Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

Coś mnie łamie ,,coś mi zimno, jak już drzemałam w dzień to znaczy się ,,nie dobrze" , zmiana pogody ? coś mnie trzepie ,już powiedziałam weg ode mnie:przekleństwa: , tak się chyba załatwiłam pakowaniem ,bo tylko wariaci pakują w taką pogodę przyczepę., no tylko takiemu jednemu nawalić w ten tępy łep,,,wiecie kto ma tępy łep:szydera:

Czyżbyś miała na myśli przedstawiciela sąsiedniego narodu? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, awe59 napisał:

 stawie pływały sobie kaczki i pomyślałam, że jamnik pies myśliwski, zechce zapolować....ale tylko popatrzyła na kaczki i żadnego zewu krwi nie poczuła....już nawet psy schodzą na psy  :szydera:

Ewuś bo to norowiec, a kaczki raczej nor nie kopią, chociaż... znam taką jedną, co dołki kopie :szydera:. Moja spanielka miałaby tam używanie. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Do Barbary Nierozumiejacej. Nie kupię naszyjnika bo mam remont kuchni i wersalka do wymiany. Mogę zaprosić na kawę jak wrócę. Inne osoby też ale po remoncie . No i kabinę zmieniam na dniach. 

Uszanowanie dla pań. 

Tee...panie Rozumiejący ...inaczej : zważaj sobie , bo w dziób możesz zarobić . Barbara , niczym gołąb ...robi ...na twoje naszyjniki . Za cienki w uszach jesteś dla mnie . Lubię ludzi z poczuciem humoru , marudy , zarozumialców omijam szerokim łukiem . Baw się dobrze ...chętnych twojego pokroju ci nie braknie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tee...panie Rozumiejący ...inaczej : zważaj sobie , bo w dziób możesz zarobić . Barbara , niczym gołąb ...robi ...na twoje naszyjniki . Za cienki w uszach jesteś dla mnie . Lubię ludzi z poczuciem humoru , marudy , zarozumialców omijam szerokim łukiem . Baw się dobrze ...chętnych twojego pokroju ci nie braknie .

Nie znasz mnie i odwazasz się krytykować a trzeba poznać adwersarza by lepiej się zrozumieć na płaszczyźnie konwersacji i upodobania do wspólnych spraw. Do ciebie chyba muszę pisać jak tamten to pewnie zrozumiesz a nawet pewnie tak.

Edytowane przez Opiekun 6
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Opiekun 6 napisał:

Nie znasz mnie i odwazasz się krytykować a trzeba poznać adwersarza by lepiej się zrozumieć na płaszczyźnie konwersacji i upodobania do wspólnych spraw. 

Daj mi facet spokój ...ja ci dam dwa . Próbowałam rozmawiać z tobą normalnie , po forumowemu , ale niestety jest to awykonalne ...Wyluzuj , baw się  dobrze , mnie omijaj i gitarra . Konwersacji i upodobania do wspólnych spraw ( ??? :szydera:) z mojej strony nie będzie .Życzę ci fajnej zabawy ...z kimś innym , nie ze mną . Adieu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Do Barbary Nierozumiejacej. Nie kupię naszyjnika bo mam remont kuchni i wersalka do wymiany. Mogę zaprosić na kawę jak wrócę. Inne osoby też ale po remoncie . No i kabinę zmieniam na dniach. 

Uszanowanie dla pań. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Daj mi facet spokój ...ja ci dam dwa . Próbowałam rozmawiać z tobą normalnie , po forumowemu , ale niestety jest to awykonalne ...Wyluzuj , baw się  dobrze , mnie omijaj i gitarra . Konwersacji i upodobania do wspólnych spraw ( ??? :szydera:) z mojej strony nie będzie .Życzę ci fajnej zabawy ...z kimś innym , nie ze mną . Adieu 

O kej

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Nie znasz mnie i odwazasz się krytykować a trzeba poznać adwersarza by lepiej się zrozumieć na płaszczyźnie konwersacji i upodobania do wspólnych spraw. Do ciebie chyba muszę pisać jak tamten to pewnie zrozumiesz a nawet pewnie tak.

Ostatnio mało piszę, ale dzisiaj nie strzymałam.....Przybywasz, wiadomo/nie wiadomo skąd, napisałeś 35 postów i nagle zaczynasz się szarogęsić, wymądrzać i obrażać forumowiczów "stamtąd" i stąd. Kulturalny człowiek winien się przedstawić, przywitać, pobyć, poczuć klimat. A ty wpadasz jakby nigdy nic...do Hiltona i zaczynasz kwasić tutejsze towarzystwo. Sorki...pomyłeczka w adresie. Tu jest forum dla ludzi z klasą i na poziomie. Tu nie obrażamy nikogo i personalne wycieczki zostawiamy do wiadomości prywatnych. Jeśli masz się tak zachowywać jak do tej pory, to może jednak wróć tam, gdzie tak się ludzie zachowują jak ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do Kehl , mała miescina przy granicy z Francją, Elsace chyba tak się nazywa ten rejon we Francji, tam jest przepięknie, już planowane są wycieczki i we Francji i w De, A ja powiem jedno, kto chce się trochę pourlopować bo ja chętnie popracuję, już mnie trochę chyba poznaliscie ,że kocham nawet fizyczną pracę i dla mnie nierobota to tragedia,:tak2: znowu falsz zrobiłam, do Poskarżyjek  powinnam:szok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tee...panie Rozumiejący ...inaczej : zważaj sobie , bo w dziób możesz zarobić . Barbara , niczym gołąb ...robi ...na twoje naszyjniki . Za cienki w uszach jesteś dla mnie . Lubię ludzi z poczuciem humoru , marudy , zarozumialców omijam szerokim łukiem . Baw się dobrze ...chętnych twojego pokroju ci nie braknie .

@Baśka powtarzająca się tak, pilnuj cienkiej czerwonej linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatnio mało piszę, ale dzisiaj nie strzymałam.....Przybywasz, wiadomo/nie wiadomo skąd, napisałeś 35 postów i nagle zaczynasz się szarogęsić, wymądrzać i obrażać forumowiczów "stamtąd" i stąd. Kulturalny człowiek winien się przedstawić, przywitać, pobyć, poczuć klimat. A ty wpadasz jakby nigdy nic...do Hiltona i zaczynasz kwasić tutejsze towarzystwo. Sorki...pomyłeczka w adresie. Tu jest forum dla ludzi z klasą i na poziomie. Tu nie obrażamy nikogo i personalne wycieczki zostawiamy do wiadomości prywatnych. Jeśli masz się tak zachowywać jak do tej pory, to może jednak wróć tam, gdzie tak się ludzie zachowują jak ty. 

Jestem kulturalny a Rodo mi zabrania przedstawiać się i nikogo nie obrażam. Jestem tu jak wy bo opieka to mój beruf od czasu pewnego. Poznaj mnie a dopiero osadz. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...