Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Prawie wszyscy obgadani, oblukani, obcałowani.

I co ja teraz sama biedna pocznę ? :haha:

Ja jeszcze jestem.

Nie obcałowana, bo mnie Freund dziś olał.

Kurde, a może to ze mną jest problem, a ja wszystkich wokół obwiniam...?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrobina koloru dla kazdego na nowy tydzien..tu ponuro sie zrobilo wiec i pewnie dlatego do kilku dni nie moge wzbudzic w sobie pozytwynego myslenia...

wczoraj pedalowalalam jak wariatka zeby wywalic z siebie stres i zmeczenie, wszystkie formy kontaktu zostawilam w swoim opiekunkowym pokoju i pojeeeeeechalam ...zniknelam na dwie godziny wrocilam zadowolona ale...no wlasnie uszlo ze mnie powietrze...pozytywne powietrze...chybai sie moje rozowe ookulary zabrudzily a szmatke do ich wyczyszczenia zapodzialam...

takie uczuce jakby reka wazyla tone, glowa nie chciala myslec ...nicniechcenie....

ja wiem ze takie stany bywaja u kazdej z nas ze najlepiej zawinac sie w koc i powiedziec DAJTA SPOKOJ WSZYSCY MI...zakluczyc drzwi i zgubic zasieg...taki....brak sensu we wszystkim...nawet w tym ze kawa smakuje wybornie...no ale po jaka chol...re wstawac i ja parzc...skoro to nie ma sensu...i tak mozna bez konca..

dobra....dosyc dewagacji..trzbea w garsc sie wziac...

sorki kochani ze tak z rana i przy poniedzialku..ale naszlo mnie...poprostu naszlo..i zaznaczam ...nie chodzi mi o to zlecenie...tu jest ok...mi sie chce chyba do siebie jechac...poczuc na plazy wolnosc..swoja wolnosc..

 

dzien-dobry.JPEG

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

chybai sie moje rozowe ookulary zabrudzily a szmatke do ich wyczyszczenia zapodzialam...

Masz tu, i szybciutko czyść te szkiełka:love:.

 

Ja mam tu bardzo dobrze, ale czasami, jakbym pizgła to wszystko .......i poszła przed siebie. .....

ger_pl_Microfasertuch-Mikrofasertuch-Brillenputztuch-Brillentuch-2576-11592_2.jpg

300111-400x400.jpg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię już od ponad godziny ...w piłeczki se pograłam . Kawę już wypiłam ...cygaretków trochę wypaliłam ...z rana smakują najbardziej ....później zwalniam , robię przerwy ponad godzinne w jaraniu ....Mój przedostatni poniedziałek tutaj  ...jak on zleci to dalej już będzie popitalało ....chyba ....Na dzisiejszej pauzie zastępuje mnie pani Turecka ...Elka ma długi dzień w swojej Praxis ...Na pauzie nie wychodzę , nie planuję wychodzić , chyba zacznę próbnie pakować walizkę ...Zapakuję te ubrania , których na pewno nie będę ubierała ....powtykam pomiędzy nie chemię ...i sie zobaczy , czy jeszcze będzie można jakieś " przydasie " dokupić ...Poza tym ...nuda ...rutyna ....tęsknota ...sama nie wiem za czym ...

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam,, szczęście ":(.

Nie dosyć że obudziłam się prawie  2  godziny wcześniej to się nadziałam na schodach na sanitariusza z Caritasu .Chciałam sobie spokojnie kawę zrobić i przynieść do pokoju, a ten wchodzi na górę :szok:, kuźwa, normalnie są około 7. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam rano , raniusieńko ...uroczy,gorący dzień się zapowiada i... pracowity , trzeba stajenkę Augiasza trochę oczyścić ,a w międzyczasie obrobić Pdp i jakąś strawę przygotować .:haha:

Może to złe miłego początki ? Trza się pozytywnie nastawić ,a ewentualnymi frustracjami podzielę się z Margaret ,ale nie za dużo, żeby mi się dziewczyna nie spłoszyła :haha:.

Pogodnego dnia Rybeńki .:całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobiłam się i ja do towarzycha....:oklaski: Niewyspana jestem...:haha:Aura nie nastraja pozytywnie....ale kawusia już się siorbie...szlugaski się uśmiechają....a chwasty w ogrodzie na mnie czekają...:haha: Grunt to pozytywne nastawienie....pomyślę jutro...o tych chwastach...:szydera: A tymczasem...image.png.0ff8e8b4a04f95c78ec956e94b72ee46.png.....Miłego dzioneczka kochani...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Afryka napisał:

Ja !? Gadane!? ...to " złe języki", " pomówienia" ,to nie "ludzie,to wilki" :szydera: :szydera::hura:

Witajcie poniedziałkowo!!!

A... teraz to i Ty wiesz, że" homo humanizm lupus est". 

Tak, tak... życie to nie bajka i zapas soli trzeba w torbie mieć. A....   poczestuj Ty te złe języki solą , zaraz lepiej zaczną gadać:d. Potem czekoladę użyj, to chwalić będą pod niebiosa:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Witajcie poniedziałkowo!!!

A... teraz to i Ty wiesz, że" homo humanizm lupus est". 

Tak, tak... życie to nie bajka i zapas soli trzeba w torbie mieć. A....   poczestuj Ty te złe języki solą , zaraz lepiej zaczną gadać:d. Potem czekoladę użyj, to chwalić będą pod niebiosa:haha:

A ty co tu robisz o poranku? :szok: Internetu się dorobiłaś? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...