Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witajcie. W dniu dzisiejszym zapraszamy Was na kawę do Czatboxu. To druga próba uatrakcyjnienia i przyspieszenia tematu Rozmowy przy kawie. Czat znajdziecie na stronie głównej oraz na podstronie https://opiekunkaradzi.pl/chatbox/

Testujcie i dawajcie znać, która forma jest lepsza. Przypominamy, że na czacie nie rozmawiamy o pracy, której poświęcone jest całe forum. To tym bardziej ważne, że czat udostępnia wyłącznie kilkaset ostatnich postów przez co szybko tracilibyśmy istotne tematy. Ich miejsce jest w tematach na forum. 

Do usłyszenia!

Moderator

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to zaczynamy :szydera: Wstałam.....kawusię siorbię...i jest już lepiej :oklaski: Bo na czacie kawka nie smakowała :szydera: Ani nie można zacytować, ani nie można swoich wydarzeń wkleić....masakra jakaś żałobna, czy cuś? :haha: A my z tragedią w Paryżu nie mamy nic wspólnego >:( Radujmy się więc :oklaski: Powinnam topik założyć gdzie indziej, ale temat przy kawie jest ważny w pracy opiekunki, więc tutaj będziemy knuć dalej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ponownie:cześć2:

I znowu sprawdza sie powiedzenie , że lepsze jest wrogiem dobrego.

Nie ma to, jak normalny kawusiowy wątek.

Zatem, pogoda nie rozpieszcza temperaturą, ale słońce ukazało swoje oblicze. Kawa w kubku paruje, przywitac się z Wami mogę normalnie, po ludzku i to jest piękne.

Tydzień świąteczny niestety rozpoczęty. Andzia w piatek i poniedziałek w domu, bo przedszkole zamknięte. Jak ja to zniosę........nie mam pojęcia:mur: 

Miłego , spokojnego dnia dla Wszystkich.:kawa2:

@Mirelka1965 dzięki .:cmok:

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No...to zaczynamy :szydera: Wstałam.....kawusię siorbię...i jest już lepiej :oklaski: Bo na czacie kawka nie smakowała :szydera: Ani nie można zacytować, ani nie można swoich wydarzeń wkleić....masakra jakaś żałobna, czy cuś? :haha: A my z tragedią w Paryżu nie mamy nic wspólnego >:( Radujmy się więc :oklaski: Powinnam topik założyć gdzie indziej, ale temat przy kawie jest ważny w pracy opiekunki, więc tutaj będziemy knuć dalej :szydera:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

No nareszcie jak Pan Bóg przykazał, w którymś tam czytaniu do Forumian :haha:. Zawsze wiedziałam, że niespodziajki to nie jest to co Zołzy lubią najbardziej, a jeszcze takie. :szydera:

Dobrego dzionka Ludeczkowie, bez niespodzianek :cmok:

Ależ niech niespodzianki są...zwłaszcza te z zawartością ojraskową :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

No nareszcie jak Pan Bóg przykazał, w którymś tam czytaniu do Forumian :haha:. Zawsze wiedziałam, że niespodziajki to nie jest to co Zołzy lubią najbardziej, a jeszcze takie. :szydera:

Dobrego dzionka Ludeczkowie, bez niespodzianek :cmok:

Nie bojaj, kinderNiespodzianek się zjawi, tylko rzadki pępek wciągnie :szydera:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...