Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, 1bozka napisał:

Shit....rozpeeeee...lił mi się słoik z miodem cała kuchnia się klei.Q...wa chyba tylko strażaków z sikawka zamówię żeby zmyć

A wolałabyś olej na panelach? Jak sobie przypomnę, to do dzisiaj robi mnie się słabo :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

A bo widzisz,  niektórym to całe życie wiatr w oczy. 

Ale ja chciałam dietetycznie i pomysl do miodzia chrupiąca bułeczka z masłem tak Haha żadna tam Delma czycos i kakao mniammm...No i shit. Został smak:szydera:Kuchnia 3 razy zmyta i boje się wejść bo będzie się kleić:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.7101df4f3ed66f302d10c1cb0c67e743.png

Dzień dobry:cześć2:

Obudziłam sie godzinę temu i zastanawiam się po co?????:smutek:

Za oknem nadal szaro i buro. Wiosny na horyzoncie nie widać, ale dzisiaj dzień przedszkolny, więc zaszaleję w sklepach.

Spokojnego , miłego dnia Wszystkim życzę:kawa2:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam i ja :oklaski: Bez głupich myśli, bez przemeblowań, bez przymusu pakowania, ale za to z ogromną ochotą na kawę :szydera: Uczyniłam zatem hoboczek napoju ulubionego, zajarałam i mogę spokojnie się przywitać :oklaski:1392500321_dziedobrypiteczek.gif.051ccb438533e9ad0599af3ff779b1c8.gif, a to oznacza, że popołudnie mam wolne :oklaski: Już się cieszę na wyjściówkę, zwłaszcza że umówiłam się z inną opiekunką na ploty :oklaski: Nie przeszkodzi mi pogoda, ani inne niezapowiedziane niedogodności :oklaski: Nie planuje żadnych...planuję dobrze się bawić i spędzić miło dzień :szydera: I tego właśnie życzę wszystkim...miłego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Z jakiej przyczyny ja nie śpię to nawet zielonego pojęcia nie mam ...obudziłam się i już po spaniu ... spanie , przeciwnie niż ja ...poszłooo się teges :haha: Co tam ...szatana wysiorbię , postawi mnie na nogi i gitarra .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo :) Nareszcie nastał piąteczek koffany:oklaski:.Choćby wiało ,grzmiało i żabami tłukło jadę do miasta :) Muszę ale to koniecznie muszę polatać po sklepach,nosi mnie:szydera:

Swoją drogą to pogoda nas nie rozpieszcza,mogłaby już zima odpuścić.Ile można marznąć przy porannej fajeczce?:przekleństwa:

53879225_2352847918061680_2367084054534160384_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Z jakiej przyczyny ja nie śpię to nawet zielonego pojęcia nie mam ...obudziłam się i już po spaniu ... spanie , przeciwnie niż ja ...poszłooo się teges :haha: Co tam ...szatana wysiorbię , postawi mnie na nogi i gitarra .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Basia :haha:Jak jest szatan w łóżku to spania nie ma:szydera:Nie narzekaj:szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wstałam i ja :oklaski: Bez głupich myśli, bez przemeblowań, bez przymusu pakowania, ale za to z ogromną ochotą na kawę :szydera: Uczyniłam zatem hoboczek napoju ulubionego, zajarałam i mogę spokojnie się przywitać :oklaski:1392500321_dziedobrypiteczek.gif.051ccb438533e9ad0599af3ff779b1c8.gif, a to oznacza, że popołudnie mam wolne :oklaski: Już się cieszę na wyjściówkę, zwłaszcza że umówiłam się z inną opiekunką na ploty :oklaski: Nie przeszkodzi mi pogoda, ani inne niezapowiedziane niedogodności :oklaski: Nie planuje żadnych...planuję dobrze się bawić i spędzić miło dzień :szydera: I tego właśnie życzę wszystkim...miłego dzionka :oklaski:

Jak Ty ładnie dupką ruszasz:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie tam w łóżku ?! ...Na ławie se stoi ...a ja rozmemłana w koszuli nocnej . A kto mi zabroni być rozmemłaną z rańca ? :szydera:

Eeee :( to Ty o takim szatanie,a ja już myślałam że..... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra skoro juz tak tloczno to kawy nie bede juz proponowac bo pewniekiem wiekszosc juz po ale....gdy jednak ktos reflektowal..zapraszam

wciskam sie miedzy was zeby ze tez podewagowac :dyskusja: a moze i dymka strzelic chociaz dzisiaj nie nastraja aura na wyjscie nawet na balkon....

milego dnia zycze panstwu i mimo jesiennej sloty za oknem wiosennego nastroju w duszy 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...