Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzież to się wybieracie...tym razem? :szydera:

Dobra ludzie dali namiary na " tutaj " ...dadzą i na " gdzie indziej " :szydera:

Oczywiście żartuję Mirelko . Nigdzie , za sosny walca stąd się nie ruszę . Wołami by mnie musieli wyciągać ...i tak bym sie zapierała ile sił :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobra ludzie dali namiary na " tutaj " ...dadzą i na " gdzie indziej " :szydera:

Oczywiście żartuję Mirelko . Nigdzie , za sosny walca stąd się nie ruszę . Wołami by mnie musieli wyciągać ...i tak bym sie zapierała ile sił :szydera:

A ja już kamienie na szaniec i inną barykadę szykowałam...żeby nikogo za sosny nie wypuścić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chlorella-ledwie tu trafiłam. Po zapachu z Lachowego czajniczka. :tak2: Już mnie stresik dopadł, że te modusiowe innowacje zatkają mi dziób na amen. No bo takie ograniczenia czatowe to dla mnie niekoniecznie! 

No to od początku:    Witam słonecznie, z pewną dozą przymrozka.

Dziękuję koleżance@Mirelka1965 za stworzenie miejsca-normalnego! - na pogaduchy. 

                                                                    Słońca w serduchach :cmok:

 

 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Ja pierdziu :( Wczoraj przez moment miałam lapusia na tarasie a teraz widzę,że mrówki go zaatakowały.Chyba nic się nie stanie jak potraktuję go owadobójem?

Zawezwij Pana Tadeusza ....niech ci wyłowi . Te mróweczki . Na wszelki wypadek złap kilka i pod koszulkie , czy tam w majteczki włóż . Niech one se biegają a Tadzia niech łowi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zawezwij Pana Tadeusza ....niech ci wyłowi . Te mróweczki . Na wszelki wypadek złap kilka i pod koszulkie , czy tam w majteczki włóż . Niech one se biegają a Tadzia niech łowi :szydera:

No:szydera:już usłyszałam,że dzień się jeszcze dobrze nie zaczął a ja już rozrabiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

No:szydera:już usłyszałam,że dzień się jeszcze dobrze nie zaczął a ja już rozrabiam

No jak się nie zaczął?! ... już trwa i trwa! Szczególnie na zleceniu. Niekiedy tak bez końca... ;)

Ale... już mam blizko, coraz bliżej. :haha:

Lecę wyrwać pdp. z wyrka--codzienny rytuał:mur:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...