Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Milusińscy w ten piękny ,słoneczny ,niemiecki poranek .:cześć:

Przybyłam ,zobaczyłam ( poraz drugi ofkors ) i zaklęłam ..." Gdzie zmienniczki z tamtych lat ? Jak te kwiaty...:szydera:

Gdzie zmienniczki  z tamtych lat ? Czas zatarł ślad..." ....O.o....

Miluśkiego dnia Milusińscy .... jeszcze paręnaście godzin że zmienniczką i....:d ....i jestem prawie umówiona z Margeritką .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Witajcie Milusińscy w ten piękny ,słoneczny ,niemiecki poranek .:cześć:

Przybyłam ,zobaczyłam ( poraz drugi ofkors ) i zaklęłam ..." Gdzie zmienniczki z tamtych lat ? Jak te kwiaty...:szydera:

Gdzie zmienniczki  z tamtych lat ? Czas zatarł ślad..." ....O.o....

Miluśkiego dnia Milusińscy .... jeszcze paręnaście godzin że zmienniczką i....:d ....i jestem prawie umówiona z Margeritką .:całus:

Poprosimy pikantne szczegóły...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Kawa stygnie-nie lubię gorącej.Za to fajeczki zaliczone:)Idzie gorąc znów:( Na termometrze w cienistym miejscu mam tu już 26 stopni....Chcę do wody!!!!!!

Ja z rana na fejeczkę w swoim szlafroku... :d Na tarasie było już 19 stopni, palę siedząc i myslę, że wyglądam jak ubrana w czapkę , szalik i rękawiczki :haha:Dobrze, że chyba mnie nikt nie widzi bo dookoła jeszcze są zaciągnięte rolety :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Afryka.....A'lasencjo kochana ...Ty nasza ( niechta ..już ...posłodzę ) nie czytaj , tylko pisz ..pisz ...pisz ....Czuję Twój oddech ...afrykański ...gorący :haha:

Kurza stopa... następna Pytia ....tylko by się pytały :szydera:....

Później Kochanieńcy , później ...przysiądę fałdów na forum ,teraz nie ma casu kruca bomba .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Do morskiej  chce albo basenowej wody!!!Juz tu kilka razy napomknęłam ,że jest świetnie miejsce w ogrodzie na basen,he he   I nic:(

A może skorzystaj z pomysłu @awe59...ja skorzystałam i ...siedząc przy biureczku ...łapki na klawiaturze a stopy ....w misce z zimną wodą ....Ano tak ...ale popływać się w niej nie da ...w tej misce . Przymaława trochę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A może skorzystaj z pomysłu @awe59...ja skorzystałam i ...siedząc przy biureczku ...łapki na klawiaturze a stopy ....w misce z zimną wodą ....Ano tak ...ale popływać się w niej nie da ...w tej misce . Przymaława trochę :haha:

No nie wiem...nie wiem...jak @awe59 w busiku tę miseczkę z wodą umieści...jak nóżki chłodzić będzie w trzęsącym i kołyszącym pojeździe...:haha: Może być to ciekawe, ze wszech miar, doświadczenie....:haha: I jeszcze ten wiatraczek w dłoni...twarz chłodzący....:szydera: Normalnie klimatyzacja...prawie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965.....Ewunia da radę ....Ona to taki nasz pomysłowy Dobromir ...Nie liczy na drapane , tylko sama szuka dobrych rozwiązań . Co ma ją jakaś klima w  facjatę dmuchać ....wiatrak w dłoń ..za okno i  dyma ...ten wiaterek dyma ...jak trza :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965.....Ewunia da radę ....Ona to taki nasz pomysłowy Dobromir ...Nie liczy na drapane , tylko sama szuka dobrych rozwiązań . Co ma ją jakaś klima w  facjatę dmuchać ....wiatrak w dłoń ..za okno i  dyma ...ten wiaterek dyma ...jak trza :haha:

Póki do domu nie zajedzie, to dobrze, że coś dyma...:haha: Substytucik ma...na przetrwanie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Już wiem że chyba tylko w Polsce pociągi są bez klimatyzacji ale busiki mamy z klimą więc miska może zostać w domu. :haha:

Ale czy ta klimatyzacja odgrzybiona jest? :haha: Cerę można zniszczyć, przeziębić się, alergii nabyć...:haha:Wrażliwi ludzie przygotowani są na wszelkie okazje...miseczka i wiatraczek...dziewczynki uczcie się...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ale czy ta klimatyzacja odgrzybiona jest? :haha: Cerę można zniszczyć, przeziębić się, alergii nabyć...:haha:Wrażliwi ludzie przygotowani są na wszelkie okazje...miseczka i wiatraczek...dziewczynki uczcie się...:szydera:

I pampers na głowę żeby obcych zarazków nie złapać. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965.....Ewunia da radę ....Ona to taki nasz pomysłowy Dobromir ...Nie liczy na drapane , tylko sama szuka dobrych rozwiązań . Co ma ją jakaś klima w  facjatę dmuchać ....wiatrak w dłoń ..za okno i  dyma ...ten wiaterek dyma ...jak trza :haha:

Klima niech dmucha....wiatrak na pokład....na półeczkę, tylko żebym go nie zapomniala w Świecku, jak sie będę przesiadała....:szydera: supełeķ muszę gdzieś zawiązać żeby o nim nie zapomniec.....:d

Dzień dobry oraz milego dnia dla wszystkich  :cmok:

Trzymajta się ludziska jako i ja będę się trzymać....tym co w pracy czas niech leci szybko, tym co się urlopują niechaj się wlecze.....wszystkim uśmiechu i dobrego humoru.....:oklaski:

Do usłyszenia z Polski    :cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Klima niech dmucha....wiatrak na pokład....na półeczkę, tylko żebym go nie zapomniala w Świecku, jak sie będę przesiadała....:szydera: supełeķ muszę gdzieś zawiązać żeby o nim nie zapomniec.....:d

Dzień dobry oraz milego dnia dla wszystkich  :cmok:

Trzymajta się ludziska jako i ja będę się trzymać....tym co w pracy czas niech leci szybko, tym co się urlopują niechaj się wlecze.....wszystkim uśmiechu i dobrego humoru.....:oklaski:

Do usłyszenia z Polski    :cześć:

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A może skorzystaj z pomysłu @awe59...ja skorzystałam i ...siedząc przy biureczku ...łapki na klawiaturze a stopy ....w misce z zimną wodą ....Ano tak ...ale popływać się w niej nie da ...w tej misce . Przymaława trochę :haha:

Korzystam z ogrodowego węża:)Moczenie nóg w zimnej wodzie skutkuje rychłym zapaleniem stawów-senkju.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awe59 napisał:

Klima niech dmucha....wiatrak na pokład....na półeczkę, tylko żebym go nie zapomniala w Świecku, jak sie będę przesiadała....:szydera: supełeķ muszę gdzieś zawiązać żeby o nim nie zapomniec.....:d

Dzień dobry oraz milego dnia dla wszystkich  :cmok:

Trzymajta się ludziska jako i ja będę się trzymać....tym co w pracy czas niech leci szybko, tym co się urlopują niechaj się wlecze.....wszystkim uśmiechu i dobrego humoru.....:oklaski:

Do usłyszenia z Polski    :cześć:

Dobrych wiatrów i cudnego urlopu Ewcia .:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Maria Jolanta.....i Kasia ...macie rację , bo sama czuję , że coś mi tutaj doskwiera pomimo tej " fajności " . Może być też to , że ostatnio nigdzie miejsca nie zagrzewam , tylko skaczę z miejsca na miejsce i nawet mi się to podoba ? .....Niee...znam siebie trochę ...wygodnicka jestem i jak mi jest dobrze to nie szukam czego innego ...Widocznie tutaj to jeszcze nie jest " to " i już .

Odkąd wyjeżdżam miałam tylko 2 miejsca,gdzie chciałam wracać-w Krefeld u babuszki i tutaj.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko i spóźnionym śniadaniem, ale może ktoś jeszcze nie jadł :całus:.

Kawę wyżłopałam , nie podzielę się, muszę trochę energii dostać po pracowitej nocy.

Miłego dnia wszystkim :love:

 

received_1729380887143615.jpeg

Po kawie to przeważnie mózg na obroty wchodzi...i proces myślenia włącza się...też...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

 

Przybyłam ,zobaczyłam ( poraz drugi ofkors ) i zaklęłam ..." Gdzie zmienniczki z tamtych lat ? Jak te kwiaty...:szydera:

Gdzie zmienniczki  z tamtych lat ? Czas zatarł ślad..." ....

Tu wróciłam, włos mi dęba stanął  O.o, ale nic ...  7 lat wyjazdów za sobą, więc z niejednego pieca chleb się jadło :tak2: Ale przyjechała córka z mężem, jakieś szepty z pdp (a nigdy tak nie było), później trzy telefony z firmy :szok:, z różnych komórek organizacyjnych z zapytaniem jaki mi podróż minęła ??? Ja nie wychylam się ponad odpowiedź na pytanie, bo już raz się wychyliłam i zgłosiłam upojenie alkoholowe, a później byłam nękana ponad pół roku przez tą delikwentkę :( I dlatego mam przeczucie, że nie mam zmienniczki O.o, ale gwarantuje, że płakać nie będę... :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chciałam powiedzieć, że wróciłam z Aldika i przyuważyłam tam dość fajne spódnice typu maksi  :d Wryły mi się w pamięć i choć wolę sukienki to kto wie czy taką powiewną i powłóczystą sobie nie kupię :haha:Dodatkowo stwierdzam już z cała pewnością, że mój nowy rozmiar i długie blond włosy (choć zawsze spięte) ,musi ci , robią wrażenie bo mam tez branie na terenie Niemiec :haha:Powodzenie jak za starych dobrych czasów :szydera: Kurde , padam ze śmiechu :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...