Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kris napisał:

Smutna poświąteczna refleksja pasująca do każdych świąt.>:( Znacie to?

smutne święta - 1555774210_gy1rlf_600.jpg

No niestety często tak bywa i to jest bardzo przykre jak rodzina się wypina aż strach pomyśleć co może spotkać każdego z nas .Szpital jak przechowalnia .....znam temat bo kilka osób z mojej rodziny w szpitalach pracuje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Powtórzę za Mirelle'ą ...święta się skończyły :dWreszcie będzie można swobodnie wyjść z domu nie narażając się na współczujące spojrzenia , że " my tu kupą ...a ona sama spaceruje " :szydera: Nawet kawa lepiej smakuje , że o dymku nie wspomnę . Dni nie będą się już wlokły , bo to  Caritas , Palliativ odwiedzi ...do sklepu się pójdzie i czas będzie leciał szybciej . Możliwe , że dziś będę miała wizytę mojej zmienniczki z doktorowej szteli . Posiedzimy , powspominamy , pośmiejemy się ...ja kawę , zmienniczka herbatę szlukniemy a to , że Elka będzie czkawkę miała , policzki będą ją piekły to już nie nasza broszka :szydera:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów jakoś tak nostalgicznie. 

Świąt u mnie nie nie było ale synuś wpadł na wizytację. Nie była to wizyta-bo ani dzień dobry ani pocałuj mnie w... O życzeniach świątecznych nie wspomnę. No ale czego rządać od wołu? - sztuki mięsa:haha:

Coś dzisiaj moje słoneczko leniwe-poleguje w chmurach. 

                                                  Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam xd

U mnie czas na pakowanie walizek :haha:, a już na oko widać że się nie zmieści, choć 10 kg odzieży pewnie już w Heidelbergu, ale nie mam potwierdzenia że doszło O.o Motywuje swojego niechcieja w tym temacie żeby zakasał rękawy bo lepiej wiedzieć na czym się stoi... xd zobaczymy czy posłucha :szydera:

Pogoda dzisiaj jeszcze ma być słoneczna to słonca życzyć nie muszę, więc tylko miłego i buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :d

Swięta mineły pod znakiem dobrej pogody i dobrego humoru. Nikt się z nikim nie pokłócił, focha nie walnął, było miło, sympatycznie, wesoło i rodzinnie....:d lodówka pełna rożnych pyszności bez żadnej pracy....no trochę grosza wydałam na " zajączki " a własciwie to na wkład do nich ale wiadomo, ze z gołą reką się nie idzie na proszone....:szydera: 

W każdym razie pieniążki się rozeszły na remont i modernizację, na inne mniej ważne rzeczy.....jestem goła i wesoła....:szydera: trzeba pakować walizkę i za dwa tygodnie ruszać za chlebem....:d

Milego dnia i oby do następnych Świąt....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam xd

U mnie czas na pakowanie walizek :haha:, a już na oko widać że się nie zmieści, choć 10 kg odzieży pewnie już w Heidelbergu, ale nie mam potwierdzenia że doszło O.o Motywuje swojego niechcieja w tym temacie żeby zakasał rękawy bo lepiej wiedzieć na czym się stoi... xd zobaczymy czy posłucha :szydera:

Pogoda dzisiaj jeszcze ma być słoneczna to słonca życzyć nie muszę, więc tylko miłego i buziaki :cmok:

 

A moja walizka stoi spakowana od...miesiąca, bo jej nie rozpakowałam jeszcze od przyjazdu :szydera: . Służy mi za szafę. Wyciągam potrzebnego ciucha, po upraniu i uprasowaniu znów do walizki... to za 8 dni i pakować się nie będę musiała  :oklaski:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewamarchewa napisał:

A moja walizka stoi spakowana od...miesiąca, bo jej nie rozpakowałam jeszcze od przyjazdu :szydera: . Służy mi za szafę. Wyciągam potrzebnego ciucha, po upraniu i uprasowaniu znów do walizki... to za 8 dni i pakować się nie będę musiała  :oklaski:

Identyczna idea mi przyświeca :haha: I jak wygodnie jest z zapakowana walizą...bez stresu szykować się do domku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewamarchewa napisał:

A moja walizka stoi spakowana od...miesiąca, bo jej nie rozpakowałam jeszcze od przyjazdu :szydera: . Służy mi za szafę. Wyciągam potrzebnego ciucha, po upraniu i uprasowaniu znów do walizki... to za 8 dni i pakować się nie będę musiała  :oklaski:

Nie lubię siedzieć na walizkach bo jakoś ciągle siedzę... Ja tu jestem już prawie 4 miesiące i problem w tym, że mi przybyło, a walizki dalej takie same :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Zaczynam drugi tydzień pracy i jak przeleci tak szybko jak pierwszy to będzie superaśnie :d

Cięgle jestem w szoku , że nie mam co napisać na poskarżyjkach :oklaski: ( tfu tfu tfu ) 

Prawie całe pierwsze 2 dni Anielica przespała ( mam pewne podejrzenia dlaczego , ale , że są to tylko podejrzenia , więc nie będę oskarżać )

Kolejne dni były spokojne , ponieważ babcia wróciła do postaci , której tak radośnie nadałam imię Anielica :d

I tym pozytywnym akcentem , życzę wszystkim miłego dnia i równie spokojnej pracy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam z oporami, w zasadzie tylko, że przyzwoitość nakazuje i obowiązek wobec powierzonego "mienia" :haha:. Ale jakoś udało się i Muminek oporządzony i nafutrowany siedzi i gazetę "czyta", a ja... tyż siedzę i zbieram siły na dalsze czynności. :haha:

Miluśkiego, krótkiego dzionka, bo te świąteczne ciągnęły się jak Donald z Pewexu w latach słusznie minionych. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...