Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najadlam sie strachu.

Na obiad byly szparagi.

Pdp w pewnym momencie zaczela kaszlec, oczy wybaluszyla:kopara:

Patrze, a ona CALA szparage wsadzila do jamy(ustnej)

Pewnie koncowka byla juz w zoladku, podczas kiedy poczatek wystawal z jamy.

Zadlawi mi sie kiedys kobita na amen.:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Opiekun 6 napisał:

Nie nawidze jego głupot i osmieszania mnie z innymi na forum. Niech on uprawia swój żart na innym polu niż moja działka. Takiego czuba na forum nikt nie widział a porwał rzesze przeciw mnie co każdy wie.

 

Witaj.Większość z nas nie ma pojęcia o kim i o czym piszesz ale z pewnością tak jak ja czują się zniesmaczeni.Jesteś tutaj nowy,jeszcze nie dałeś się poznać a już próbujesz wciągnąć nas w swoje wojenki.To nie świadczy najlepiej o Tobie.I powiem Ci więcej,mężczyzna który nie szanuje wszystkich kobiet nie jest wart żadnej.U mnie nie miałbyś już  szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Witaj.Większość z nas nie ma pojęcia o kim i o czym piszesz ale z pewnością tak jak ja czują się zniesmaczeni.Jesteś tutaj nowy,jeszcze nie dałeś się poznać a już próbujesz wciągnąć nas w swoje wojenki.To nie świadczy najlepiej o Tobie.I powiem Ci więcej,mężczyzna który nie szanuje wszystkich kobiet nie jest wart żadnej.U mnie nie miałbyś już  szans.

I już droga JOYstick masz też przesrane . O wisiorku z brylancikiem możesz tylko pomarzyć ...jako i ja marzę :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I już droga JOYstick masz też przesrane . O wisiorku z brylancikiem możesz tylko pomarzyć ...jako i ja marzę :haha:

@Baśka powtarzająca się Wisiorek z brylancikiem można sobie kupić, moim zdaniem większa duma ale to też nie ważne, jeśli zawiesisz choćby plastikowy medalion a na rewersie z sentencja przywołana przez @Joy co do szacunku do kobiet co i rusz przeczytasz, będziesz miała ^^oko na te sprawy:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie łamie ,,coś mi zimno, jak już drzemałam w dzień to znaczy się ,,nie dobrze" , zmiana pogody ? coś mnie trzepie ,już powiedziałam weg ode mnie:przekleństwa: , tak się chyba załatwiłam pakowaniem ,bo tylko wariaci pakują w taką pogodę przyczepę., no tylko takiemu jednemu nawalić w ten tępy łep,,,wiecie kto ma tępy łep:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...