Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Afryka kochana @opiekun 6 jest tylko mocny w gębie a jakby przyszło co do czego to by spierniczał gdzie pieprz rośnie:szydera:

Dokładnie...Tam bym spierniczał. Pewnie to gdzieś w Indiach i zamieszkałbym wśród Indian, tańczył z wilkami i pij ognistą wodę a w weekendy chodził do szamanki na bara bara. Ze swoim grzmiącym kijem . 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Opiekun 6 napisał:

Dokładnie...Tam bym spierniczał. Pewnie to gdzieś w Indiach i zamieszkałbym wśród Indian, tańczył z wilkami i pij ognistą wodę a w weekendy chodził do szamanki na bara bara. Ze swoim grzmiącym kijem . 

Daj sobie spokój z tym kijem na bara bara, może Ci cos uszkodzić:donos::szydera: ale skoro musisz..

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Opiekun 6 niby taki mądry a nie wie że w Indiach nie mieszkają indianie:szydera:

A nie mieszkają ? No popatrz pani ...cały czas myślałam , że w Indiach a ci z Ameryki to tylko takie podroby ...jakby . W mordkie jeża , ale ja durna do dzisiaj byłam . Wreszcie mi ślepia otworzyłaś Janeczko . Kurde balans ..całe życie człowiek się czegoś uczy . Od mądrzejszych ...oczywiście :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się nie kochana wcale nie uczysz się od mądrzejszych:tak2:, tylko jak ktoś się uważa za wszystko wiedzącego :książka:, a potem takiego byka strzela to nie sposób nie zareagować:słabo:

Słoneczko ty moje ...odróżniam byka od żartu , zgrywu , jaj ...jak zwał tak zwał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u okulisty. Wada mi sie nieznacznie pogorszyła i wybrałam sobie oprawki....z godzinę siedziałam i przymierzałam....miła pani w moim wieku mi doradzała....za szkła i oprawki zapłaciłam bardzo dużo....nawet nie powiem ile bo mnie wyśmiejecie. Z włokna węglowego. Te oprawki. Szkła też z gornej półki....jutro się bedę sobą zachwycać bo dziś nie ostro widziałam...:szydera:

Poźniej zaliczyłam fryzjera. Nosz....qźwa....stoję przed lustrem i klękajcie narody....:szydera:  Brigitte Bardot wypisz wymaluj  :szydera:

Zapomniałam dodać, że w młodości.....ta Bardotka

Edytowane przez awe59
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Byłam u okulisty. Wada mi sie nieznacznie pogorszyła i wybrałam sobie oprawki....z godzinę siedziałam i przymierzałam....miła pani w moim wieku mi doradzała....za szkła i oprawki zapłaciłam bardzo dużo....nawet nie powiem ile bo mnie wyśmiejecie. Z włokna węglowego. Te oprawki. Szkła też z gornej półki....jutro się bedę sobą zachwycać bo dziś nie ostro widziałam...:szydera:

Poźniej zaliczyłam fryzjera. Nosz....qźwa....stoję przed lustrem i klękajcie narody....:szydera:  Brigitte Bardot wypisz wymaluj  :szydera:

Zapomniałam dodać, że w młodości.....ta Bardotka

Mam podobnie ...jak nieostro widzę . Staję przed lustrem i wypisz wymaluj Sophia Loren ...też w młodości :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Byłam u okulisty. Wada mi sie nieznacznie pogorszyła i wybrałam sobie oprawki....z godzinę siedziałam i przymierzałam....miła pani w moim wieku mi doradzała....za szkła i oprawki zapłaciłam bardzo dużo....nawet nie powiem ile bo mnie wyśmiejecie. Z włokna węglowego. Te oprawki. Szkła też z gornej półki....jutro się bedę sobą zachwycać bo dziś nie ostro widziałam...:szydera:

Poźniej zaliczyłam fryzjera. Nosz....qźwa....stoję przed lustrem i klękajcie narody....:szydera:  Brigitte Bardot wypisz wymaluj  :szydera:

Zapomniałam dodać, że w młodości.....ta Bardotka

 

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam podobnie ...jak nieostro widzę . Staję przed lustrem i wypisz wymaluj Sophia Loren ...też w młodości :szydera:

To ja za Gretę Garbo mogę robić...też w młodości :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Opiekun 6 niby taki mądry a nie wie że w Indiach nie mieszkają indianie:szydera:

@Janeczka1963  Co by nie powiedzieć o opiekunie6 to gołym okiem i jak na dłoni widać, że poleciał sarkazmem, @Baśka powtarzająca się też tak ujęła ten żart a mam wrażenie, że ty nie skumalas. Uczestnicząc w tych zartach trzeba naokoło głowy myśleć, mieć cos tylko z przodu i z tyłu glowy to za mało:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krista napisał:

@Mirelka1965 @Baśka powtarzająca się @awe59 jaka dobrze, że moja ulubiona aktorka to Meryl Strip a ona nie urodziwa, nie mam konkurencji:haha:

Bo ona ubiera się tam gdzie diabeł...A później robi Strip Tis. 

Edytowane przez Opiekun 6
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...