Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, violka napisał:

Dobry na wieczór Ludki :cmok:

Weszłam , poczytałam i uciekam , bo widzę , że koleżanki się popsuły :haha:Większość rzuca robotę , jakaś część regularnie pije , a tylko znikomy odsetek zajmuje się wypiekami jak Bozia przykazała :haha:

:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Wiedziałam że na Tobie mogę polegać... mniammm:d

Ja bym wolała coś konkretnego na ząb xdMam jakąś szynke z pieprzem .., idę wszamać bo coś głodna się zrobiłam :haha:Mam nadzieję, że to z mięsa pełnowartościowego O.o, ale i tak zjem :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Ja bym wolała coś konkretnego na ząb xdMam jakąś szynke z pieprzem .., idę wszamać bo coś głodna się zrobiłam :haha:Mam nadzieję, że to z mięsa pełnowartościowego O.o, ale i tak zjem :szydera:

Ja mam gloda na czekoladę ...tylko i wyłącznie .Ilość hurtowa:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ale mi się głód włączył :szok: Zeżarłam całą szynke, ale jej było mało, dojadłam dwoma cienkimi parówkami i połówką bułeczki (drugie pół na tym zleceniu) i dopychm chipsy-ami ... Idę na ostro :haha:

O królu!!! To ta bułka przecież już czerstwa była?...(:szydera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

O królu!!! To ta bułka przecież już czerstwa była?...(:szydera:)

:szydera: :szydera::szydera: Nie wiem, ale cos mnie ostatnio w De od pieczywa odrzuca (O.o), którego w Polsce normalnie nie żałuję sobie... Pdp na śniadanie i kolacje je po pół bułki to wszammałam drugą połówkę :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

:szydera: :szydera::szydera: Nie wiem, ale cos mnie ostatnio w De od pieczywa odrzuca (O.o), którego w Polsce normalnie nie żałuję sobie... Pdp na śniadanie i kolacje je po pół bułki to wszammałam drugą połówkę :haha:

Ale nie nadgryzioną przez PDP ....chyba ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...