Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dzień mogę zakończyć na nierobocie ,,trochę porobiłam , ale większośc przy laptopie, ale włoski zafarbowane ,pakowanko na jutro przełożyłam, mogę śmiało powiedzieć ,,dzień miałam udany i fajny,a teraz w bety, nabierać sił na jutrzejsze podboje,:spioch::szydera::serce::love: Dobranoc :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ten dzień mogę zakończyć na nierobocie ,,trochę porobiłam , ale większośc przy laptopie, ale włoski zafarbowane ,pakowanko na jutro przełożyłam, mogę śmiało powiedzieć ,,dzień miałam udany i fajny,a teraz w bety, nabierać sił na jutrzejsze podboje,:spioch::szydera::serce::love: Dobranoc :cmok:

Majtek nie zapomnij zapakować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, awe59 napisał:

......

dokuczac komuś nie znając go .......o Jeżżżżu.....:szydera::d:szydera:

Tam wszyscy nie znali mnie a dokuczali wciasz tak jakbym coś im wzial i nie oddał bo byli w grupie z tym idiotom co parszywie na mnie działał. Bym go optlukl ale okazji nie było wtedy 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Opiekun 6 napisał:

Tam wszyscy nie znali mnie a dokuczali wciasz tak jakbym coś im wzial i nie oddał bo byli w grupie z tym idiotom co parszywie na mnie działał. Bym go optlukl ale okazji nie było wtedy 

Nie drzyj szat i nie rozpamiętuj....tam wszyscy byli szurnięci....z tym imbecylem na czele. Wrażliwi i dobrzy ludzie jak Ty nie mieli racji bytu....:d wiersz jakiś napisz....:haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 koniecznie niech napisze a gdyby jeszcze nam zadedykował poemata tego to byłoby cudownie ..

Kuźwa ...aż mi się płakać chce . Tak się rozmarzyłam :smutek:....Iiii ...idę spać .Czytadelka przy lapku zostawiłam 

 Naga i bosa po trepenhausach biegać nie będę .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

855463901_dziedobryzimno.jpg.bb93e09529631f5382727057b58b0ea0.jpg czyli...aby do wtorku, bo zapowiadają letnie temperatury :szydera: Niemniej jednak, dobry humor możemy pozostawić na dłużej :szydera: Skoro się przywitałam, to teraz mogę zaległości poczytać, a przy tym posiorbać napój ulubiony :haha:Zatem, niech ten ostatni zimny dzień upływa wam miło i sympatycznie, czego gorąco życzę wam i sobie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Jeżuńku kolczasty .... jak zimno na dworze , tylko 0 stopni ...a palić się chce . Nie pozostaje nic innego , jak kapotę na grzbiet  i te kilka minut muss wytrzymać ....choćby telepało z zimna .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Jeżuńku kolczasty .... jak zimno na dworze , tylko 0 stopni ...a palić się chce . Nie pozostaje nic innego , jak kapotę na grzbiet  i te kilka minut muss wytrzymać ....choćby telepało z zimna .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Wytrzymałam ja, wytrzymasz i ty :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Śniegu na horyzoncie brak...ale mrozisko okrutne :haha: Poczekam na trzecią fajurkę tak długo, aż słonko ociepli atmosferę :haha:

Powiem ci , że wczoraj słonko było zarąbiste , ale zimno jeszcze bardziej wyczuwalne . Może ta śniegowa pierzynka rozgrzeje . Na razie grzeje tylko kawa :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...