Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Jest z czego, sama konałam ze śmiechu :haha:

Co się przejmujesz ...było minęło . Gorzej by wyglądało , jakbyś jakiegoś kostura se wzięła i na końcu tobołek zawiesiła . Wtedy byłby obciach jak się patrzy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą. 

Ja się dzisiaj zgubiłam na cmentarzu.

Pojechałyśmy z Mamą do Taty, wszystko ok, potem poszłyśmy na grób teściów mojej siostry ale musiałam wrócić do Taty i potem nie mogłam znalezc miejsca gdzie zostawiłam Mamę.

Oczywiscie torba z telefonami była przy Mamie.

Kabaret 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Witam wieczorową porą. 

Ja się dzisiaj zgubiłam na cmentarzu.

Pojechałyśmy z Mamą do Taty, wszystko ok, potem poszłyśmy na grób teściów mojej siostry ale musiałam wrócić do Taty i potem nie mogłam znalezc miejsca gdzie zostawiłam Mamę.

Oczywiscie torba z telefonami była przy Mamie.

Kabaret 

I to na cmentarzu . Była kiedyś taka piosenka " wesoło było na moim pogrzebie ...ptaszki śpiewały "i coś tam dalej , nie pamiętam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I to na cmentarzu . Była kiedyś taka piosenka " wesoło było na moim pogrzebie ...ptaszki śpiewały "i coś tam dalej , nie pamiętam :szydera:

Wcale nie bylo mi do śmichu w pierwszym momencie, dzisiaj bylam trzeci raz na tym cmentarzu, a rozrasta sie w zastraszającym tempie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

Wcale nie bylo mi do śmichu w pierwszym momencie, dzisiaj bylam trzeci raz na tym cmentarzu, a rozrasta sie w zastraszającym tempie.

Ważne , że wróciłyście . Za każdym razem , kiedy idę na cmentarz to sobie mówię ...ale wrócę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Andreaa, @Baśka powtarzająca się - załatwiajcie swoje sprawy przez prv.

Andreaa - 2 pkt za prowokowanie kłótni (2 pkt = 1 dzień zakazu pisania)

@baśka - 1 pkt za branie udziału w kłótni (proszę ignorować prowokację, zgłaszać)

Przypominam o opcji ignorowania Forumowiczów.

Automatyczne ukrycie posta: od teraz 10 zgłoszeń dotyczących tego samego posta przez różnych Forumowiczów będzie równoznaczne z przesłaniem posta moderatorowi i jego ukrycie do czasu zapoznania się ze zgłoszoną treścią przez moderatora.Pozwoli to na szybkie ukrywanie postów łamiących regulamin. Proszę o przemyślane stosowanie ww. opcji. Miłego dnia!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się zanucić "...już za parę dni...za dni parę..." :haha: I tak chyba zrobię, ale w zaciszu mego prywatnego lokalu, żeby nie razić uszu postronnych skowytami i jękami wydobywającymi się z mej krtani :szydera: Niestety....nie dała mi Bozia talentu treli ptasich...nie dała :haha: Nic to....wstałam i to jest ważne :haha:Po wczorajszych łazęgach mam pęcherze na stopach, bóle mięśni i zmęczenie okrutne, ale objeździłam Hanower :haha:Tak...to nie pomyłka...objeździłam za zakupiony bilet dobowy :haha: I powiem wam, że nawet to miasto mi się podoba :oklaski: A teraz czas na przyjemności...czyli fajureczek za mną, kawunia się siorbię i czas poczytać zaległości :haha:Pozostało mi poinformować, że dzisiaj jest 1844870870_dziedobrypitek_kot.gif.b751704e9c8c1e7742258c588863adf9.gif i w związku z tym, życzę wszystkim cudownego piątku, który uszyjecie sobie wg własnych potrzeb i upodobań :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Niech już się  ta pełnia księżyca skończy ...niech sobie idzie . Zaczynam się bać o siebie ...chyba lunatykuję (? ) , bo cholerka grzecznie o przyzwoitej porze do łóżeczka ...sruuu...a okazuje się , że grzeczna nie byłam . A to łobuzica ze mnie :haha:Dybra ..koniec żartów ...z wyższym szczeblem nie ma dyskusji :tak2:  @Mirelka1965śpiewaj , śpiewaj dziecinko , jako i ja se śpiewam ...jak nikt nie słyszy . Jakieś tam talenta , kiedyś , dawno temu miałam , ale se wzięłam i przejarałam . Operacja tarczycy też swoje zrobiła ,jednak skłaniałabym  się do tego , że to mój , ukochany nałóg przyczynił się do utraty miłego dla ucha głosu . Mój ci on , tylko mój a postronne osoby lepiej niech ucha podczas moich treli nie nastawiają . Niebezpieczne to jest ....po nocach wydobywane dźwięki mogą się śnić i wybudzać niczym wredny dźwięk budzikowego dzwonka  :szydera:

Miłego , spokojnego , słonecznego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Niech już się  ta pełnia księżyca skończy ...niech sobie idzie . Zaczynam się bać o siebie ...chyba lunatykuję (? ) , bo cholerka grzecznie o przyzwoitej porze do łóżeczka ...sruuu...a okazuje się , że grzeczna nie byłam . A to łobuzica ze mnie :haha:Dybra ..koniec żartów ...z wyższym szczeblem nie ma dyskusji :tak2:  @Mirelka1965śpiewaj , śpiewaj dziecinko , jako i ja se śpiewam ...jak nikt nie słyszy . Jakieś tam talenta , kiedyś , dawno temu miałam , ale se wzięłam i przejarałam . Operacja tarczycy też swoje zrobiła ,jednak skłaniałabym  się do tego , że to mój , ukochany nałóg przyczynił się do utraty miłego dla ucha głosu . Mój ci on , tylko mój a postronne osoby lepiej niech ucha podczas moich treli nie nastawiają . Niebezpieczne to jest ....po nocach wydobywane dźwięki mogą się śnić i wybudzać niczym wredny dźwięk budzikowego dzwonka  :szydera:

Miłego , spokojnego , słonecznego dnia :cmok:

Obstawiam, że to nie przez jaranie :haha: Mówią, że Bozia daje i nie raz zabiera :haha:I może tym razem nam zabrała, a w zamian jakieś inne talenta dała? :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...