Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No pacz pani...nie wiedziałam, że od pierwszego razu można zajść w ciążę :haha: Wolałabym od pierwszego razu zajść daleko :szydera:

Znam dziewczynę, która w 4 klasie liceum zaszła w ciążę(podobno od pierwszego razu), zrobiła roczną przerwę w edukacji. Następnie skończyła studia, zrobiła doktorat i jest nauczycielką akademicką. Na UJ. Serio! Natomiast z tzw. prac domowych-to potrafi wodę ugotować. W elektrycznym czajniku. Czy wystarczająco daleko zaszła? :szept:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Znam dziewczynę, która w 4 klasie liceum zaszła w ciążę(podobno od pierwszego razu), zrobiła roczną przerwę w edukacji. Następnie skończyła studia, zrobiła doktorat i jest nauczycielką akademicką. Na UJ. Serio! Natomiast z tzw. prac domowych-to potrafi wodę ugotować. W elektrycznym czajniku. Czy wystarczająco daleko zaszła? :szept:

Dalej już tylko granica :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to przeżyłam pierwszą wiosenną burzę :oklaski: Jeszcze grzmi, nadal leje a ja zaraz idę na kawusię i ciasto, które sama upiekłam :szydera: Co prawda babka posiada ciasteczka we wszystkich wzorach i kolorach, ale niekoniecznie smaczne :haha: Krummeltort był zatem koniecznością, bo inaczej za dużo bym schudła :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Czekam na zmienniczkę.Wyjazd o 17 ,czyli jeszcze sporo czasu.Miłego dnia życzę wam kochani.

Dobrej drogi Tereniu:love: szkoda że tylko raz się udało spotkać, ale myślę że poczekam tu na ciebie :d to wtedy zajadę pod tą twoją górę i pokażę ci kawałek okolicy ;) daj znać jak zmienniczka ? może znam?

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam na spacerek, bo ileż można czekać na odpowiednia pogodę  i zdążyłam wrócić przed wichurą. Wstrzeliłam się idealnie. Teraz chyba ta sama burza wraca :szydera: ale w foteliku siedzę to niech sobie wieje.  

Można się przestraszyć jak zza drzewa taki ludek się pokaże 

1552137557059.JPEGAlbo drugie zdjęcie, noż czyste marnotrawstwo

 

 

1552137636293.JPEG

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mycha napisał:

Poszłam na spacerek, bo ileż można czekać na odpowiednia pogodę  i zdążyłam wrócić przed wichurą. Wstrzeliłam się idealnie. Teraz chyba ta sama burza wraca :szydera: ale w foteliku siedzę to niech sobie wieje.  

Można się przestraszyć jak zza drzewa taki ludek się pokaże 

1552137557059.JPEGAlbo drugie zdjęcie, noż czyste marnotrawstwo

 

 

1552137636293.JPEG

To się nazywa sztuka...dla mnie bomba :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To się nazywa sztuka...dla mnie bomba :dobrze:

Po drugiej stronie alejki stoi pianino. Dobrze że pod jakąś płachtą/dachem. Czasami ktoś bawi się klawiszami a raz nawet ktoś zagrał. Fajne uczucie, idziesz sobie laskiem a tu pianino "żywe" słychać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mycha napisał:

Po drugiej stronie alejki stoi pianino. Dobrze że pod jakąś płachtą/dachem. Czasami ktoś bawi się klawiszami a raz nawet ktoś zagrał. Fajne uczucie, idziesz sobie laskiem a tu pianino "żywe" słychać. 

Fajny performance :tak2: Ale stracha bym miała, jakbym muzykę w środku lasu usłyszała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...