Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :cześć2: Głowa po myciu już prawie wyschła, a ja czekam tylko żeby wyrwać do sklepu w celu zrobienia niezbędnych zakupów.., pomysł na dzisiejsze papu mam, ale co jutro (O.o) to mam nadzieję, ze mi sklep podpowie... Lecę na oparach intelektu, testu na inteligencje, nawet takiego dla klas 1,2,3, bym nie umiała chyba przeskoczyć  :haha: w takim stanie to w głowie mam tylko Młynarskiego i jego "róbmy swoje, proszę państwa, róbmy swoje" i od razu mi lżej :d :szydera:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w poniedzialek i oczom nie wierze...SLONKO wstalo i cieplo zaczynam odczuwac...no dobra do upalow jeszcze troche brakuje ale....cieeeeeeeplo

odmeldowuje sie moi drodzy na troche ..problemy z lacznoscia nastapia prawdopodobnie...zasieg brak neta i takie tam male przyziemnosci 

wlasnie patrze na torby....spakowane czekaja....za 5 godzin wypad ..jak ktos na plaze w gdansku zabladzi melduje ze bede tam rowniez sie krecic albo spacerowo albo rowerowo..milo bedzie kawe wypic i slow kilka w realu zamienic

 

milego dnia poczatku tygdodnia itd....kazdemu wedle potrzeb, pragnien oczekiwan

poniewaz zanosi ze przez swieta tez bede niedostepna juz teraz najlepszego, spokoju, milego zajaczka w torbie tym co swoj majatek pomnazac beda ...w domu spokoju i rodzinnej atmosfery....bo to chyba najwazniejsze 

calusnie przy jajkach wielkanocnie i najlepszego 

do potem kochani

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Pogoda idzie ku lepszemu, ja też,  czyli tydzień pracy za mną. :d... A przede mną jeszcze więcej :haha:, ale jak to mówią, byle do świąt, a potem jeszcze parę wzniesień i z górki. I tym optymistycznym akcentem zaczynam kolejny tydzień pracy Rodacy na obczyźnie.

Miluśkiego i oby Nam się chciało, tak jak Nam się nie chce. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Dzień dobry,  słoneczko wcześnie dzisiaj wstało. No to do roboty:haha:

No tak ...wcześnie dzisiaj wstałam . Przed godziną 7 ...wstałam :szydera:

Cały czas przy robocie jestem . W garnku rosołek pyrkoli ...odpowiedni makaron w drugim . Katieńka spokojnie w łóżku poleguje a ja czekam na Caritas i panią doktor z Palliativ . Caritas będzie przychodził 3 x w tygodniu i dziś jest ten właśnie szczęśliwy dzień . Katia przeze mnie umyta , ale nie zaszkodzi jak jeszcze raz na nią lukną , żeby później w razie jakichkolwiek zmian nie zarzucono mi , że nie dopuszczałam do umycia ...Trza się zabezpieczać :haha:...Kontrola w stylu " co gotujesz dzisiaj ...nie myj okien ....czy trawę w ogródku skosili ? " zaliczona i ...jeszcze taka jedna będzie to nie wytrzymam i opitolę jak święty Michał diabła :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No tak ...wcześnie dzisiaj wstałam . Przed godziną 7 ...wstałam :szydera:

Cały czas przy robocie jestem . W garnku rosołek pyrkoli ...odpowiedni makaron w drugim . Katieńka spokojnie w łóżku poleguje a ja czekam na Caritas i panią doktor z Palliativ . Caritas będzie przychodził 3 x w tygodniu i dziś jest ten właśnie szczęśliwy dzień . Katia przeze mnie umyta , ale nie zaszkodzi jak jeszcze raz na nią lukną , żeby później w razie jakichkolwiek zmian nie zarzucono mi , że nie dopuszczałam do umycia ...Trza się zabezpieczać :haha:...Kontrola w stylu " co gotujesz dzisiaj ...nie myj okien ....czy trawę w ogródku skosili ? " zaliczona i ...jeszcze taka jedna będzie to nie wytrzymam i opitolę jak święty Michał diabła :d

A co  to? Zmienniczka nie umie zrelaksować się na urlopie?

I witaj sloneczko:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hawana napisał:

A co  to? Zmienniczka nie umie zrelaksować się na urlopie?

I witaj sloneczko:d

Widocznie nie , ale ja jej w tym pomogę . Moja cierpliwość się już kończy . Rozumiem , ma ochotę zadzwonić , zapytać o zdrowie i samopoczucie PDP , ale kuźwa nie po to , żeby wypytywać o głupoty ....i mnie pouczać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...