Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, awe59 napisał:

To po co ją tachałaś na pocztę ?

Zamiast pochwalić , że miała pomysła z tym  rollatorkiem ....żeś się uparła i " po co i po co ? " . Już po zawodach , zatachała , nadała i momencik nach Polen.... sruuuu...:haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamiast pochwalić , że miała pomysła z tym  rollatrkiem ....żeś się uparła i " po co i po co ? " . Już po zawodach , zatachała , nadała i momencik nach Polen.... sruuuu...:haha:

 

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamiast pochwalić , że miała pomysła z tym  rollatrkiem ....żeś się uparła i " po co i po co ? " . Już po zawodach , zatachała , nadała i momencik nach Polen.... sruuuu...:haha:

A co mam chwalić ? Że się namęczyła ? A jakby jej spadła z tego rolatorka i się rozsypała ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

 

A co mam chwalić ? Że się namęczyła ? A jakby jej spadła z tego rolatorka i się rozsypała ?

Z rollatorem było super xd miałam nawet sobie pójść na powrocie jeszcze do Aldika, , ale doszłam do wniosku, że to będzie przegięcie :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

 

A co mam chwalić ? Że się namęczyła ? A jakby jej spadła z tego rolatorka i się rozsypała ?

Ale przecież  nie spadła :szydera:

Trochę to jak ten chłop co sąsiada do sądu zapodał , że go kopnął tak , że mało oka nie stracił ...

Oskarżony : wysoki sądzie , ale przecież ja go kopnąłem w doopę!

Chłop : dobra , dobra, to nic , że w doopę  ...ale  jakby tam oko było ?! :szydera:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale przecież  nie spadła :szydera:

Trochę to jak ten chłop co sąsiada do sądu zapodał , że go kopnął tak , że mało oka nie stracił ...

Oskarżony : wysoki sądzie , ale przecież ja go kopnąłem w doopę!

Chłop : dobra , dobra, to nic , że w doopę  ...ale  jakby tam oko było ?! :szydera:

 

 

:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, alina0610 napisał:

 

Dołączam się do prośby .

Jedno pytanie więcej.Jeśli w normalne piątki odkurzam całą chałupę to jutro tez mam to zrobić?A w poniedziałki robię pranie - to mam włączyć pralkę?

Taką rozpiskę "robót" dostałam ma poczatki kontraktu.

Odstaw odkurzacz, zrób to w sobotę... Tu bywa, że piątek jest najbardziej uroczystym dniem, a raczej jedynym uroczystym dniem :tak2: Z pralką też raczej sobie daj spokój ))))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na noc. :d

Nareszcie sobie przysiadłam jak człowiek i kolację szamam, bardzo pracowity dzień dzisiaj miałam z iberaszungiem. Otóż zawitała do Nas,  czyli do mnie i Muminka, z wizytą gospodarsko - roboczą latorośl pierworodna onej, z lekka mnie wnerwiając, bo dopiero z trasy zadzwoniła, że za pół godziny będzie.Wizyta gospodarska, bo pańskie oko konia tuczy, a robocza, bo grób tatusiowy przyjechała posprzątać... od listopada słyszałam, że tatuś, niech mu ziemia lekką będzie, "zarósł" brudem. :haha:. Poza tym córuś wpadła po sąsiedzku do siostry Muminka i tym sposobem dowiedziałam się, że Muminek choć starszy od swej siostry o 3 lata, to w porównaniu z nią wygląda kwitnąco, rumiany i pachnący (jak bonie dydy, do żadnego pieca na trzy zdrowaśki jej nie wkładałam:haha:). A całkiem  mnie nerwacja przeszła bo oprócz psa, przywiozła też całkiem przyzwoitego Zajączka :d

Oprócz normalnego obrządku dnia codziennego, były jeszcze zakupy, pranie, prasowanie, a po południu w ramach walki z nudą popełniłam "zbrodnię doskonałą" (a to się tak naprawdę jutro okaże :szydera:)... mini sernik na spodzie z krakersów z wiśniami (u mnie będą maliny z jagodami, bo tych zasranych wiśni ani w Penny, ani w Rewe nie było), a mini dlatego, że tortownica wielkości górnego pięterka tortu. :d.

Także się dzisiaj trochu nalatałam, ale jak to zdążyła zauważyć jedna z forumowych maup, w końcu Ci za coś płacą... i to całkiem nieźle jak dla mnie. :haha:

PS. Tego posta piszę już od godziny... Czemu te ludzie tak dzwonią i dzwonią, przecież te wszystkie baby i mazurki popalą w pis... u, a i chrzan ktoś musi trzeć... Nienormalne jakieś. :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Dobry ( na ten słoneczny ) wieczór :cmok:

Co słychać na froncie ? Baby popieczone , jaja zawieszone ? :haha:

U mnie totalny luz bluz . Postanowiłam udawać , że Świąt nie ma :d

Ja też udaję ,że świat nie ma,nawet mi to idealnie wychodzi,w De tak trzeba udawac,nie inaczej:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Odstaw odkurzacz, zrób to w sobotę... Tu bywa, że piątek jest najbardziej uroczystym dniem, a raczej jedynym uroczystym dniem :tak2: Z pralką też raczej sobie daj spokój ))))

Tak sobie wlasnie pomyslalam czytajac o Wielkanocy w Niemczech.

Dzieki za pomoc w utwierdzeniu mnie , ze nie powinnam w Tym Dniu warczec odkurzaczem i latac z mopem.

Pozdrawiaski! :cześć:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@NNNdanuta Ty to jestes polka ,,,chłop zywemu nie przepusci, :oklaski: ale to już tak mamy ,że jak zakodujemy sobie we łbach coś ,to nawet pasek od szlafroczka użyjemy i  dopniemy swoje,brawo Ty :cmok:

Najlepiej, że stoje przed tą pocztą, bo zrobili sobie pauzę w związku ze świętami, której normalnie nie mają i dzwoni córa To jej mówie: - staję przed pocztą z rollatorem, na nim mam karton umocowany moim paskiem od szlafroka i grzecznie czekam aż otworzą, a córa tylko: - Bosze, mamo !!!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Najlepiej, że stoje przed tą pocztą, bo zrobili sobie pauzę w związku ze świętami, której normalnie nie mają i dzwoni córa To jej mówie: - staję przed pocztą z rollatorem, na nim mam karton umocowany moim paskiem od szlafroka i grzecznie czekam aż otworzą, a córa tylko: - Bosze, mamo !!!

Niooo... Wiocha jak ta lala, Dziewczątko z Nowolipek :szydera:... Danka sorry, ale wyobraźnię mam niczego sobie i śmieję się do rozpuku. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...