Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Opiekun 6 napisał:

Dla kobiet 

Na kolejowym nasypie 

kwiatów dywan usypie

Ptaków śpiew usłyszę 

Ciebie w tańcu ukołyszę 

Za ręce się zlapmy 

Miłości nie przegapmy

To w nas się rodzi

Innych nie obchodzi

Pójdziemy tym torami

semafor życia nad nami

Niech troski nam zginą 

Jak w tunelu pendolino 

Bo miłość i gwiazdy 

To nasz rozkład jazdy 

Czekam wciąż na peronie 

Dając ci pelargonie

Trasa stoi otworem 

Bądź mym konduktorem

Skasuj mnie nie jeden raz 

Bo odjazdu już czas.

 

 

Z poematu " Miłość w wagonie WARSu"

A.

Spokojnego dnia z kulturą za pan brat. 

Wzruszyłam się okrutnie :płacz:. Śliczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Opiekun 6 napisał:

Dla kobiet 

Na kolejowym nasypie 

kwiatów dywan usypie

Ptaków śpiew usłyszę 

Ciebie w tańcu ukołyszę 

Za ręce się zlapmy 

Miłości nie przegapmy

To w nas się rodzi

Innych nie obchodzi

Pójdziemy tym torami

semafor życia nad nami

Niech troski nam zginą 

Jak w tunelu pendolino 

Bo miłość i gwiazdy 

To nasz rozkład jazdy 

Czekam wciąż na peronie 

Dając ci pelargonie

Trasa stoi otworem 

Bądź mym konduktorem

Skasuj mnie nie jeden raz 

Bo odjazdu już czas.

 

 

Z poematu " Miłość w wagonie WARSu"

A.

Spokojnego dnia z kulturą za pan brat. 

Hmmmmmm........:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Opiekun 6 napisał:

Dla kobiet 

Na kolejowym nasypie 

kwiatów dywan usypie

Ptaków śpiew usłyszę 

Ciebie w tańcu ukołyszę 

Za ręce się zlapmy 

Miłości nie przegapmy

To w nas się rodzi

Innych nie obchodzi

Pójdziemy tym torami

semafor życia nad nami

Niech troski nam zginą 

Jak w tunelu pendolino 

Bo miłość i gwiazdy 

To nasz rozkład jazdy 

Czekam wciąż na peronie 

Dając ci pelargonie

Trasa stoi otworem 

Bądź mym konduktorem

Skasuj mnie nie jeden raz 

Bo odjazdu już czas.

 

 

Z poematu " Miłość w wagonie WARSu"

A.

Spokojnego dnia z kulturą za pan brat. 

Rozmarzyłam się bardzo , czytając tę poezyję ....

jednocześnie marchewkę na obiad skrobię ...

Myślę , że wiem , dla kogo jeszcze żyję ...

bo myślę ciągle o tobie .

To nic , że ty mnie nienawidzisz ....

będę cierpliwie czekała ...

a może ty się  mnie  tylko wstydzisz ?

Znów się wzruszyłam ....i  qwa  znów będę płakała :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżeństwo :) cieplutko..my z Wernerem już po godzinnym spacerku :d luft i Wetter prima sort..aż chce się żyć :oklaski: dla wszystkich niedowiarków którym jest zimno komunikat : do was też ciepełko przyjdzie, wysyłam priorytetem xd u nas dzisiaj leniwy dzień, obiad u Chińczyka..takie niedzielę lubię  

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rozmarzyłam się bardzo , czytając tę poezyję ....

jednocześnie marchewkę na obiad skrobię ...

Myślę , że wiem , dla kogo jeszcze żyję ...

bo myślę ciągle o tobie .

To nic , że ty mnie nienawidzisz ....

będę cierpliwie czekała ...

a może ty się  mnie  tylko wstydzisz ?

Znów się wzruszyłam ....i  qwa  znów będę płakała :smutek:

Nie bierz tego poematu do siebie bo obecnie zaprzyjazniam się kobietą sąsiadka z okolicy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Nie bierz tego poematu do siebie bo obecnie zaprzyjazniam się kobietą sąsiadka z okolicy

Nie zabronisz ....z serca nie wypędzisz . Choćbyś się zesrał ...cóż , troszkę niezbyt romantycznie , ale możliwe , że wreszcie do ciebie dotrze , że wrogiem twoim nie jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne dzień dobry.

A się wtrące bo zatelepalo mną:o

@Opiekun 6 Taki poetycko-romantyczny a w jednej ręce kwiatki a w drugiej oset. Nawet jeśli idą żarty, wyimaginowane wdech i wydechy to w stosunku do @Baśka powtarzająca się można było użyć jakiegoś zamiennika słów, żeby w klimacie się ostało. Nie wiem czemu ale jakiś niesmak poczułam, wiem ^^a kogo to... ale wrażliwych dotyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Krista napisał:

Niedzielne dzień dobry.

A się wtrące bo zatelepalo mną:o

@Opiekun 6 Taki poetycko-romantyczny a w jednej ręce kwiatki a w drugiej oset. Nawet jeśli idą żarty, wyimaginowane wdech i wydechy to w stosunku do @Baśka powtarzająca się można było użyć jakiegoś zamiennika słów, żeby w klimacie się ostało. Nie wiem czemu ale jakiś niesmak poczułam, wiem ^^a kogo to... ale wrażliwych dotyka. 

Daj spokój . Miałam cichutką nadzieję , że się trochę zmienił , że zna się na żartach . Myliłam się ...w dalszym ciągu zna się na żartach , ale tylko swoich . Dzięki Krista  , bo naprawdę zrobiło mi się nieprzyjemnie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Krista napisał:

Niedzielne dzień dobry.

A się wtrące bo zatelepalo mną:o

@Opiekun 6 Taki poetycko-romantyczny a w jednej ręce kwiatki a w drugiej oset. Nawet jeśli idą żarty, wyimaginowane wdech i wydechy to w stosunku do @Baśka powtarzająca się można było użyć jakiegoś zamiennika słów, żeby w klimacie się ostało. Nie wiem czemu ale jakiś niesmak poczułam, wiem ^^a kogo to... ale wrażliwych dotyka. 

Tak mają romantycy....często wpadają ze skrajnosci w skrajność :d tfzeba wybaczać im potknięcia  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Daj spokój . Miałam cichutką nadzieję , że się trochę zmienił , że zna się na żartach . Myliłam się ...w dalszym ciągu zna się na żartach , ale tylko swoich . Dzięki Krista  , bo naprawdę zrobiło mi się nieprzyjemnie :cmok:

Oj tam....zna się tylko ma specyficzne poczucie humoru :d nie bierz wszystkiego dosłownie...luzik :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Daj spokój . Miałam cichutką nadzieję , że się trochę zmienił , że zna się na żartach . Myliłam się ...w dalszym ciągu zna się na żartach , ale tylko swoich . Dzięki Krista  , bo naprawdę zrobiło mi się nieprzyjemnie :cmok:

I pozbawił Cię złudzeń :cmok:... A, mnie najbardziej rozśmieszyło, że wczoraj próbował pisać jak znienawidzony przez niego, wróg numer 1, niejaki Paolo :szydera:... Ale jak to mówią, z naturą nie wygrasz... i piorunem to poszło :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

I pozbawił Cię złudzeń :cmok:... A, mnie najbardziej rozśmieszyło, że wczoraj próbował pisać jak znienawidzony przez niego, wróg numer 1, niejaki Paolo :szydera:... Ale jak to mówią, z naturą nie wygrasz... i piorunem to poszło :d

Nie nawidze jego głupot i osmieszania mnie z innymi na forum. Niech on uprawia swój żart na innym polu niż moja działka. Takiego czuba na forum nikt nie widział a porwał rzesze przeciw mnie co każdy wie.

Miłego popołudnia. Humory wam się poprawia bo napiszę dowcip. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Nie nawidze jego głupot i osmieszania mnie z innymi na forum. Niech on uprawia swój żart na innym polu niż moja działka. Takiego czuba na forum nikt nie widział a porwał rzesze przeciw mnie co każdy wie.

Miłego popołudnia. Humory wam się poprawia bo napiszę dowcip. 

Posłuchaj gościu ...Nie ma go tutaj , nie ruszaj , bo możesz zaraz oberwać i po co ci to potrzebne ,  skoro jest jako tako miło ?!

Zostaw te swoje żale gdzieś na boku , pisz z nami , baw się , bo z tego co pokazujesz widać , że też zaczepny ...niczym ten  granat jesteś . Miauczysz ..rozkminiasz ...jeszcze tylko zacznij beczeć i już będzie git .....Nawet nie próbuj coś w temacie P. pić do mnie , bo ten P. to mój brat-łata i ....nie tylko mój , bo jest tutaj kilka osób , które za nim się ujmą . Nie ma faceta ...zostaw w spokoju i gitarra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się

A ja dla Basieńki na poprawienie nastroju: straszna ze mnie poetka ,ale tak się starałam ,liczą się chęci, prawda? 
Otworzyć oczka i patrzeć w świat
Na lewo na prawo
Puscić okiem strzał
Majdany pozbierać i wziąsc się w garsc
Nie bidolić i nie płakać 
Bo pogoda  jak za  brata
Po fajurce strzelić trza
Aby power przyniósł szmal
Uśmiech uśmiech uśmiech masz 
Więc zachowaj swoją twarz
I wyruszaj w piękną dal
Wystrojona jak na bal
Walizeczkę spakuj  w mig
księciu czeka na Twój styl:oklaski::cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Posłuchaj gościu ...Nie ma go tutaj , nie ruszaj , bo możesz zaraz oberwać i po co ci to potrzebne ,  skoro jest jako tako miło ?!

Zostaw te swoje żale gdzieś na boku , pisz z nami , baw się , bo z tego co pokazujesz widać , że też zaczepny ...niczym ten  granat jesteś . Miauczysz ..rozkminiasz ...jeszcze tylko zacznij beczeć i już będzie git .....Nawet nie próbuj coś w temacie P. pić do mnie , bo ten P. to mój brat-łata i ....nie tylko mój , bo jest tutaj kilka osób , które za nim się ujmą . Nie ma faceta ...zostaw w spokoju i gitarra .

Baśka....luzik....pamiętaj, że złośc piekności szkodzi.

Nieładnie obrabiać doopę nieobecnym....to fakt niezaprzeczalny. Dlatego mam prośbę do Ciebie Opiekunie 6 żebyś już dał spokój.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Nie nawidze jego głupot i osmieszania mnie z innymi na forum. Niech on uprawia swój żart na innym polu niż moja działka. Takiego czuba na forum nikt nie widział a porwał rzesze przeciw mnie co każdy wie.

Miłego popołudnia. Humory wam się poprawia bo napiszę dowcip. 

Miałam milczeć i w ogóle ignorować Twoje pojawienie się tutaj, ale jeszcze jedno zdanie. Twoim problemem jest brak konsekwencji, bo widzisz w prawej ręce trzymasz kwiaty, a lewa z tyłu, trzyma kij od bejsbola... zdecydowanie nie możesz wybrać kim chcesz być dr Jekyllem czy mr Hyde. 

Miłego" formowania ". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Opiekun 6 napisał:

Szkoda pisać 

Pisz . Nikt ci nie broni , ale ruszanie zamierzchłych spraw nikomu tutaj nie służy . A na marginesie ...gupek ( bez ł ) , menda , gadzina , zaraza ...nawet niech będzie imbecyl , kretyn , idiota ....ale kochany i już . O tym P. mówię . Nie ma go tutaj , nie obroni się , ale znajdą się jeszcze tacy co w jego obronie staną . Będę pierwsza ...nie tylko z sympatii dla niego , ale również z sympatii , którą mam dla jego narzeczonej N. I gitarra ...mandollina też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się

A ja dla Basieńki na poprawienie nastroju: straszna ze mnie poetka ,ale tak się starałam ,liczą się chęci, prawda? 
Otworzyć oczka i patrzeć w świat
Na lewo na prawo
Puscić okiem strzał
Majdany pozbierać i wziąsc się w garsc
Nie bidolić i nie płakać 
Bo pogoda  jak za  brata
Po fajurce strzelić trza
Aby power przyniósł szmal
Uśmiech uśmiech uśmiech masz 
Więc zachowaj swoją twarz
I wyruszaj w piękną dal
Wystrojona jak na bal
Walizeczkę spakuj  w mig
księciu czeka na Twój styl:oklaski::cmok:

Dzięki wielki Blondasku . Chociaż jestem 100% hetero , ale miło mi , że dziewczyna coś dla mnie napisała :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...