Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kto wstaje temu pan bog itd....

powitalam juz co niektorych teraz z reszta foremek sie grzecznie witam

pogoda jakotaka....mokro ale nie wieje....juz i poki co

jako ze przykazano dzien swiety swiecic wiec jest_niedziela_koty_spia_bierz_przyklad_xd_2653.jpg.f308c98fb99105ebe75e62cb0f6c9a66.jpg

spokojnego zatem zycze 

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd Witam.  Jakiś durny zegarek mam w sobie bo po cholerę mi tak wcześnie tu wstawać ? Drugą kawę już sączę, a dzień jeszcze dłuuugi ...

Wczoraj wylukałam małe stadko gęsi, które odlatywało do ciepłych krajów :haha:mam nadzieję, że to nie zapowiada powszechnej dezercji.., trzeba zwrócić się tam "wyżej" niech to zawrócą na granicy xd 

Poza tym nic się nie zmieniło, więc pchajmy ten wózek :d Miłej niedzieli i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lucyna.beata napisał:

kto wstaje temu pan bog itd....

powitalam juz co niektorych teraz z reszta foremek sie grzecznie witam

pogoda jakotaka....mokro ale nie wieje....juz i poki co

jako ze przykazano dzien swiety swiecic wiec jest_niedziela_koty_spia_bierz_przyklad_xd_2653.jpg.f308c98fb99105ebe75e62cb0f6c9a66.jpg

spokojnego zatem zycze 

 

Kicia doskonale zrelaksowana xd Tez tak chcę :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałam, czy wstać, czy pokulać się jeszcze trochę po koju :haha:Podjęłam męską decyzję i wstałam :oklaski: Dumałam, dumałam i wydumałam, że skoro dzisiaj image.png.5f2c23276ec85896b76bc22646527a14.png, to należy się cieszyć, gdyż każdy kolejny dzień przybliża nas do końca zlecenia :szydera: Radujmy się więc znad hoboczka z kawusią, znad dymku papierosowego, z sofy, z kanapy, z fotela...egal :haha: Coraz bliżej święta, tfu...koniec wygnania :szydera: I niech ten kolejny dzień skracający pobyt będzie najmilszy i najkrótszy jak to tylko możliwe, czego wszystkim zleceniobiorcom i sobie życzę :oklaski: A tym leniuchującym na urlopach niech trwa i trwa i trwa....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Urlop , niedziela ...znaczy się , że można sobie wstać o świcie :haha:Za cholerę dospać nie mogłam .Co tam , jak mnie później  przymuli to się zdrzemnę . Żadnych planów na dziś nie mam ...wszystko pomaluśku . Wieczorem wiało , deszcz walił w szyby ...niemiło było jak jasny gwint . Teraz jakby się trochę uspokoiło , ale pogoda nie nastraja dzisiaj do jakichkolwiek spacerów . Będę siedzieć w domu i....rozmyślać :haha:

Miłej , pogodnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia niedziela....Witaski się z Wami:)Leje okropnie:(Kulka ma chyba weksel fieber:)Wstała przed 6ą ,pokręciła się ,ja cichutko jak myszka u siebie i poszłą dospać,he he :)

Zmienniczka koło ósmej bedzie.Nie lubięsie tak zmieniać ,zeby cały dzień ze soba spędzać i się o siebie obijać po chałupie:(Ona z moich stron,mogłaby tym samym busem ,ale busów się boi i Sndbadem...Gdyby przyjeżdżałąwcześniej mogłabym dziś wracać.A tak pętamy się obie i dzien nieco zaburzony.Ale co tam,najwazniejsze ,że JA do domku jadę,z panem Mareczkiem co to mnie się wyśnił-przysnił:)hi hi hi

Spokojnej niedzieli:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka!

Myślałam, że pierwsza wskoczę  na forum a tu już tłok od kilku godzin.:o

Dobrze, że ja spać mogę. Nie zazdroszczę takiego obijania się po nocach.

Wstałam z planem, że może z rana zafarbuję włosy.

Jak się nie rozkręcę teraz to chyba po południu machnę?

53516248_2297010163682400_68820352074535

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

może z rana zafarbuję włosy.

Od tygodnia miałąm taki plan,ale mam już tak długie kudły po 2 miechach ,że stwierdziłąm-najpierw fryzjer,potem farba.Tak więc wracam jak na porządnaopiekunkę przystało:)Z odrostami:):)Ha ha ha .Zawsze się w busie pytam,po czym poznać ,ze opiekunki do domu wracają?:)Po odrostach!:):):)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Od tygodnia miałąm taki plan,ale mam już tak długie kudły po 2 miechach ,że stwierdziłąm-najpierw fryzjer,potem farba.Tak więc wracam jak na porządnaopiekunkę przystało:)Z odrostami:):)Ha ha ha .Zawsze się w busie pytam,po czym poznać ,ze opiekunki do domu wracają?:)Po odrostach!:):):)

Ja sobie zawsze przed wyjazdem trochę farbuję bo mi wstyd. Co by sąsiedzi powiedzieli :haha:

Ja tu jestem długo to raczej by się nie dało między ludzi wyjść. Bylam tu raz u fryzjera ale trafiłam na jakąś nie teges.

25 euro zapłaciłam a musiałam własnymi ręcami poobcinać wystające koguty :haha:

A na dzień przyjazdu mam już fryzjerkę umówioną.:hura:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

kto wstaje temu pan bog itd....

powitalam juz co niektorych teraz z reszta foremek sie grzecznie witam

pogoda jakotaka....mokro ale nie wieje....juz i poki co

jako ze przykazano dzien swiety swiecic wiec jest_niedziela_koty_spia_bierz_przyklad_xd_2653.jpg.f308c98fb99105ebe75e62cb0f6c9a66.jpg

spokojnego zatem zycze 

 

Ale słodziak,taki całuśny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja opowiem historię moich kłaków :haha:Parę lat temu obiecałam sobie, że nie będę farbować włosów, bo tak mi się podoba pieprz z solą na głowie posiadać. I byłoby fajnie, gdyby nie moje tatusiowe geny :haha:Odziedziczyłam wymarzony pieprz z solą na czerepie głównym, ale skroniach płaty siwych włosów >:( I zapragnęłam użyć odsiwiacza :haha: I byłoby piknie, gdyby jeden z niemieckich nie przyciemnił mi włosów do koloru brąz >:( Tak więc odrastające włosy tworzyły koszmarny melanż siwizny z brązem i wyglądałam jak kapucynka:haha: Wzięłam w ręce zmywacz farby do włosów i efekty były więcej, niż zadowalające :oklaski: Były...mój naturalny kolor "prawie" się przebił i położyłam sobie "Dunkelgrauefarbe" i...wyszłam ruda :szydera: Normalnie mogłabym zagrać w kolejnej wersji naszego serialu o przygodach Marusi-Ogoniok :szydera: Teraz muszę czas jakiś odczekać i spróbować ponownie ufarbować się na ten Dunkelgraue :haha: Zobaczymy co wyjdzie :szydera: Poinformuję was o efektach pirotechnicznych po kolejnym podejściu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...