Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ciekawie :d Na duże okno ???)))

Ta na zdjęciu ma 2 metry po upięciu, ja zamówiłam na 3, 60. 

Można robić rőżne kombinacje z nią.

Okaże sie jak do domu pojadę. 

Na wszelki wypadek każę mężowi starą wyprać :haha:

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja chyba ze dwa, lub trzy.., ale mam zamiar powtórzyć. Może tym razem właśnie sanatorium jakies prywatnie O.o

Cieplice?! No co Ty! Sanatorium to się wybiera-tak uważam- w innym regionie Polski. Zmiana klimatu też ma znaczenie. Kiedyś-zainspirowana tym tematem na forum-znalazłam fajne miejsce:Busko Solec. Jak mi pesel i zdrowie dokuczą, to właśnie tam się trzasnę. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Joy napisał:

@NNNdanuta Danusia jak się nic nie zmieni to 5 maja wracam tutaj.Ale póki co to wiem tylko,że na pewno kwiecień spędzę na nicnierobieniu.Co dalej będzie jeszcze nie wiem.

ja juz wiem ze moj urlop na nicnierobieu nie spedze bo niestety chyba bedzie krotkointensywny ...spro spraw do zlatwienia oj calkiem sporo 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to bez dwoch zdan moja droga .....zreszta co tam nasze plany skoro zycie i tak pisze swoj scenariusz....

... podobno scenariusz jest gotowy dla nas od chwili narodzin. Dobrze, że go nie znamy bo umarlibyśmy z nudów:haha:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Barbara48 napisał:

Ta na zdjęciu ma 2 metry po upięciu, ja zamówiłam na 3, 60. 

Można robić rőżne kombinacje z nią.

Okaże sie jak do domu pojadę. 

Na wszelki wypadek każę mężowi starą wyprać :haha:

Właśnie :d ładna bardzo, ale pasuje do sporego okna :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BabaJagusia napisał:

... poobno scenariusz jest gotowy dla nas od chwili narodzin. Dobrze, że go nie znamy bo umarlibyśmy z nudów:haha:

a wiesz ...mnie od wrzesnia ubiegego roku marzy sie wlasnie taka psychiczna nuda ...bez zyciowych niespodzianek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...