Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Bo Danusiu ja kompletnie nie rozumiem ZA CO dostałam ostrzezenie???Za to,że ośmieliłam się negatywnie wyrazić o ankietach tych nieszczęsnych- więc ja to rozumiem tak,że jak chwalisz forum to jesteś cacy a jak nie chwalisz to be.Analogia -"ale to już było" nasuwa się sama.Ostrzeżenie nie zostało uzasadnione merytoryczne,więc go nie rozumiem i się z nim nie zgadzam.Zaraz zreszta dostanę kolejne:)

ales bojowa dziewczyno...foczka....luuuuuuz...twojego zdania nikt ci nie zabierze...wolno je miec...i mozesz je wyrazic ale...moze troszku inaczej??

zapytaj..poprostu zapytaj...wprost...jestes na forum dluzej niz ja i znasz ten portal lepiej niz ja:d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Do Niemiec ojrasków nie biorę.

A na powrót do domu to już żadnych kupek nie robię. Pakuję najpierw to czego na pewno nie będę potrzebowała. Potem myślę, myślę, myślę i myślę a na koniec dopycham resztę kolanem. :szydera:

A ja do Niemiec biorę,a jak trzeba było by spadalać to za co wrócę?:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurczaki....Agencje temat rzeka...rizmawiając tam z paniami to wydaje sie ze trafiłam w 10 -tkę..im większe doświadczenie tym mam większe wymagania....przede wszystkim prawda a tego dowiaduje sie po zleceniu,albo w trakcie....i zmiana .i poszukiwanie..i znieszmaczenie. ..Biję sie z myślami bo znalazłam firmę nie agencje ktora zatrudnia w niemczech na ich warunkach.I umowę podpisuje sie u nich w biurze Kazda...skromna  opinia  wyszukana w necie sprzeczna ..co zrobic....musze sie przespać z tym tematem...:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja biorę tylko kartę bankomatową. :szydera:

kiedy zjezdzam do domku zabieram to czego nie bede uzywac z ciuchow..albo wydaje dalej...no dobra ostatnio mialam komfort ze wracalam autem i zabralam co chcialam...miejsca bylo dosyc teraz...mam wieksza torbe i zabiore wiecej ciuchow w tym beda i pewnie zimowe...nie wiadomo co bedzie we wrzesniu...a ja wole sie zabezpieczyc...odnosnie kasy..karta do niemieckiego konta i pare zlotowek na powrot iii styka...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

ales bojowa dziewczyno...foczka....luuuuuuz...twojego zdania nikt ci nie zabierze...wolno je miec...i mozesz je wyrazic ale...moze troszku inaczej??

zapytaj..poprostu zapytaj...wprost...jestes na forum dluzej niz ja i znasz ten portal lepiej niz ja:d

 

Już mi dano do zrozumienia tym ostrzezeniem ,ze włąsne ,negatywne zdanie nt forum i jego funkcjonoweania jest niemile widziane-przyjęłąm do wiadomości.Wszytko nt temat.Teraz będę tradycyjnie sobie w obiadkach i odliczantusie  oraz innych rozmowach o pogodzie ,ptaszkach i innych duperelkach pisać, bo po co się mam narażać .Trzeba iśc zgodnie z jedyną słuszną,to takie bezpieczne i zachowawcze....

ps.Lucyna -jak inaczej,????nie użyłam ani jednego wulgarnego słowa ,napisałm co mysle o ankietach i bach-ostrzeżenie....powiedz me jak troszku inaczej bo ja jakaś chyba niekumata jestem

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Bo Danusiu ja kompletnie nie rozumiem ZA CO dostałam ostrzezenie???Za to,że ośmieliłam się negatywnie wyrazić o ankietach tych nieszczęsnych- więc ja to rozumiem tak,że jak chwalisz forum to jesteś cacy a jak nie chwalisz to be.Analogia -"ale to już było" nasuwa się sama.Ostrzeżenie nie zostało uzasadnione merytoryczne,więc go nie rozumiem i się z nim nie zgadzam.Zaraz zreszta dostanę kolejne:)

Masz prawo nie rozumieć ... :papieros: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Bo Danusiu ja kompletnie nie rozumiem ZA CO dostałam ostrzezenie???Za to,że ośmieliłam się negatywnie wyrazić o ankietach tych nieszczęsnych- więc ja to rozumiem tak,że jak chwalisz forum to jesteś cacy a jak nie chwalisz to be.Analogia -"ale to już było" nasuwa się sama.Ostrzeżenie nie zostało uzasadnione merytoryczne,więc go nie rozumiem i się z nim nie zgadzam.Zaraz zreszta dostanę kolejne:)

Przypuszczam, że ostrzeżenie nie było za co, tylko w jakim miejscu napisane...Też mi się to przytrafiło...i przeżyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

ales bojowa dziewczyno...foczka....luuuuuuz...twojego zdania nikt ci nie zabierze...wolno je miec...i mozesz je wyrazic ale...moze troszku inaczej??

zapytaj..poprostu zapytaj...wprost...jestes na forum dluzej niz ja i znasz ten portal lepiej niz ja:d

 

@foczka63 jest z desantu...czyli, teoretycznie, ty masz większą wiedzę o forum...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja się pakuję dzień przed wyjazdem, a jak jadę wieczorem to w dzień wyjazdu. :haha:

 

Mam tak samo.

Bus o 4 rano, a ja dzień przed o 17 zaczynam prasowanie ciuchów, potem pakowanie.

Kiedyś jechałam busem ok 16, zaczęłam się pakować o 14 :haha: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przypuszczam, że ostrzeżenie nie było za co, tylko w jakim miejscu napisane...Też mi się to przytrafiło...i przeżyłam...

Nie w tym rzecz,o zasadnośc chodzi i brak merytorycznego uzasadnienia -nie uważam ,żebym złąmałą regulamin forum.Wiele rzeczy się pisze nie w tym miejscu ico ?wszyscy ostrzezenia dostają??Nie sądzę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ORIM napisał:

Prawie spakowany,prawie gotowy do wyjazdu.Prawie jednak czyni różnicę :szydera:

a.... rower już masz spakowany? Bo jak będziesz miał taką Stelle jak ja to w głowę dostaniesz z bezczynności. Dobrze,że kijki mam,to sobie maszeruje gdzie nogi poniosą ,ludzi zaczepiam,zęby szczerzę nawet do psów.  Robótek ręcznych nie będę Tobie sugerować,chyba że... taki Twój wybór:cześć:. Czekamy na Ciebie z utęsknieniem 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Mam tak samo.

Bus o 4 rano, a ja dzień przed o 17 zaczynam prasowanie ciuchów, potem pakowanie.

Kiedyś jechałam busem ok 16, zaczęłam się pakować o 14 :haha: 

Basiu ,sorki ,ale po co prasujesz ciuchy,które i tak wsadzisz do walizki???Podwójna robota wg mnie:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Kopertki są czytane i cenzurowane ,wiem to bo jak napisałam brzydkie słowo to zostało wykropkowane ....

Nie są czytane ani cenzurowane.

Jest włączony automat cenzurujący wszystko co ktokolwiek gdziekolwiek na tym forum napisze. Cenzurowane są słowa niecenzuralne. Na wszystkich forach tak jest tylko automat jest różnie ustawiony.

Pomyśl przez chwilkę. Ile osób musiałoby cały czas czytać wszystko co napiszemy i na forum i na PW  by poprawiać słowa niecenzuralne ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63, układam je równiutko i potem nie muszę prasować. A jak są wyprasowane, to jakoś lepiej się mieszczą, przynajmniej tak mi się wydaje, że mniej miejsca zajmują.

 

A propos tematu ankiet.

Też się wcześniej plułam, że nie ma pisanych opinii, ale jak (po uświadomieniu przez koleżankę) przyjrzałam się baczniej tym ankietom, to widać, kto ankietę wypełnił, co ocenił na plus, co na minus. Nie są takie złe.

 

Natomiast Twojego ostrzeżenia nie komentuję, bo jeszcze nie doczytałam za co, na co itd.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Już mi dano do zrozumienia tym ostrzezeniem ,ze włąsne ,negatywne zdanie nt forum i jego funkcjonoweania jest niemile widziane-przyjęłąm do wiadomości.Wszytko nt temat.Teraz będę tradycyjnie sobie w obiadkach i odliczantusie  oraz innych rozmowach o pogodzie ,ptaszkach i innych duperelkach pisać, bo po co się mam narażać .Trzeba iśc zgodnie z jedyną słuszną,to takie bezpieczne i zachowawcze....

ale dziewczyno...powiem tak zeby cie nie urazic....nikt nikogo do bycia na danym forum nie zmusza...ja miachalam sie bardzo dlugo i zanim zaczelam bywac tu od czasu do czasu...moja kolezanka smiala sie ze konto zalozylam i tyle ...wiesz forum to w wiekszosci znajomosci wirtulane i nigdy nie wiesz kto stoi po drugiej stronie ..NIGDY!!!a czasami mozna sie naprawdw zdziwic...

kazdy portal jaki by nie byl ma swoje zasady i regulamin...i niestety wybierajac to forum...zaakceptowalam jego regulamin ale...nnikt do bycia w tym miejscu mnie nie zmusza..a ja sobie cenie ze moge popisac o bzdetach a jezeli mam powazniejszy temat...no to mam inne opcje

 

chyba zbyt emocjonalnie traktujesz uwage moderatora..

koniec tematu..

jezeli urazilam...sorki

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Basiaim napisał:

Mam tak samo.

Bus o 4 rano, a ja dzień przed o 17 zaczynam prasowanie ciuchów, potem pakowanie.

Kiedyś jechałam busem ok 16, zaczęłam się pakować o 14 :haha: 

Połowy rzeczy już bym nie miała :o, a reisefieber gigant  :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...