Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mam koszmarek.

Na obiad mam ugotować grysik , oczywiście na mleku! Ostatni raz gotowalam kaszę mannę ponad 30 lat temu.Do tego maja być czarne jagody!W kuchni od rana roznosi się zapach pająków,leśnych żuczków , całego tego runa leśnego.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, BEATA61 napisał:

Joy, bardzo chętnie dołączyłabym do Was, ale wylatuję na urlop w niedzielę 7 kwietnia na tydzień. Kiedy następnym razem planujecie spotkanie? Podoba mi się ta inicjatywa. Też jesteś z Wrocławia?  

Ja też z Wrocławia. I podobnie jak Joy trudno mnie zastać w kraju.  :haha:

Tym razem będziemy obie. A spotkanie wrocławskich opiekunek organizują dziewczyny na FB i to po raz kolejny już...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Dobry na dzień Milusińscy. 

Kofer z rozdziawioną paszczą na mnie spogląda, a ja, nie mam bladego pojęcia jak go zapełnić sensowną treścią. Nie cierpię wyjazdów na przełomie pór roku, bo to i kurteczka, barchanki i sandałki potrzebne >:(, a waliza nie z gumy, o losie, o dolo garbata! :mur:

Dobrego dnia Mordecki :całus:

No i dlatego ja wybrałam się w sandałkach i cieniutkiej kurtałce:haha:. Trochę mnie poniesło-no bo prawie w Alpach wylądowałam. Nic to. Za to luzik będzie w tobołkach

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też z Wrocławia. I podobnie jak Joy trudno mnie zastać w kraju.  :haha:

Tym razem będziemy obie. A spotkanie wrocławskich opiekunek organizują dziewczyny na FB i to po raz kolejny już...

Kurde-nie mam konta na FB. Świadomy wybór! Mam nadzieję, że spotkam się z dziewczynami, z którymi mam kontakt telefoniczny. Na początku maja:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Basiaim napisał:

@Maria Jolanta  Ja wykroiłam na to czas mimo krótkiego urlopu.

Akurat tym razem nie mam żadnych spotkań, więc mogę straszyć wyglądem samą siebie :haha:

Skarbie. Jak ktoś jest aż tak bardzo do tyłu z medycyną kosmetyczną to jak ktoś nie powie o czymś albo nie napiszę to ja nie wiem o istnieniu czegoś takiego. :haha:

Teraz to ja nawet nie zdążę się na wstępną rozmowę umówić. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joy, aha Twoja sprawka z tym słońcem.:d Ale grzeczna jesteś i oddałaś bo świeci, co prawda nieśmiało ale zawsze lepiej niż same chmury.:oklaski:

Dzięki.:cmok: Myślę,że urlop będzie udany, a na pewno to najbardziej szalony w moim życiu. Mam nerwa, bo waga mi nie działa i nie mam jak walizki zważyć. Napakowałam jak głupia kreacji a dokupiłam limit do 20 kg. Biura podróży taką zmyłkę robią, że sprzedają imprezę samolotową i w cenie jest tylko bagaż podręczny do 5 kg. Jak ktoś potrzebuje więcej trzeba ekstra płacić za bagaż rejestrowany. 

Pozdrawiam i odmeldowuję się znowu na jakiś czas tzn. do powrotu z urlopu, ale czytać Was będę.:cześć3:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Basiaim napisał:

@Afryka, podobne dylematy będę miała za niecałe 2 tygodnie- co zapakować, jakie rzeczy.

Stawiam na letnie ;)

***********************************

Dziś mam dzień domowy, przymusowy.

Wczoraj byłam na zabiegu na powieki i dziś wyglądam niewyjściowo :szok:

Taki dzień też się przyda. Poprałam już, posprzątałam. Teraz leniuchuję :) 

 

Dzień dobry.

 

@Basiaimco robilas z powiekami?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Basiaimdoczytalam.

Pisz jak ,,sie podnioslo,,;))

Ile czasu trwa efekt?

Cena?

Mogę powiedzieć, co zauważyłam wczoraj po zabiegu. Podniosło mi się na jakieś pół centymetra.

Wczoraj miałam zaczerwienienie i ślady kropek, dziś powieki są opuchnięte (to naturalne).

Za pół roku mam powtórzyć.

Efekt, jak mówią i piszą, trwa 2- 4 lat.

Zapłaciłam 500 zł.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja rozumiem wiosenne przesilenie. Muchy w nosie też mogę zrozumieć ale jak tak dalej pójdzie to najaktywniejsze na forum będą agencję z ofertami pracy. :szydera:

 

Noo:szydera:

Ja byłam dzisiaj u psiego fryzjera bo mój west bardziej przypominał misia polarnego niż teriera:szydera:

Edytowane przez Joy
nos mam czysty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...