Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Miałam się już wczoraj zapytać . Dlaczego zwozisz babcię tyłem , do kierunku jazdy ? no chyba , ze zle zrozumiałam 

a jak bym miała przodem zjechać jak nie ma hamulca a rampa długa i stroma.Jak nie dam rady to rolsztul razem z pdp no chyba ze 100kg leci na mnie .   To nie jest mój pierwszy rolsztul i rampa do zjazdu.Chciałam tak pierwszy raz zjechać ale zmienniczka mi dała takie wskazówki :słabo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Zwoziłam kiedyś babcie z podjazdów i dużo łatwiej spowalniać wózek od tyłu / tak myślę /

ale jak nie jest pasem zapieta, to moze wypasc, wozek tez moze cie pociagnac z gorki sila bezwladnosci. Bez hamulcow oczywiscie. Tez bym sie bala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

ale jak nie jest pasem zapieta, to moze wypasc, wozek tez moze cie pociagnac z gorki sila bezwladnosci. Bez hamulcow oczywiscie. Tez bym sie bala.

 

Pasy to nie problem , bo zawsze można zorganizować ale to 100 kg też by mnie przeraziło O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, erika napisał:

a jak bym miała przodem zjechać jak nie ma hamulca a rampa długa i stroma.Jak nie dam rady to rolsztul razem z pdp no chyba ze 100kg leci na mnie .   To nie jest mój pierwszy rolsztul i rampa do zjazdu.Chciałam tak pierwszy raz zjechać ale zmienniczka mi dała takie wskazówki :słabo: 

Kurde . Przy takiej wadze , to tylko elektryczny wózek . Nie wyobrażam sobie tego ciężaru przy każdym krawężniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Pasy to nie problem , bo zawsze można zorganizować ale to 100 kg też by mnie przeraziło O.o

Tak. To nie sa zarty, a my nie jestesmy konmi.

Moja kolezanka napisala do mnie : jade na wycieczke do Heidelberga, hurrrra!

A po wycieczce: jestem ledwo zywa, ponad 100kg pchalam w gore i w dol po kocich lbach!

Takie sa wycieczki z pdp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Pasy to nie problem , bo zawsze można zorganizować ale to 100 kg też by mnie przeraziło O.o

czemu?

ja mialam hipopotama..150cm 140kg...i zero ZEROpojecia do czego nogi sluzyly..ale kregoslup mi skrzypial...wiec erika walcz bo zdrowie jedno...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wleciał mi przez okno szerszeń...wielkie bydle...:szok: Jak się kapciem zamachnęłam...to sama się przestraszyłam...teraz zwłok tegoż znaleźć nie mogę...:haha: Widocznie tak go pizgnęłam, że rozpadł się w pył...:haha: 

Hahaha obawiam sie ze znajdziesz go pizgniętego w swoim łóżku,,,gorzej jak jeszcze dycha trochę i żądełko swoje nadstawia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Tak. To nie sa zarty, a my nie jestesmy konmi.

Moja kolezanka napisala do mnie : jade na wycieczke do Heidelberga, hurrrra!

A po wycieczce: jestem ledwo zywa, ponad 100kg pchalam w gore i w dol po kocich lbach!

Takie sa wycieczki z pdp.

Miałam tak na Bajerach...i nigdy więcej...>:( To był mój pierwszy i ostatni pdp na wózku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Miałam tak na Bajerach...i nigdy więcej...>:( To był mój pierwszy i ostatni pdp na wózku...

Mialam z wozkami kilku, nawet elektryczny z joystikiem opanowalam, ale nie ma to jak bryka na czterech kolkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...