Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Baśka powtarzająca się ja zgłaszałam w agencji brak wolnego, oni nie zareagowali, więc sama chciałam wyegzekwować od rodziny to co moje 

Wszystko rozumiem . Tym bardziej agencja podpadnięta , że nie stanęli w twojej obronie , tylko bilecik i paszła won ...przyjedzie następna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

dlaczego?

Ja chcę rozwiązać a agencją umowę zlecenie, zawarte na czas nieokreślony, z zachowaniem 7 dniowego okresy wypowiedzenia

 

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

chociaż nie, dam agencji szansę, nie poddam się po pierwszym niepowodzeniu:tak2:

Nie ma już siły tłumaczyć , ale napiszę , bo nie daj Bozia , ktoś mało kumaty czyta naszą rozmowę i może zostać wprowadzony w błąd . Jeżeli zleceniodawca każe nam w trybie natychmiastowym zjeżdżać do domu tzn. że zrywa z nami umowę (  powinno być na piśmie ) , to powinniśmy dostać pieniądze za okres wypowiedzenia . Nie rozumiem dlaczego to własnie Ty wysyłasz wypowiedzenie i dlaczego robisz to już po zjezdzie do domu . 

Jeżeli chodzi o dawanie drugiej szansy , to można takową dać agencji , która wysłała nas na minę z czystej niewiedzy i próbuje nas z tej miny wyciągnąć . Twoja agencja nie zasługuje na drugą szansę , chyba , że mają coś na  swoje usprawiedliwienie , o czym nam nie napisałaś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

 

Nie ma już siły tłumaczyć , ale napiszę , bo nie daj Bozia , ktoś mało kumaty czyta naszą rozmowę i może zostać wprowadzony w błąd . Jeżeli zleceniodawca każe nam w trybie natychmiastowym zjeżdżać do domu tzn. że zrywa z nami umowę (  powinno być na piśmie ) , to powinniśmy dostać pieniądze za okres wypowiedzenia . Nie rozumiem dlaczego to własnie Ty wysyłasz wypowiedzenie i dlaczego robisz to już po zjezdzie do domu . 

Jeżeli chodzi o dawanie drugiej szansy , to można takową dać agencji , która wysłała nas na minę z czystej niewiedzy i próbuje nas z tej miny wyciągnąć . Twoja agencja nie zasługuje na drugą szansę , chyba , że mają coś na  swoje usprawiedliwienie , o czym nam nie napisałaś .

Też mi się już odechciewa . @Janeczka1963zrobi co zechce ....a ja poproszę naszego @LACHa o wstawienie nam tutaj ...chociaż to niby nie miejsce z muzyką ...piosenki Zbigniewa Wodeckiego pt." Opowiadaj " ...czy jakoś tak na podób . Lachu jest w tym bystry ...Lachu wyszuka i wstawi :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też mi się już odechciewa . @Janeczka1963zrobi co zechce ....a ja poproszę naszego @LACHa o wstawienie nam tutaj ...chociaż to niby nie miejsce z muzyką ...piosenki Zbigniewa Wodeckiego pt." Opowiadaj " ...czy jakoś tak na podób . Lachu jest w tym bystry ...Lachu wyszuka i wstawi :cmok:

Basiu czy o to?

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

To było na 3 cztery, cuzamen!!! :szydera:

A teraz na 3 cztery ruszam doopę , bo ostatnią paczkę papierosów otworzyłam . O 17-tej skoki w Lillehammer i może być nerwowo . Trza wyjść z chaty ....chociaż mi się kuźwa nie chce :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A teraz na 3 cztery ruszam doopę , bo ostatnią paczkę papierosów otworzyłam . O 17-tej skoki w Lillehammer i może być nerwowo . Trza wyjść z chaty ....chociaż mi się kuźwa nie chce :szydera:

Skocz pod kiosek i pamiętaj o telemarku w średnim rozkroku.:tak2:

 

 

:szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...