Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko tym razem , jak pójdziecie jutro ze święconką to  pilnuj gadziny w kościele . Żeby znowu w jakiś tajemniczy sposób  kiełbasa komuś z koszyczka nie zniknęła . A ten , ta zaraza , żeby później nie śpiewał ..." nic sie nie stało ..." Wstyd na całą gminę znów może być ...że o anatemie to nawet nie wspomnę :szydera:

Coś Ty, w tamtym roku jak poszliśmy z święconką, to po wejsciu bylo tylko slychac pisk wstrząśniętych kobiet :haha:w tym roku powinno byc juz lepiej bo Gadzina jest juz znana :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki! 

Wcale nie zaspałam, tylko postanowiłam sobie nieśpiesznie rozpocząć cudny dzionek. 

I jeszcze robię eksperyment: nie wyciągam pdp. z wyrka. Zobaczymy do której będzie spać:tak2:. No bo dzisiaj będzie świątecznie.  

Do powiem jeszcze iż podczas moich wczorajszych zakupów-synuś zrobił mi przegląd w pokoju. 

Wychowana na: "Stawka większą niż życie" - pozaznaczałam sobie to i owo. Zaczęłam od drzwi. 

Jeszcze chwila na tym adresie i pa, pa. 

                                                                              Słońca w serduchach :cmok:

hmmm, a moja jeszcze śpi... rano zjadła śniadanie i z powrotem do wyra. Obiadek powinien być zjedzony godzinę temu. Zaraz zadzwonię na domowy, to może się przebudzi :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2: Jakbym nie patrzyła to jest przedostatni piątek na tym adresie :hura:prawie czuję woń wrocławskiego smogu :hura:

Miłego dzionka i buziaki wszystkim :cmok:

@NNNdanutau mnie ostatni ,i ledwo hamuje sie ,by nie spiewac.

Albowiem piesn:oklaski: gulgocze mi w dudkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Cześć dziewczyny i chłopaki! 

Wcale nie zaspałam, tylko postanowiłam sobie nieśpiesznie rozpocząć cudny dzionek. 

I jeszcze robię eksperyment: nie wyciągam pdp. z wyrka. Zobaczymy do której będzie spać:tak2:. No bo dzisiaj będzie świątecznie.  

Do powiem jeszcze iż podczas moich wczorajszych zakupów-synuś zrobił mi przegląd w pokoju. 

Wychowana na: "Stawka większą niż życie" - pozaznaczałam sobie to i owo. Zaczęłam od drzwi. 

Jeszcze chwila na tym adresie i pa, pa. 

                                                                              Słońca w serduchach :cmok:

@BabaJagusiachociaz na koniec powiedz temu

  s,,synu co myslisz o takim szperaniu!:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanutau mnie ostatni ,i ledwo hamuje sie ,by nie spiewac.

Albowiem piesn:oklaski: gulgocze mi w dudkach

Na szczęście już mnie puściło, ale grunt mi zaczął się palić pod nogami bo stella przestała być lekka.., pdp od miesiąca w stałym bólu, a ja muszę na to patrzeć :smutek:wreszcie udało się dopasować dozy kropli przeciwbólowych i widzę poprawę samopoczucia, choć nie można powiedzieć, że jest dobrze .., ale te trochę to już wytrzymam . Ty nie miałaś w ogóle lekko więc raduję się z Tobą :oklaski::cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Czy u Was też tak gorąco ? Ja od trzech dni wylewam siódme poty na tarasie , coby złapać troszkę kolorku i dooopa :haha: W pierwszy dzień wydzwaniałam po znajomych , że już się opaliłam , a na drugi dzień czerwień pobladła i bladość trzyma się mnie do teraz :smutek: Kurde , dlaczego nie dostałam " mulatej " cery ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Zygmunt 3 Faza....kto mi wytłumaczy jak jest możliwe , że jest 10 punktów ostrzeżenia ...zablokowany za Multikonto /nie mylić z Multi multi / a zalogować się i być widocznym na ściance ?

Zablokowany , nie znaczy wyciepnięty :d Czytać sobie może .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale skoro na ściance wisi tzn. musi się zalogować ....chyba ?

Jeszcze mnie nie zablokowano , to nie wiem , ale na to wychodzi , że można się logować , tylko nie można pisać . Napisz wiadomość na PW i sprawdz , czy tam można się udzielać .Sama jestem ciekawa , czy jest to możliwe  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jeszcze mnie nie zablokowano , to nie wiem , ale na to wychodzi , że można się logować , tylko nie można pisać . Napisz wiadomość na PW i sprawdz , czy tam można się udzielać .Sama jestem ciekawa , czy jest to możliwe  

Zaraz spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ooo jeżu , same chwalipięty objawiły się z okazji zbliżających się Świąt :haha:

Wstawiłam na kanale aktywności , czy jakoś tam . Wysłałam też na PW ....i poszło . O ile mi się uda to wstawię zdjęcia z telefonu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@BabaJagusiachociaz na koniec powiedz temu

  s,,synu co myslisz o takim szperaniu!:przekleństwa:

Zastanawiałam się nad tym... Muszę znaleźć celny epitet. Tylko jaki? Poproszę o podpowiedź. Jedno słowo! 

Coś tak jakby swołocz po ichniemu:tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Czy u Was też tak gorąco ? Ja od trzech dni wylewam siódme poty na tarasie , coby złapać troszkę kolorku i dooopa :haha: W pierwszy dzień wydzwaniałam po znajomych , że już się opaliłam , a na drugi dzień czerwień pobladła i bladość trzyma się mnie do teraz :smutek: Kurde , dlaczego nie dostałam " mulatej " cery ? :haha:

No bo masz "krew z mlekiem". No i podobno opalenizna jest pase-czy jakoś tak:haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BabaJagusia napisał:

No bo masz "krew z mlekiem". No i podobno opalenizna jest pasie-czy jakoś tak:haha:

Mleka  we mnie ani 1 mg , ponieważ nie toleruję drania . Ale jak ostatnio oddawałam krew i zobaczyłam jej kolor bladoróżowy , to już sama zwątpiłam :haha: Pani grzecznie mi wytłumaczyła , że przesadziłam z oddychaniem podczas panicznej hiperwentylacji :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...