Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, hawana napisał:

Można do bólu i trzeba póki pogoda. Ja tak krąże, że już mi rower szykują.  Powiedziałam, że nie potrzebuje. Mogę się szwendac gdzie chce na nogach. Po sklepach rowerem se ne da.

A ja z musu . Opaskę na ręce noszę i durna jak mało kto kazałam synowi ustawić na 10.500 kroków . Dziś zrobiłam najwięcej , odkąd ją mam . Zaraz zapodam , tylko telefon przyniosę ....już : 9504 kroki ; 6.07 km ; spalono233.3 kcal = miska ryżu .....Kuźwa ...a gdzie te trzy ichnie , te małe a'la gofry na które se bitej śmietany naszprejowałam ?! :szydera: A ..jeszcze doczytałam : spacer 4h 15 minut .....a ja tylko godzinę na spacerze byłam , resztę katowałam się na schodach i po chałupie . I tak nie dałam rady dociągnąć do tych 10.500:smutek:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja z musu . Opaskę na ręce noszę i durna jak mało kto kazałam synowi ustawić na 10.500 kroków . Dziś zrobiłam najwięcej , odkąd ją mam . Zaraz zapodam , tylko telefon przyniosę ....już : 9504 kroki ; 6.07 km ; spalono233.3 kcal = miska ryżu .....Kuźwa ...a gdzie te trzy ichnie , te małe a'la gofry na które se bitej śmietany naszprejowałam ?! :szydera:

To się dałaś na smycz złapać.

Jestem szczęśliwym człowiekiem, nie liczę godzin i lat oraz kalorii :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

To się dałaś na smycz złapać.

Jestem szczęśliwym człowiekiem, nie liczę godzin i lat oraz kalorii :oklaski:

Ale mnie ta opaska dopiero zmobilizowała do łażenia . Kalorie /ilość / zawsze sprawdzam jak coś zjem . Przed jedzeniem nie mam zamiaru się denerwować  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa, trzy...pierwsza...albo druga :oklaski: Ale mi się trafiło :haha: A na dodatek to ostatni poniedziałek...na tym adresie :szydera: Zatem nie martwię się, że 456558877_dziedobryponiedziaekpiesekruchomy.gif.232071fc40b8c07407f906fe86524e90.gif bo to dobra wiadomość :szydera: I dobrych wiadomości oraz cudnego dzionka życzę wszystkim znad hoboczka z parującym napojem stawiającym na nogi :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Tydzień urlopu minął :( Z tym czasem faktycznie jest coś nie tak.Tylko w pracy wlecze się jak żółw,na wolności zapiernicza jak młody źrebak:haha:Słońce też ktoś schował,szaro i ponuro dobrze,że chociaż ciepło.Ale dziękować Najwyższemu,że nie mam gorszych powodów do narzekań :oklaski::szydera:

Zajefajnego udanego tygodnia wszystkim nam życzę :327_sunny::327_sunny::327_sunny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Otwieramy oczy, przeciągamy się... dwie nóżki stawiamy na podłodze bo niedobrze nawet kawę pić na jedną nogę :haha:suniemy do kuchni zahaczając o toaletę xd i do dzieła :kawa::kawa:a jak trzeba to również :papieros::papieros:. I poniedziałek nam nie straszny, a nawet sympatyczny bo przecież i tak to kolejny kroczek do celu :d

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Raz, dwa, trzy...pierwsza...albo druga :oklaski: Ale mi się trafiło :haha: A na dodatek to ostatni poniedziałek...na tym adresie :szydera: Zatem nie martwię się, że 456558877_dziedobryponiedziaekpiesekruchomy.gif.232071fc40b8c07407f906fe86524e90.gif bo to dobra wiadomość :szydera: I dobrych wiadomości oraz cudnego dzionka życzę wszystkim znad hoboczka z parującym napojem stawiającym na nogi :oklaski:

No jak to ostatni?!  Co się pokazujesz na forum, to masz mniej do zjazdu. Nawet jak jesteś parę razy dziennie:o. A tak serio-to oczywiście zazdraszczam. :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...