Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Naszła mnie myśl :oklaski: W taką pogodę należy spędzić dzionek pod kocykiem :haha: I zamierzam to właśnie uczynić :oklaski: Tak więc, jakby mnie nie było za długo widać, to znaczy, że śpię :szydera: Bywajcie :cześć:

Dobranoc, ja też zmykam pod kołderkę, babcie już w betach.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Nie wiem, czy się żalić, czy chwalić.

 

Pisałam tydzień temu, że ładowarka do telefonu mi padła. Kupiłam zastępczą, bo Lg to u nich egzotyczna marka.

Wiem, że przy nie oryginalnej ładowarce ładowanie trwa dłużej, ale mi tu przybywa 1% na kilka godzin! Jak obserwuję postęp (hmm...hmmm. postęp), to nieraz nic nie przybywa przez kilka godzin.

Dziś rano miałam 20%, zadzwoniła koleżanka. 5 minut rozmowy, telefon padł.

Od godziny 9:30 się ładuje, w tej chwili jest 18%.

Na moje, to albo bateria trzaśnięta, albo wtyk do ładowania. Nie wiem, czy tu oddawać do serwisu, ile skasują, ile to trwać będzie, czy nie lepiej w telefon nowy zainwestować.

 

Piszecie o pakowaniu.

O dziwo, chyba spakuję się w jedną walizkę i luz  jeszcze będzie.

Nie kupiłam praktycznie nic do domu. Chciałam zapas kawy chociaż zrobić, ale przed chwilą się dowiedziałam, że w domu będę około 2 tygodnie tylko, bo dopasowali zastępstwo tak, jak chciałam :) 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, beatrix+ napisał:

Samemu nie wymienisz to prawda,  ale w serwisie tak. 

Jak już wspomniałam, Lg to w De niezbyt popularna marka, trudno części dostać.

Do końca zlecenia mam ok 2,5 tygodnia. Zobaczymy, czy wytrzyma bateria i czy wytrzymam ja.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tak sobie dumam od jakiegoś czasu, dumam i dumam i wydumałam że czas na zmiany. To mój ostatni pobyt u Kasieński choć wczoraj była pewna że to ona u mnie mieszka za co oczywiście bardzo mi dziękowała. :haha:

Długo trwało to twoje dumanie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Czy ja śnię czy ten cholerny kotek jest u Ciebie? To było tylko kwestią czasu: właśnie wyciągnęłam z łydki kleszcza. Oczywiście zawdzięczam go kocemburowi. Wszelkie robactwo z domowych futrzaków przełazi na mnie! Koty są nosicielami nóżeńców-niech to szlag! Tylko tego mi brakuje

Spoko JagoBago:szydera: Ten jest bezpieczny,Kasperski go zdezynfekował:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@Basiaim tez kiedyś miałam zła ładowarkę i tak miałam. W domu najpierw spróbuj z inną ładowarką. 

Też tak myślałam, ale nie wiem, czy nerwowo wytrzymam bez telefonu.

Można powiedzieć, żem uzależniona. Ale tak naprawdę, to wiadomo- wszyscy mają praktycznie tylko taki kontakt ze mną.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Tak sobie dumam od jakiegoś czasu, dumam i dumam i wydumałam że czas na zmiany. To mój ostatni pobyt u Kasieński choć wczoraj była pewna że to ona u mnie mieszka za co oczywiście bardzo mi dziękowała. :haha:

mariolanto a ile ty juz czasu u niej jestes? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...