Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Powoli zbliża się czas powrotu na łono pracujących, więc czas wrócić na forumowe łono. Taki zap..l, że nie ma czasu załadować. Syn z dziewczyną urlopują, a u nas na przechowaniu pies z żółwiem, żeby im było łatwiej to zwierzęta przywieźli na trzy tygodnie, chociaż urlop tylko 10 dni. I tak się bujamy, z naszym narwanym Karmelem i psem syna. Trzeba pilnować jedzenia, bo dama z Krakowa jada elegancko, powoli, a nasz Karmelek w krótkim czasie zjada swoje i jej :szydera:. Co robi pańcia? Leży między miskami i pilnuje psiego jedzenia, i tak trzy razy dziennie :szydera:. Całe szczęście oba pieski wysterylizowane, nie wiem co działoby się w innym wypadku :szydera:. I tak uciekł mi urlop, nudno nie było.

@1bozka ja jestem w domu, a okna nieumyte. Jeszcze nie zwariowałam. W domu ogarniemy odrobinę (dwa psy i żółw), a że wieś bez chodnika, to nawet nie próbuję walczyć o koronę perfekcyjnej pani domu. Jeden spacer z pupilami i mam ścieżkę z błota w salonie. Wieczorem przecieram podłogę i to na tyle porządków. Do tego mąż zatrudnił mnie na "pomocnika MISZCZA" , więc nawet czasu nie mam.

Miłego dnia. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Żadnej baby....pytałam tam gdzie na  " proszone " jedziemy....prawie na kolanach prosiłam żeby upiec serniczek lub sałatkę zrobić....powiedzieli NIE....tylko wino kazali kupić  :szydera:

Tylko nie zapomnij wina tego , poświęcić w koszyczku :szydera:moze mu procentów przybędzie,albo smaku:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Powoli zbliża się czas powrotu na łono pracujących, więc czas wrócić na forumowe łono. Taki zap..l, że nie ma czasu załadować. Syn z dziewczyną urlopują, a u nas na przechowaniu pies z żółwiem, żeby im było łatwiej to zwierzęta przywieźli na trzy tygodnie, chociaż urlop tylko 10 dni. I tak się bujamy, z naszym narwanym Karmelem i psem syna. Trzeba pilnować jedzenia, bo dama z Krakowa jada elegancko, powoli, a nasz Karmelek w krótkim czasie zjada swoje i jej :szydera:. Co robi pańcia? Leży między miskami i pilnuje psiego jedzenia, i tak trzy razy dziennie :szydera:. Całe szczęście oba pieski wysterylizowane, nie wiem co działoby się w innym wypadku :szydera:. I tak uciekł mi urlop, nudno nie było.

@1bozka ja jestem w domu, a okna nieumyte. Jeszcze nie zwariowałam. W domu ogarniemy odrobinę (dwa psy i żółw), a że wieś bez chodnika, to nawet nie próbuję walczyć o koronę perfekcyjnej pani domu. Jeden spacer z pupilami i mam ścieżkę z błota w salonie. Wieczorem przecieram podłogę i to na tyle porządków. Do tego mąż zatrudnił mnie na "pomocnika MISZCZA" , więc nawet czasu nie mam.

Miłego dnia. 

Znaczy się jest super i po domowemu:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Wiesz jak powiedzieli...Nie ..to nie , lepiej przynieść to z czego będą zadowoleni i juz:d

Nie wiem czy bedą zadowoleni z wina z biedronki  :szydera: ale jest pyszne, lekkie i białe. Chyba jeszcze dokupię ze dwie flaszki jakiegos drogiego, czerwonego  :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Sprawdzam tylko czy nam nie zwinęli naszego kącika :haha:Ale widzę wsio jest_kawa,słońce i dobre humory :) To ja tylko ukłonię się ładnie:cześć2:i poproszę dużą czarną z cukrem :) 

 

pobrane (3).jpg

Ależ proszę Cię bardzo...

mówisz ...masz .Duża ,mocna i z cukrem i oczywiście z uśmiechem

IMG_20190417_082726.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Nie wiem czy bedą zadowoleni z wina z biedronki  :szydera: ale jest pyszne, lekkie i białe. Chyba jeszcze dokupię ze dwie flaszki jakiegos drogiego, czerwonego  :haha:

A czy ono z biedronki zrobione czy z pietruszki, :szydera: jakie to ma znaczenie :szydera:wazne że sponiewiera:szydera: jak markowe:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awe59 napisał:

Żadnej baby....pytałam tam gdzie na  " proszone " jedziemy....prawie na kolanach prosiłam żeby upiec serniczek lub sałatkę zrobić....powiedzieli NIE....tylko wino kazali kupić  :szydera:

Lubię do "pijusów" z wizytą chodzić byle niezbyt wymagających , zawsze to prezent z bańki. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Nie wiem czy bedą zadowoleni z wina z biedronki  :szydera: ale jest pyszne, lekkie i białe. Chyba jeszcze dokupię ze dwie flaszki jakiegos drogiego, czerwonego  :haha:

Kup . Tylko tym razem za jakieś 11-12 zł . Jak szaleć to szaleć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, awe59 napisał:

Żadnej baby....pytałam tam gdzie na  " proszone " jedziemy....prawie na kolanach prosiłam żeby upiec serniczek lub sałatkę zrobić....powiedzieli NIE....tylko wino kazali kupić  :szydera:

A ja myślałam że mądra kobita jesteś. Proszone to proszone. Koszyk weź by zabrać to co zostanie. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...