Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@LACH lubię Cię za to :cmok:

Ja nie tylko za to lubię @LACHa . Mogłabyś jaśniej ...za co go lubisz ? Byłoby nam wszystkim łatwiej :szydera:

" kocha się za nic , bez granic ...kocha się za to panowie ...

kocha się za owo ...trallalla ...które ten ktoś w sobie ma "...czy jakoś tak na podób to było :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się no widzisz, a zwierzaka w zoo można adoptować zaocznie, wystarczy że kasę co miesiąc będzie się wpłacało na konto:kopara:

A  na sosnę mi zwierzak z  ZOO ? Wolę wspomóc schronisko , bo tam za bilety wstępu  kasiory nie mają .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w środku dnia ale na nogach jestem od bladego świtu. Ogarnęłam pracę domowe to" se"

zasiadłam z kawcią i czytam a nawet soś skrobnę. Wczoraj wieczorem oglądałam i "słuchałam" starego tetryka. Co ten pesel robi z ludźmi, na szczęście nie ze wszystkimi:haha:

Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludnosci to tylko rejestrator ale na coś winę trzeba zwalić, jak się nie da skatalogowac innej przypadłości:donos: 

O jakim tetryku piszesz @BabaJagusia ? może o tym, którego skatalogowac nietrudno?:szydera: wymiarami i pofaldowaniem kory mózgowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się za to że jest jaki jest:dobrze:

Anioł Pańki, pora łyżką przebierać :hura:
Nie mogę Ci wiele dać a tak serio, serio, to skąpstwo nie pozwala na zamaszystość(Poznaniaki i Krakusy wzięli się z nad tutejszej rzeki);). Dlatego dla Ciebie najmniejsza miseczka :szydera:. Smacznego, na dobry dzionek.
20190417_114131.thumb.jpg.de001666d5788ef4a37535491cf2d849.jpg

Cieszę się, że masz oczy szeroko otwarte. Widzisz? A widzisz! I tak trzymaj! :cmok::dobrze::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH napisał:

Dziewczyny obcykane na OP24, mam pytanie: co to jest za jeden, ten Ełgeniusz Szósty Opiekun? Ktoś, coś? Bo nie wiem, czy mu pomiędzy Napoleonem a Indirą Gandi w Tworkach mościć, czy za jego geniusz, wystąpić o Litetacką Nagrodę Nobla? Ma jakieś imiē, jakiś adres, gdzieś opiekuje, coś konsumuje?

Zadzwoń na centralę do Hiltona w tej sprawie. Tam na recepcji siedzi Knorr i żre krewetki i poproś go połączenie z Elforado. Tam albo wylądujesz w spamie i dokopiesz się do czegoś w Archiwum XXElf albo spoczniesz w ciemnej duuupie i się gównno dowiesz. Pozamykali tam wszystkie wejścia, że nawet klon z kulawą Sandrą się nie przeciśnie.

PS. Jedyne o co możesz dla mnie wystąpić to o przywrócenie dawnego nicka. A pro pos Nobla to mam dwa. Jeden pokojowy a drugi kuchenny. 

Edytowane przez Opiekun 6
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 1bozka napisał:

Jacy ludzie :szydera: Basiu , wszyscy w Niemczech na roboty pojechali, Normalnie wszyscy, do kogo nie zadzwonię to nie ma ... w Niemczech albo  w Holandii. Więc nikt się nie będzie oknami nieumytymi przejmował :szydera:

@1bozkawlasnie radio oznajmilo, ze mniemce maja problem ze zbiorem szparagow.

Polacy nie przyjezdzaja, bo maja prace w kraju, wiec blady strach padl na bauerwo i staraja sie o robotnikkow z Ukrainy i Rumunii,

Niechby pogonili emigrantow:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Pozamykali

Ale jesteś rozgoryczony... i po co? Jesteś w nowym miejscu, traktuj innych tak, jakbyś sam chciałbyś być traktowany. Z szacunkiem??? Reszta, to przyszłość. Po co ciągniesz łacha za sobą. Sprawia Ci to przyjemność? Odpowiedz sobie sam. Powodzenia i tyle w tym temacie. R.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co kilka dni wybucha:kopara:

Corka PDP usiluje babke przywolywac do porzadku, za niegrzeczne odzywanie sie do mnie.

Okna pootwierane, corka ma pracownie nad tarasem i wszystko slyszy.

W piatek,sama sie przerazilam,bo myslalam,ze corka matke w leb puknie.

Babka zerwala sie bez podporki(!!) z rolsztula ,wykrzywila twarz i zaczela wrzeszczec na mnie i machac rekami.

Byla przy tym corka, skoczyla i zamachnela sie,

Takiej akcji nie widzialam jeszcze.

Wczoraj jadlysmy na tarasie, podalam babce talerz ,a ta mocno niegrzecznym i podniesionym tonem,ze tyle nie zje,ze za duzo,

A corka akurat kosila trawe....

Jak nie wrzasnie na matke, ze jak sie odzywa do mnie,ze wciaz jej cos nie pasuje,wciaz niezadowolona!

Ze babka zobaczy ,czy bedzie mogla tak sie odzywac w Kurzzeitpflege, gdzie jedzie niedlugo.

Z takimi tekstami,to ja raz dwa wywala.

Pol dnia babka byla jak miodzio.

Prosze,dziekuje ,no po prostu chodzaca kultura.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

Ale jesteś rozgoryczony... i po co? Jesteś w nowym miejscu, traktuj innych tak, jakbyś sam chciałbyś być traktowany. Z szacunkiem??? Reszta, to przyszłość. Po co ciągniesz łacha za sobą. Sprawia Ci to przyjemność? Odpowiedz sobie sam. Powodzenia i tyle w tym temacie. R.

Frustracja i rozgoryczenie objawia się zadawaniem pytań i wynikającą z tego niewiedzą. Przeczytaj swoje dwa ostatnie wpisy i policz swoje znaki zapytania...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna chata :szydera:Trzy razy przeczytałam coście nagadali i nijak zrozumieć nie mogę:szydera:.Jedyne co mi przychodzi do głowy,to jakaś tajemnicza substancja odurzająca:haha:Przyznać mi się tu zaraz coście zażywali ?Też chcę:szydera:

Jeszcze takiego pomieszania nóg z Noblem i Mościckim to tutaj nie było.Melanż jak się patrzy:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...