Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LACH napisał:

Proszę:

 

Ale tak najbardziej, dla Ciebie chciałem wyszperać w jego wykonaniu "Balladę o Wiśniewskiej", bezcenne i chyba dlatego nie do znalezienia. Ale trzeba mieć nadzieję! I być wytrwałym!!! :szydera::hura::szydera:

No jak go nie uwielbiać??? No jak??

Najlepszy poliglota! Jest bossski!!:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami w nowy tydzień :cmok::)

U mnie w młynie dziś prawdziwy młyn :) taki z turbo doładowaniem:szydera:

Ale jakoś dałam radę,drużyna nakarmiona ,leżą pokotem i trawią :szydera:a ja sobie wreszcie mogę spokojnie zapalić przy szatanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH napisał:

 

 

Ale tak najbardziej, dla Ciebie chciałem wyszperać w jego wykonaniu "Balladę o Wiśniewskiej", bezcenne i chyba dlatego nie do znalezienia. Ale trzeba mieć nadzieję! I być wytrwałym!!! :szydera::hura::szydera:

Dziękuję bardzo !!! bardzo !, bardzo! :d Toż to miód, malina i poziomki ten Poniedzielski :szydera:  Jak go słucham to zawsze przypomina mi się zabawa w "Pomidora"; zadawało się głupie pytania i nie można było się śmiać tylko odpowiedzieć z powagą; pomidor !  Poniedzielski by to wygrał :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tak se wpadłam... Znowu sypie śnieg... Jestem w nastroju do obejrzenia jakiejś komedii romantycznej i już. O wiem:taką z Meg Ryan gdzie grała wnuczkę Einsteina. I jeszcze dowalę "To właśnie miłość". Czegoś mi brak czy mam czegoś za dużo? Ha! Już wiem ale nie powiem:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

... a tak se wpadłam... Znowu sypie śnieg... Jestem w nastroju do obejrzenia jakiejś komedii romantycznej i już. O wiem:taką z Meg Ryan gdzie grała wnuczkę Einsteina. I jeszcze dowalę "To właśnie miłość". Czegoś mi brak czy mam czegoś za dużo? Ha! Już wiem ale nie powiem:haha:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Czyżby rowerek po szyjce przejechał, że oczęta takie wielkie:haha:

Uwaga na szerokość uśmiechu bo mogą zrobić się zajady:haha:

                                                  :cześć:

Przysiadłem sobie!!! :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

... a tak se wpadłam... Znowu sypie śnieg... Jestem w nastroju do obejrzenia jakiejś komedii romantycznej i już. O wiem:taką z Meg Ryan gdzie grała wnuczkę Einsteina. I jeszcze dowalę "To właśnie miłość". Czegoś mi brak czy mam czegoś za dużo? Ha! Już wiem ale nie powiem:haha:

Jesteś pewna że tego Co brak??:szydera::szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BabaJagusia napisał:

Czyżby rowerek po szyjce przejechał, że oczęta takie wielkie:haha:

Uwaga na szerokość uśmiechu bo mogą zrobić się zajady:haha:

                                                  :cześć:

Zajady znikają a zmarszczki mimiczne zostają od śmiechu..więc śmiejmy się dużo i do utraty tchu:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wieczorowa pora :-)

Moja pdp-na z mezem czesto opowiadaja mi o Polsce. Jak bylo,gdzie pracowali itp...

Postanowilam zajrzec do neta i troche poszperac. Znalazlam stare fotografie z tego pgr-u,gdzie 13 lat oboje pracowali.

Tam tez sie poznali a pdp-na dzieci -cala czworke w tym miejscu urodzila.

Pokazalam im te zdjecia,byly nawet podpisane. Poznali! Az im sie lezka  w oku zakrecila,bo nie maja zadnego zdjecia,zadnej pamiatki z tamtych lat. Zaraz sobie przy stole wspominali,pokazywali,gdzie sie wchodzilo,a gdzie wychodzilo. gdzie ich dom byl. Nawet gorzelnia na zdjeciu byla,z ktorej wegiel podbierali. Ale smiechu bylo.

Niby tak malo,bo to chwila dla mnie byla,zeby to znalezc,a tyle radosci im sprawilam. Bylo milo patrzec na nich i ich sluchac.

 

spokojnego wieczorka zycze :-)

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andreaa napisał:

Hejka wieczorowa pora :-)

Moja pdp-na z mezem czesto opowiadaja mi o Polsce. Jak bylo,gdzie pracowali itp...

Postanowilam zajrzec do neta i troche poszperac. Znalazlam stare fotografie z tego pgr-u,gdzie 13 lat oboje pracowali.

Tam tez sie poznali a pdp-na dzieci -cala czworke w tym miejscu urodzila.

Pokazalam im te zdjecia,byly nawet podpisane. Poznali! Az im sie lezka  w oku zakrecila,bo nie maja zadnego zdjecia,zadnej pamiatki z tamtych lat. Zaraz sobie przy stole wspominali,pokazywali,gdzie sie wchodzilo,a gdzie wychodzilo. gdzie ich dom byl. Nawet gorzelnia na zdjeciu byla,z ktorej wegiel podbierali. Ale smiechu bylo.

Niby tak malo,bo to chwila dla mnie byla,zeby to znalezc,a tyle radosci im sprawilam. Bylo milo patrzec na nich i ich sluchac.

 

spokojnego wieczorka zycze :-)

 

A Ty gdzie sie podziewałaś? tyle czasu Cie nie było, tak długo Ci zabrało to szukanie zdjeć?xd

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

A Ty gdzie sie podziewałaś? tyle czasu Cie nie było, tak długo Ci zabrało to szukanie zdjeć?xd

A w pracy caly czas jestem. Siostra moja niedaleko mieszka i tez sie z nia spotykam. A to na urodziny po rodzinie z pdp-na i jej mezem ,a to na ciacho do sasiadki,a to w necie posiedze ,a to troche telefonuje,a to na biezni pochodze,a to z dziadeczkiem po sklepach lofruje.

Zabiegana jestem. Fajna rodzina mi sie trafila. Nie czuje,ze  w pracy jestem,chociaz  obowiazki swoje wykonuje,bo tak do 13.00 to mam ich troche. Ta atmosfera w domu jest taka kojaca.

Czas mnie goni,a nie odwrotnie. Tutaj po naszemu-polskiemu gadamy i duzo gadamy .

I tak to wszystko powoduje,ze na forum wpadam i wypadam . Poprawie sie:-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...