego dnia kochani.

Ja od godziny szukam polaczen z mojego miasta do Warszawy, coby dojechac na ,,Pindolino,, do Sopotu.

Dziecko niestety nie moze mnie zawiezc ,wiec kombinuje.

Kolej nie jezdzi do stolycy, bo od dwoch lat trwa remont:przekleństwa:

Infolinie busowe na razie nie do osiagniecia wiec siedze i sie wkurzam.

Zaraz ide poczynic jakies zakupki na targu, nawciagam sie zapachu nowalijek.

POtem zrobie mloda kapustke i ziemniaczki mlode dla Mamy i jeszcze gorace jej zawioze.

A wieczorem: beda smiechy, alkoholizowanie sie  i takie tam rozne w milym gronie osob 

i jednego PSA!:serce:

Musze odrobic zalegla pokute sprzed 2 lat, bo chce w niedziele isc do spowiedzi,

No trzeba przy 1 Komunii wnuczki dac dobry przyklad(?)

CZy odmawianie pokuty po alkoholu sie liczy ?

Czy lepiej wstac jutro o swicie i odmowie te 30 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Ach!

Zapomnialam sie przywitac.

dobrego dnia kochani.

Ja od godziny szukam polaczen z mojego miasta do Warszawy, coby dojechac na ,,Pindolino,, do Sopotu.

Dziecko niestety nie moze mnie zawiezc ,wiec kombinuje.

Kolej nie jezdzi do stolycy, bo od dwoch lat trwa remont:przekleństwa:

Infolinie busowe na razie nie do osiagniecia wiec siedze i sie wkurzam.

Zaraz ide poczynic jakies zakupki na targu, nawciagam sie zapachu nowalijek.

POtem zrobie mloda kapustke i ziemniaczki mlode dla Mamy i jeszcze gorace jej zawioze.

A wieczorem: beda smiechy, alkoholizowanie sie  i takie tam rozne w milym gronie osob 

i jednego PSA!:serce:

Musze odrobic zalegla pokute sprzed 2 lat, bo chce w niedziele isc do spowiedzi,

No trzeba przy 1 Komunii wnuczki dac dobry przyklad(?)

CZy odmawianie pokuty po alkoholu sie liczy ?

Czy lepiej wstac jutro o swicie i odmowie te 30 razy?

Jak mocno się poalkoholizujesz i padniesz na glebę, a do tego krzyżem poleżysz, to pokuta będzie uczyniona :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ach!

Zapomnialam sie przywitac.

dobrego dnia kochani.

Ja od godziny szukam polaczen z mojego miasta do Warszawy, coby dojechac na ,,Pindolino,, do Sopotu.

Dziecko niestety nie moze mnie zawiezc ,wiec kombinuje.

Kolej nie jezdzi do stolycy, bo od dwoch lat trwa remont:przekleństwa:

Infolinie busowe na razie nie do osiagniecia wiec siedze i sie wkurzam.

Zaraz ide poczynic jakies zakupki na targu, nawciagam sie zapachu nowalijek.

POtem zrobie mloda kapustke i ziemniaczki mlode dla Mamy i jeszcze gorace jej zawioze.

A wieczorem: beda smiechy, alkoholizowanie sie  i takie tam rozne w milym gronie osob 

i jednego PSA!:serce:

Musze odrobic zalegla pokute sprzed 2 lat, bo chce w niedziele isc do spowiedzi,

No trzeba przy 1 Komunii wnuczki dac dobry przyklad(?)

CZy odmawianie pokuty po alkoholu sie liczy ?

Czy lepiej wstac jutro o swicie i odmowie te 30 razy?

Nie po to Ten na górze , przemienił kiedyś wodę w wino , żebyś się teraz stresowała :d Ludzie po alkoholu gadają z głębi serca , więc Twoja pokuta będzie tym bardziej szczera i natchniona :haha: Pij dziewczyno , nie żałuj sobie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...