Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Afryka napisał:

Ewuś bo to norowiec, a kaczki raczej nor nie kopią, chociaż... znam taką jedną, co dołki kopie :szydera:. Moja spanielka miałaby tam używanie. :haha:

Wiem, ze kopać doły uwielbia ale powinno ją ruszyć jak kaczka po wodzie pływa....a tu nic....zero reakcji :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Ewuś bo to norowiec, a kaczki raczej nor nie kopią, chociaż... znam taką jedną, co dołki kopie :szydera:. Moja spanielka miałaby tam używanie. :haha:

Mój szorstkowłosy amoku przy ptactwie wodnym dostawał... jak sobie mewa chodziła po piasku to była innym ptaszkiem niż ta na wodzie :haha:Dwa razy o mało nam się nie utopił bo skoczył ze skarpy i nie było go jak z wody wyciągnąć, a wody to panicznie się bał.., jak nie był w amoku :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katieńka czyściutka , najedzona już powiedziała mi dobranoc , życzyła słodkich snów i chwytając mnie za rękę , przytuliła ją do policzka i wypowiedziała słowa chwytające za serce " cieszę się , że tutaj  jesteś ...jestem szczęśliwa , że ciebie mam " . Takie niby nic , bo to tylko słowa , ale cieszy . Zmienniczka przekazała mi , że mogę już przed 18-tą szykować Katię do spania , ale co za różnica , czy przed 18-tą ...czy przed 19-tą ...jak ona i tak spokojniutko w łóżku leży , w tv zerka a ja ...ja i tak mam czas dla siebie . Córka , podczas dzisiejszych , dziesięciominutowych odwiedzin powiedziała , że nie tylko po południu , ale wieczorem mogę iść sobie na spacer , booo....oma przecież nie zejdzie z łóżka .Tiaaa...tylko kto mnie rozhuśta , żebym na dwa spacery dziennie chodziła ? Jeden wystarczy ...jak dla mnie   :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Mój szorstkowłosy amoku przy ptactwie wodnym dostawał... jak sobie mewa chodziła po piasku to była innym ptaszkiem niż ta na wodzie :haha:Dwa razy o mało nam się nie utopił bo skoczył ze skarpy i nie było go jak z wody wyciągnąć, a wody to panicznie się bał.., jak nie był w amoku :haha:

Na temat wody, czy czegokolwiek co kiedyś wodą było, to mi nawet nie przypominaj... wystarczy moment nieuwagi i już tą franczeska tafla się w jakimś cuchnącym bajorze. :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Z czego tak się cieszysz,  :szok: ja razem z Tobą -mogę???:szydera: szacunek musi być, też na to patrzę,  mój Słodziak jest aż za bardzo inteligentny ,,a o szacunku nie wspomnę, ,,,

Tak ogólnie to mężczyzną strasznie poprzeczkę podnosi :szydera:, ale mi nie żal niektórych, że będą mieli trochę trudniej :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Tak ogólnie to mężczyzną strasznie poprzeczkę podnosi :szydera:, ale mi nie żal niektórych, że będą mieli trochę trudniej :szydera:

Tak pocichu powiem, jeden wart drugiego, dziadoskie nasienia:szydera: nie jeden myśli ,że jest bosem i panem ,władcą i sam wybiera kobiety, a prawdą jest ,że wybiera sobie w marzeniach,,boże czemu faceci są tacy przygłupi:mur:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tak pocichu powiem, jeden wart drugiego, dziadoskie nasienia:szydera: nie jeden myśli ,że jest bosem i panem ,władcą i sam wybiera kobiety, a prawdą jest ,że wybiera sobie w marzeniach,,boże czemu faceci są tacy przygłupi:mur:

:ostrzegam::pejcz::lanie:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Tak ogólnie to mężczyzną strasznie poprzeczkę podnosi :szydera:, ale mi nie żal niektórych, że będą mieli trochę trudniej :szydera:

Bo kobiety teraz są bardziej wymagające  :d a mężczyzna woli wejsć do klatki z niedźwiedziem albo pobić rywala niż podejść do kobiety i zagadać o pogodzie.....:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Bo kobiety teraz są bardziej wymagające  :d a mężczyzna woli wejsć do klatki z niedźwiedziem albo pobić rywala niż podejść do kobiety i zagadać o pogodzie.....:szydera:

Taktyka mojego brata (jak był nie tylko piękny, ale też młody):

- Przepraszam Panią, która godzina ?

Dziewczyna odpowiadała...

- To już najwyższy czas żebyśmy się poznali - odpowiadał. Tzw. metoda na zegarek jak się nie umie o pogodzie :szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Taktyka mojego brata (jak był nie tylko piękny, ale też młody):

- Przepraszam Panią, która godzina ?

Dziewczyna odpowiadała...

- To już najwyższy czas żebyśmy się poznali - odpowiadał. Tzw. metoda na zegarek jak się nie umie o pogodzie :szydera:

:tak: masz super brata, podrywacza,,pisz mi czy jest sam czy ma rodzinę, bo taki śmiałek różnie konczy,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dzisiaj trochę poszrajbę,bo jutro itd,  dam Wam wszystkim odpocząc, od mojego klepania, chyba że dorwę swój Handy:szydera: i będę miała parcie :hura: ale czasu net , ale będę tęsknić za Wami, wolę Was niż Niemieckich dupków:tak2: znajomych De  itd, i znowu te tępoty będę musiała  słuchac ,,jak oni się podniecją gównem jakimś ,to mnie w duchu szlak jasny trafia, nieraz mam wrażenie ,że głupolami i ciemnostanem jestem,,hahaha  ale nischt zu tragisch ,,daję radę,, :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:tak: masz super brata, podrywacza,,pisz mi czy jest sam czy ma rodzinę, bo taki śmiałek różnie konczy,,,

I to się zgadza :haha:najgorsze jak śmiałość z urodą idzie w parze.., te baby za nim same latały :szydera:, ale właśnie Joy post mi uświadomił, jak bardzo właśnie on szanuje kobiety ... tylko, że chyba wszystkie a te jedne to są przez parę lub paręnaście lat. Rozwodnik oczywiście :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

I to się zgadza :haha:najgorsze jak śmiałość z urodą idzie w parze.., te baby za nim same latały :szydera:, ale właśnie Joy post mi uświadomił, jak bardzo właśnie on szanuje kobiety ... tylko, że chyba wszystkie a te jedne to są przez parę lub paręnaście lat. Rozwodnik oczywiście :)

Tak właśnie podejrzewałam,,,ładny i szanuje , szuka całe życie ,,, nie wiadomo czego i jakiej gwiazdy, mam takich znajomych , :tak2: ale Danuśka możesz być dumna z brata, pracuje w De i dobrze sobie radzi, nie siedzi na dupie w Pl i nie marudzi jaka bieda, potrafi się wziaśc w garsc, to mi się podoba:tak:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@NNNdanuta pozdrów swojego ślicznego brata od Blondi:cmok: trzymam za niego kciuki, aby jeszcze mu się ułożyło w życiu, a próbować warto:tak2:

Powiem, że mam na forum świetną babkę i  pozdrowię :cmok:Ja też mam nadzieję, że taki fajny facet nie zostanie sam O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Wiecie co? proponuję rozrywkę ,,trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi, a może pomożemy dla @ewamarchewaona już chyba tańczy sama,,ubierać kiecki i próbować, bardzo prosty taniec i ruchy,,:szydera::hura:

 

taniec30.gif

:szydera: nie tańczyłam, ale weszłam do pokoju PDP i mówię: pani doktor, kolacja podana do stołu; zapraszam do jadalni.  No, to dziś jadłyśmy w hotelowej restauracji. Jak wczasy to wczasy. Po powrocie ze szpacirengangu, rozbawiła mnie pytaniem, czy jestem dla niej taka dobra ze względu na jej ojca? Taaaaa, tego, co w albumie widziałam w mundurze ... :tak2: :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...