Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie są czytane ani cenzurowane.

Jest włączony automat cenzurujący wszystko co ktokolwiek gdziekolwiek na tym forum napisze. Cenzurowane są słowa niecenzuralne. Na wszystkich forach tak jest tylko automat jest różnie ustawiony.

Pomyśl przez chwilkę. Ile osób musiałoby cały czas czytać wszystko co napiszemy i na forum i na PW  by poprawiać słowa niecenzuralne ?

 

nie chce mi się myślec już:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Jak mam schudnąć, jak tak mnie tu dogadzają..?

Deser- lody, teraz na kolację talerz z grillowanym- ser, kiełbasa,nadziewana wieprzowa "sakiewka" (w środku pieczarki, warzywa, ser) .

36391990_1901779663208325_866372298913873920_n.jpg

Pani się nie pieści,to się zmieści:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

nie urazić ,ale nie rozumiesz dlaczego się wkurzyłam a mniesię już nie chce nic wyjaśniać nikomu,pozdrawiam.

jezeli nie rozumiem...tak przynajmniej uwazasz...to wyjasnij mi to przystepnie...byc moze nadajemy na innych kanalach...kompromis to nie obrazanie sie caly swiat tylko dosjcie do takiego konsensusu zeby obie strony potrafily dalej utrzymywac kontakt...

rozlaczam sie bo woda zaczyna wrzec i moge sie sparzyc

milego wieczoru ci zycze 

i  jutro tez jest dzien

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

to ze wysokie mniemanie to pikus...one maja tez zdecydowanie wygorowane wysrubowane stawki...czesto duzo wieksze od dziewczyn ktore naprawde zapieprzaja od "wczesniej"..i taka ci zajedzie z fasonem i na dzien dobry..."ale ja chce tyle i tyle"...

mialam okazje kiedys slyszec jak dziewczyna po 19ej zamykala swoja pdp na klucz ..babka w lozku juz spala i sama wstawac nie moga, a dziewczyna na spacerek sie wybrala i na piwko do baru we wsi...

mozna??? mozna...

nie wspomne i zmienniczce ktora skonczyla zlecenie juz po tygodniu na poteznym kacu jak mniemam...ale to juz inna bajka...takie krolewny sie zdarzaja ale smutne jest to , ze one robia pod gore tym..."normalnym"

A ja mam pozwolenie wychodzić jak pdp już w łóżku jest. To dlaczego nie skorzystać.

Budy na rynku porozstawiali i "jedzą, piją, lulki palą...."Pójdę i ja na balety :oklaski:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

:haha:dlaczego nie! Zarzekalam się,że żadnych lumpów nue będę kupować. I co? 

Teraz stwierdzam,że powinnam zabrać tylko pustą walizkę do De. Ominęłabym problem pakowania w ogóle

Ja wzięłam dodatkową pustą torbę. Problem mnie ominie ale kto to będzie targał?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

:haha:dlaczego nie! Zarzekalam się,że żadnych lumpów nue będę kupować. I co? 

Teraz stwierdzam,że powinnam zabrać tylko pustą walizkę do De. Ominęłabym problem pakowania w ogóle

Ja w walizkę pakuję dodatkową torbę, na ewentualne zakupy :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

A ja mam pozwolenie wychodzić jak pdp już w łóżku jest. To dlaczego nie skorzystać.

Budy na rynku porozstawiali i "jedzą, piją, lulki palą...."Pójdę i ja na balety :oklaski:

jezeli nie masz zapisu w umowie ze nie wolno zostawiac pdp samego to ok..jezeli masz na pismie od rodziny ze nie ponosisz odp za zostawienie pdp samego to ok...ja majac do obslugi aparat tlenowy powiedzialam ze nie biore odpowiedzlanosci za to co z aparatem robi pdp ...a sama obsluga przez opiekunke aparatu jest zabronione dlatego tak sie wtedy upieralam...

masz luz...korzystaj:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Basiaim napisał:

Ja w walizkę pakuję dodatkową torbę, na ewentualne zakupy :haha:

Ewentualnie..... to ja jakiś siennik muszę szukaćxd. Nie ma tak dużych toreb jakie mi są potrzebneO.o. Może namiot kupię:haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Odsypiałam dzisiaj zmianę "klimatu" i wczorajszego grilla...:haha: A wy tu klepiecie.....oj klepiecie... a ja muszę nadganiać...:szydera:

to nadrabiaj zaleglosci...

ja zegnam sie z wami kochani...praca ..

no i od kilku dni mam tzw kryzys egzystencjonalny...wiec jak slimak sie chowam do skorupy..minie za kilka dni

pozdrawiam cieplutko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Ja w walizkę pakuję dodatkową torbę, na ewentualne zakupy :haha:

Problem jest, jak masz dwie walizki....pełne...:haha: Ja mam klamotów od groma...:haha: Jakieś kabelki do komputera, kosmetyków więcej niż potrzeba, pilniczki, cążki, notesy, książki, głośniczki.....tysiące dupereli....a potem kolano nie pomaga przy pakowaniu....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...