Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

A ja już po ćwiczeniach, synek dał popalić. 

Pierwszy raz w życiu sztangę podnosiłam, całe 20 kg, ale trzy powtorzenia po 5 razy. 

W czwartek powtorka.

Rozwija nam się Basia Pudzian:szydera: ćwicz ,ćwicz ,żaden nie podskoczy Ci, trochę ćwiczenia nikomu nigdy nie zaszkodzi, abyś jutro tylko rączkami mogła ruszać:tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Rozwija nam się Basia Pudzian:szydera: ćwicz ,ćwicz ,żaden nie podskoczy Ci, trochę ćwiczenia nikomu nigdy nie zaszkodzi, abyś jutro tylko rączkami mogła ruszać:tak2:

Żaden Pudzian @Blondi, to są ćwiczenia na mój kręgosłup i kolana. 

Za to pierwszy raz pod okiem trenera personalnego.

Całą godzinę i całkiem za darmo :oklaski:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

Ale jesteś wytrzymała dziewczynka ,,takie tortury przez godzinę:zwyciezca: 

Sama przyjemnosc, ja tylko sobie zrobilam prawie roczną przerwę od cwiczeń i znowu się wdrażam, tylko już profesjonalnie:cmok:.

Sprzęt w pracy mam a nie wiedzialam jak go dobrze używać. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Sama przyjemnosc, ja tylko sobie zrobilam prawie roczną przerwę od cwiczeń i znowu się wdrażam, tylko już profesjonalnie:cmok:.

Sprzęt w pracy mam a nie wiedzialam jak go dobrze używać. 

Czyli co? wracasz na stare śmieci? chyba tak,,,:cmok:  będzie dobrze

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski:

Jak to na urlopie długo pospać nie mogę. Jestem już po drugiej kawie. Dziś planów nie mam, jakieś drobne zakupy, obiad. Zimno się zrobiło, więc pracę na działce ustaly, byłam wczoraj na chwilę, podlalam nowe krzaki wsadzone, sucho strasznie, a tak by się deszczyk przydał, wszystko kwitnie, wiśnie, czereśnie, robi się pięknie. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porannie wpadłam na witanko :oklaski: I przyniosłam postulat do podpisania :haha: Im nas więcej będzie chętnych, tym większa szansa na wprowadzenie słów w czyn :szydera: Zatem...drodzy moi...image.png.64bbc5555eaf4387351ca3b3c3444fc3.png...co wy na to? :szydera: Kto za, ten łapka w górę :szydera: I niech ta wolna środa upływa wszystkim cudnie i według życzeń, czego wam i sobie serdecznie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...