Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Wszystkie dziewczyny mają rację , tylko żadna nie wspomniała o istotnej rzeczy , że nie opuszcza się miejsca pracy przed zerwaniem umowy . 

Ślicznie Violu wyglądasz . Jak tam na urlopie ...fajowo ?:dO kuźwa ...doczytałam teraz . Kuruj się słoneczko :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Szkoda zdrowia :haha:A tak w ogóle wróciłam ze spaceru / czyt. z małych zakupów /i pogoda się  wyraźnie poprawia . Wyszło słońce , jest cieplej i ....humor mam od razu lepszy :d

No i fajnie, w przeciwieństwie do mnie :(nie dość, że wkrecaja mnie, to jeszcze mam"trudne dni "i jak tu jechać do domu po ponad 2miesiacach, eh biednemu wiatr zawsze w oczy wieje :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdzie napisał:

No i fajnie, w przeciwieństwie do mnie :(nie dość, że wkrecaja mnie, to jeszcze mam"trudne dni "i jak tu jechać do domu po ponad 2miesiacach, eh biednemu wiatr zawsze w oczy wieje :szydera:

Trudne dni to dobrze i źle . Dobrze , bo w ciążę np. z wiatry nie zaszłaś ....a źle .......bo ci qrwa 500+ koło nosa przejdzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Wszystkie dziewczyny mają rację , tylko żadna nie wspomniała o istotnej rzeczy , że nie opuszcza się miejsca pracy przed zerwaniem umowy . 

W punkt :hura:

Tylko ja tego nie umialam napisac. 

Brak doświadczenia. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Przeca piszę , że do doopy :haha: Chora jestem . Domu  jeszcze nie odgruzowałam i pewnie przez to jestem bardziej chorsza 

Doczytałam później . Znam ten urlopowy ból przez wszelakie przeziębienia , anginy , grypy i inne zapalenia oskrzeli . Wielokrotnie miałam urlopy spitolone a żeby było ciekawiej to jak mnie oskrzela kiedyś złapały to z czterotygodniowego urlopu zdrowy był jeden ...ostatni ...:( Zdrowiej nam i dbaj o siebie :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, kobieta nie może się zwyczajnie przytulić do kobiety,:szydera: od razu seksualne podteksty no:tak2:

widzicie,z  moim Romeo nie wyszło, bo on myślał że ja mu od razu do łóżka wskoczę,:grzmotnąć: a tu nie, ni h...ja , dwa samce.:grzmotnąć: zamiast do burdelu to na stronę randkową wskoczył,:grzmotnąć: tylko się przeliczył, bo ja w burdelu nie pracuję :ostrzegam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

a co, kobieta nie może się zwyczajnie przytulić do kobiety,:szydera: od razu seksualne podteksty no:tak2:

widzicie,z  moim Romeo nie wyszło, bo on myślał że ja mu od razu do łóżka wskoczę,:grzmotnąć: a tu nie, ni h...ja , dwa samce.:grzmotnąć: zamiast do burdelu to na stronę randkową wskoczył,:grzmotnąć: tylko się przeliczył, bo ja w burdelu nie pracuję :ostrzegam:

No jak nie wskoczyłaś to wiadomo , że nie ch...ja ...czy tam sosny :szydera: ....Widzisz Janulka ...trafiłaś na takiego bardziej nowoczesnego co to podczas wypijania bruderszaftu mówi " daj mi doopy - mów mi ty ! " ...a ty spokojna kobita jesteś . Pochodzić byś chciała , za rączkę potrzymać ...w oczy głęboko popatrzeć , na ruszt jakieś dobre żarełko wrzucić itp. Olej chama i tyle ....albo może daj jego numer telefonu ....coooooo ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@ wredna ...co ty wiesz o braku czułości jak chłopa posiadasz ? Na bezrybiu i rak ryba :szydera:

Jaki rak , jak ryba ? Nikt nie zna tak dobrze kobiecego ciała jak druga baba . To właśnie my wszystkie , które urodziłyśmy się z preferencjami  takimi jakie Bozia przykazała , jesteśmy pokrzywdzone przez los :haha:

Zaraz rzucą się na mnie beretowe harpie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...