Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie się wszyscy podzieli ....krowy kupują , czy jaki sosna ?:(

Dopychałam bagaż kolanem, zamek rozwaliłam, agrafkami pospinałam. Normalnie będę wyglądała jakbym mienie przesiedleńcze z sobą targała. I to przedwojenne. :szydera:

Nigdy jeszcze nie jechałam tak obładowana. Nigdy w życiu.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się dowcip.

Na rynku zebrano mieszkańców, żeby przeprowadzić ankietę na temat seksu. Pada pierwsze pytanie:
- Kto współżyje codziennie proszę podnieść rękę.
Część ludzi podniosła rękę. Ankieter policzył i mówi:
- Kto współżyje raz w tygodniu proszę podnieść rękę.
Następnie podnieśli ręce współżyjący raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, itd.
W końcu ankieter mówi:
- Kto współżyje raz na rok, niech podniesie rękę.
- To ja, to ja - woła radośnie jakiś facet.
To z czego się Pan tak cieszy?
- Bo to już jutro

 

 

A ja mam jutro ostatni dzień. :oklaski:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po nocach:oklaski: dzień lenia ,ja nie lubię takich dni, :( mogłam sobie krzesełko jakies wziąsc do roboty,:onormalnie dzień stracony ,,:szydera: ale stary wohnwagen poszedł sobie dzisiaj do ludzi, ma nową rodzinę,bardzo fajna rodzina ,młodzi ludzie z małymi dzieciakami,warto było dać full gratisów :oklaski:  a tak w ogóle to nie chce mi się gadać nawet:grzmotnąć: :przekleństwa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

@Baśka powtarzająca się No właśnie wróciłem z flomarku, kóz nie było ale kozojebców od gromaxd

Podoba mi się ,,kozojebców od groma:szydera:  co to za flumark? zwierzyny?  pochwal się co kupileś  @geronimo , było na czym oko zawiesić? marzę o flumarku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Najlepiej ...twardsze są :szydera:

Chodzilam do podstawówki i obok mnie był sklep z butami i tam pomagałam w tym sklepie ,sprzedawałam już nawet ,taka rozgarnięta i gadatliwa byłam, że raz mi się gumiaki nie zgadzały  ,dwa prawe były i te dwa prawe też sprzedałam:szydera: a jak chodzili w tych gumiakach -chyba po prawo:haha::szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Chodzilam do podstawówki i obok mnie był sklep z butami i tam pomagałam w tym sklepie ,sprzedawałam już nawet ,taka rozgarnięta i gadatliwa byłam, że raz mi się gumiaki nie zgadzały  ,dwa prawe były i te dwa prawe też sprzedałam:szydera: a jak chodzili w tych gumiakach -chyba po prawo:haha::szydera: 

I właśnie w ten sposób spowodowałaś , że powstała partia PiS . Chodził se jakiś w tych dwóch prawych " gnojówkach " ...i wychodził !>:(:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Przypomniał mi się dowcip.

Na rynku zebrano mieszkańców, żeby przeprowadzić ankietę na temat seksu. Pada pierwsze pytanie:
- Kto współżyje codziennie proszę podnieść rękę.
Część ludzi podniosła rękę. Ankieter policzył i mówi:
- Kto współżyje raz w tygodniu proszę podnieść rękę.
Następnie podnieśli ręce współżyjący raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, itd.
W końcu ankieter mówi:
- Kto współżyje raz na rok, niech podniesie rękę.
- To ja, to ja - woła radośnie jakiś facet.
To z czego się Pan tak cieszy?
- Bo to już jutro

 

 

A ja mam jutro ostatni dzień. :oklaski:

A pojutrze seksik:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I właśnie w ten sposób spowodowałaś , że powstała partia PiS . Chodził se jakiś w tych dwóch prawych " gnojówkach " ...i wychodził !>:(:szydera:

Jak wyjdzie to będzie sprawiedliwość :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I właśnie w ten sposób spowodowałaś , że powstała partia PiS . Chodził se jakiś w tych dwóch prawych " gnojówkach " ...i wychodził !>:(:szydera:

:szok: nie żartuj:szydera: dlatego teraz tak świnie lubią?:szydera: a teraz trochę takie gumofilce  kosztują,,z wkładką :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ileż można ? Też oblot dzisiaj zrobiłam , ale zdyscyplinowana jestem ....za długo nie łażę . :haha:

Można do bólu i trzeba póki pogoda. Ja tak krąże, że już mi rower szykują.  Powiedziałam, że nie potrzebuje. Mogę się szwendac gdzie chce na nogach. Po sklepach rowerem se ne da.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:szok: nie żartuj:szydera: dlatego teraz tak świnie lubią?:szydera: a teraz trochę takie gumofilce  kosztują,,z wkładką :szok:

Tiaaa ...będą dawać na hodowlę . Swój , swojemu krzywdy nie da zrobić . Tylko żeby nam @Maria Jolantanie pominęli ...Iiiiiii...ona taka świnia jak ja baletnica . Gówno jej dadzą  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...